Skocz do zawartości

Trip - demo


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może wstrzymam się z recenzją i poczekam z graniem na późniejszą wersję, za pierwszym razem chcę mieć wersję, w której irytujące bugi czy cokolwiek innego nie zastąpi mi dawki adrenaliny ;). Tak pobieżnie patrząc, chyba najgorzej komponującymi się elementami gry są teksty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, skumałem o co biega i przeszedłem tego gościa, tylko narazie zaprzestanę grania, bo na wine nie odtwarzają mi się filmiki, a z dźwięków to tylko jeden na raz(pewnie kodeków mi brakuje). Potem powiem jak mi sie grało jak dosiądę się do pc'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tu skończyłem i rozwinąłem wszystkie systemy ze zdrowiem związane, krwawienia, bandaże, apteczki igły i nitki, morfiny, pare rodzaji tabletek, wodę zmęczenie wpływ toksyn i innych dziwnych czynników na stan zdrowia.. tylko mental state narazie na niewiele wpływa, a planuje zrobić że jesli zdrowie psychiczne się zaniedba bohater zaczyna fiksować, np sam zaczyna uciekać i wykonywać dziwne odruchy, ataki paniki itp... uff.. wpakowałem do gry no i musze potestować czy się nie zrobiło za trudne.

No i dzisiaj chyba ten dzień żeby machnąć nową grafikę i animację głównego bohatera, chociaż odwlekam ile moge bo wiem ile z tym roboty

manuo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowałem z "kulenia" głównego bohatera , bo widocznie nie umiem tego zrobić żeby było wiadomo ocb, a żeby nie wyglądało jak nieudolność zwykła,(edit. chociaż w animacji chodzenia wyszło nawet nawet ;) teraz mam prostą i z utykiem, nie wiem którą wkleić) i narazie bieg wygląda mniej więcej tak:

sprite27strip11.png

sprite26strip11.png

dojdzie jeszcze wyrównywanie kątów i lekki motion blur

czyli myśle dużo lepiej. A że animacja biegania to najtrudniejsza do zrobienia z animacji, to myśle że pójdzie już z górki.

Także myśle niedługo wrzuce kolejne demo (z dodatkową jedną misją) bo od cholery sie pozmieniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to zanimować żeby sie na stronce ruszało, jakby komuś sie chciało wrzucone pod nazwa sprite37strip12.png lub coś w tym stylu do gma będzie sie gibać :

sprite37strip12.png

idziezshotghunemstrip8.png

 

(nie patrzeć na kwadratowe stawy i jakieś niedoróbki koło kontur, wersje sprzed obróbki bo nie wiem jeszcze czy znajdą zastosowanie)

jerzy kulej, a.k.a. kuternoga. I pytawszy poraz ostatni, wyprostować mu krok i darować sobie efekty wizualne traumy z dzieciństwa biednego głównego bohatera,

czy widać że kuleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

animacje wszystkie są, ekran leczenia jest, pozostaje kwestia okienka quit to windows i motywu śmierci. Co do tego drugiego myślałem o czyś w tym stylu:

od 2:40, chodzi o zrobienie animacji śmierci do każdego sposobu na zejście (do kazdego przeciwnika, wykrwawienia, uduszenia itp). W sumie kupe roboty ale chyba jak ze wszystkim w tej grze. Koncepcja do rozkminienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo animacji śmierci takie coś wyszło, krótkie, dosadne, ale lepsze niż takie nic, a jak każdy rodzaj śmierci będzie mieć swoją animację to będzie taki miły smaczek : http://www.youtube.com/watch?v=FWrz65vjaUQ...eature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt, wymienie jak bede w domu, siedze w pracy tu nie mam programów i bazy dźwięków więc tylko rysowanie zostaje. Drugi, bez dźwięków, więcej gore:

http://www.youtube.com/watch?v=r1xJPZXYv8c...eature=youtu.be

i trzeci, jeszcze więcej gore:

http://www.youtube.com/watch?v=I8nK80IwWx8...eature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sie urywa w chwili smierci ;) Nie chcialem juz zostawiac jak sie potwory pastwia nad zwlokami jak np w dead space :) Jak wrzucilem w gre tak nawet bez dzwiekow to od razu jakos milej umrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no wiem :) nie moge sie doprosić o lapka do testów tych filmików, a tylko to już zostało.. no ale prawdopodobnie dzisiaj będzie.

edit. zjebane, nie ogarniam tego .dll.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAsakra ! :)

Wystarczyło zmienić kodeki a nie żadne dlle i wszystko działa. Dostałem do reki komp z błedem z filmikami i naprawa poszła w 3 minuty. A wczesniej zmarnowalem 3 dni na te pieprzone dlle. JEdyna lipa że jakość jest nieco gorsza, a waga dwa razy cięższa, ale powinno pójść już każdemu.

Dzisiaj w nocy nowe demko.

@Anty leniu masz u mnie minusa!

edit.

uploading

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...