Skocz do zawartości

Majnkraft :3


CTRL

Minecraft  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy grasz/grałeś w Minecrafta?

    • Tak
      21
    • Nie, nie zagram
      5
    • Nie, ale forum zachęciło mnie i spróbuję
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy GmClanowicze!

 

Zacznę od tego że pozdrawiam Dyzmakena.

Zaznaczam że ten temat nie wpłynie na popularność tego forum w żaden sposób, oraz że mam pozwolenie od Gnysia.

Po latach abstynencji sprawdzę czy nadal jesteście trollami, nołlajfami które trollują, oraz nikasami które trollują.

 

Wracając do tematu, porzuciłem GML dla gry Minecraft którą poznałem tutaj, w którego grałem z Farkrajem, Marmotem(czy jak mu tam, anyway MatkaPolka), Iamthelaw, IamVader, Maciej01 i paroma innymi. Spodobało mi się, więc gdy zacząłem się zajmować tworzeniem stron www, czyli php, html, css, js itp. postanowiłem stworzyć forum o Minecraft oparte na własnym silniku. Udało mi się, daleko zaszedłem, w rok. Niestety potrzebuję popularności, więc piszę do Was tutaj. Chciałbym aby weterani Gmc oraz Minecrafta zaglądneli pod podany adres.

 

Jeśli komuś nie chciało się czytać mojej mowy: Żryj

 

Dodatkowi testerzy się przydadzą, od razu mówię że hasła nie są zgodne działa w zależności od siły Coriolisa i paru innych, czyli raz tak raz nie.

Chciałbym prosić abyście się wywnętrzyli w tym temacie jak tylko potraficie, lofciam z Wami gadać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Well, gmclan to tacy hipsterzy ze tu minecraft sie szerzyl zanim stal sie popularny.

Inna sprawa ze nigdy nie uznalem tej gry wartej kupienia i nadal nie uwazam.

Jak chodzi o sieć/forum to jest ich jak grzybów po deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te stare dobre czasy jak Farkraj był jedynym który kupił MC i opowiadał jak stary dziadek który widział już wszystko o survivalu, kilofach, krowach... Mało kto wierzył w przez niego głoszoną legendę że będzie survival multiplayer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, porzuciłem GML dla gry Minecraft którą poznałem tutaj, w którego grałem z Farkrajem, Marmotem(czy jak mu tam, anyway MatkaPolka), Iamthelaw, IamVader, Maciej01 i paroma innymi.

Już nawet zapomniałem, że pod taką ksywką grałem na tym serwerze gmclanowym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z maja 2011 i Nikasa w Minecrafcie pamiętasz? Nie wiedziałem że tyle trwała Wasza pasja. Ja z Nikasem chyba nie miałem okazji grać, chociaż to było dawno i niewiele pamiętam. Budowaliśmy MEGA hotel :> ahh te czołgi na moim serwerze, to było coś, cały serwer się bawił w rozwalanie więźniów :c Może ktoś postawi serwerek? W Creativa z chęcią pogram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mam parę tych screenów na dysku...

 

http://imgur.com/a/5aRVP#0

 

Hehe... Pamiętam jak dziś, jak ktoś gonił Osiema po całej mapie krzycząc za nim: "Osiem psuju". Zaraz... Był też przypadek, kiedy ktoś zbudował bank, ja wszedłem do sejfu, a gość mnie w sejfie zamyka ;x

Korodzik: ghhh

Korodzik: duszę się

Ktoś: Co ja zrobiłem?!

Korodzik: wszystko robi się szare...

Korodzik: żegnajcie

- Korodzik disconnected.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaaa, pamiętam jak graliście na moim serwerze przez conajmniej miesiąc, pamiętam super programik, który napisałem do ochrony serwera przez niszczycielami, pamiętam jak na jakimś forum w sieci znajdowałą się lista serwerów minecrafta i tam był mój, aż.. mi ktoś rozpierdolił zamek i zamknąłem serwer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...