Skocz do zawartości

GMDuel


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Chell vs Huderlord - "Kosmos, inny wymiar, niebo, duchy i ogólnie astral"

Mam nadzieję że 'problemy' osobiste już są rozwiązane, i możecie zabierać się do roboty. Termin chyba podobnie jak ostatnio. Spróbujcie do końca tygodnia (albo np.: środy) pokazać co wymyśliliście (na PW albo tu w temacie) i jak obaj będziecie mieli coś fajnego to pozwolę kontynuować. W przeciwnym wypadku wygra ten który zrobił lepiej to co już ma. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elevator: a co jeśli ja poddaję się bardziej? Bo w sumie nie zrobiłam specjalnie nic z tamtej gry (chyba te projekty kompletnie zabrały mi siły do robienia czegokolwiek na zadany temat), a w sumie ty oddałeś więcej niż ja. >.<

 

Więc jak? Chcesz grać dalej, czy może jednak uważasz, że to ja mam walczyć z kimkolwiek kto wygra pojedynek Chell vs Huder? ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Chell wysłał mi sam opis gry, który jest naprawdę niezły, ale jakby teraz miał się zakończyć pojedynek to zwycięzcą byłby Huderlord. Czekam na grę. Bo jeżeli Chell zrobi to co opisał to jest w stanie konkurować z tym co już zrobił Huderlord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli jeśli Chell się nie odezwie w ciągu godziny, to czy możemy przeprowadzić ten pojedynek od jutra (soboty 16 lutego) godz. 6:00 (albo jak najszybsza po tej) do niedzieli 24 lutego godz. 6:00 rano (w sumie 8 dni, temat podobno tygodniowy, ale lepiej, żeby pojedynek skończył się w środku weekendu ^^'). Co na to Huder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ustawiony no 06:00. Ale proszę was o podejście do niego bardzo luźno, ponieważ temat nie narzuca wam gatunku gry; więc ucieszyłbym się widząc TDS, Tower Defence, albo platformówkę. Powodzenia! I czekamy na finalistę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...