Skocz do zawartości

Top Hat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Napisałem tylko, by wrzucił ze 150 kluczy na Steamgifts (gdzie wiele twórców gier tak robi), wiele osób się ucieszy i tyle

i dlaczego miałby to robić?

 

jakby te 150 osób kupiło top hata to nikas też by się ucieszył, ale to ich raczej nie przekona, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i dlaczego miałby to robić?

 

jakby te 150 osób kupiło top hata to nikas też by się ucieszył, ale to ich raczej nie przekona, nie?

 

Gdyby nie cholerni piraci, to grę kupiłoby 54564567546745435 użytkowników.

To tak nie działa

 

W mojej opinii Nikas może zrobić gest dobroci i tyle, nie ma o czym rozmawiać

Ja go do niczego nie zmuszam; sam nawet z tego nie skorzystam

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fervi, jest o czym rozmawiać, póki swoich myśli nie przedstawiasz w sposób spójny i klarowny, strukturalny i konsekwentny*: skaczesz po zdaniach jak pchła po psie i przez to ciężko zrozumieć, czego właściwie się czepiasz (a może tylko chcesz zwrócić uwagę). Albo robisz za duże przeskoki myślowe, których nie uwzględniasz w wypowiedzi, albo zwyczajnie powiązań między Twoimi zdaniami nie ma.

 

* - podpis Fervi nie wlicza się w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakim

Zaproponowałem, że może Nikas wrzucić swoją grę na Steamgifts, a lewaka Antego dupcia zabolała i zaczął wszystkich jechać od cebulaków

 

@Jaklub

Mam dużo darmowych gier, płatne ostatnio oddaję, bo są zazwyczaj niskiej jakości

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie bliżej do lewaka jak już żebrzesz, że chcesz za darmo bo zuy Nikas kapitalista śmie żądać zapłaty za swoją pracę xD.

 

Ja osobiście raczej poczekam aż sie Nikas zarobi i w przyszłości postanowi rzucić jakąś przecene z okazji świąt czy cos to wtedy sobie kupie :P

 

Lewak chce, by mu państwo wszystko fundowało - to raz

 

A dwa - to Anty miał ból dupy - nie Nikas (różnica niewielka moim zdaniem, bo sam ich mylę)

Zaproponowałem czy może nie chce wrzucić gry na Steamgifts (dużo osób się rzuci, co w teorii może na popularność się przełożyć) - Nikas chyba nie odpowiedział, a Anty dostał wścieklizny

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
#Bekazferviego #Trolololo #Anty #Fervizmasakrowany

^

 

Lewak chce, by mu państwo wszystko fundowało

państwo nie ma własnych pieniędzy, toteż państwo - inni ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

 

 

państwo nie ma własnych pieniędzy, toteż państwo - inni ludzie

 

Zależy jak to tłumaczyć. W teorii może mieć własne pieniądze (robiąc biznes), niemniej zabierając pieniądze obywatelom ma samo pieniądze

 

Zresztą wateva

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay jest najciekawszy z tych które do tej pory wyszły. Wkurwienie tego gościa jest mega komiczne. :D

Myśleliście o tym, żeby dać komuś klucz za darmo, aby zrobił reklamę tej grze? Czy wolicie aby Top Hat był kupowany nawet i bez reklamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty, tu nie chodzi o to że mnie nie stać, bo 40 zł tak się składa to dla mnie na chwile obecną nic wielkiego. Zakładanie że jestem cebulakiem i narzekam na cenę to co najwyżej z Twojej strony jakaś forma dziecinady - nie wnikam. Zmierzałem do tego że cena nie jest adekwatna do gry. A Nikasa opinia że każda gra indie po premierze trzyma taką właśnie cenę jest bez sensu. Czy tu nie przypadkiem chodzi o walory typu jakoś = cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

a czemu według ciebie jakość tutaj nie jest słaba? Znasz gry ze znacznie większą "jakością", które na premierę kosztowały $10?

 

Przypomnę ci jak wyglądał twój post:

Prawie 40 zł?!

bez zmierzania do niczego, bez tłumaczenia (nadal nic nie wytłumaczyłeś), bardzo "dorosła" (skoro cośtam o dziecinadzie gadasz) wypowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, cena właśnie jest dobra :). Wręcz trochę niska. Ja bym celował w $12.99-$14.99, ale $10 też ujdzie, biorąc poprawkę na to, że to jednak mała, domowa produkcja.

 

Spójrzcie na to w ten sposób - jeśli ktoś nie chce zagrać, to kilka dolarów mniej go nie przekona - a dla Nikasa to parędziesiąt procent różnicy. Do tego zostaje zapas na wyprzedaże. Nie ma nic gorszego niż gierka za $5 z przeceną 50%. Ani to nie brzmi sensownie, ani $2.5 to żadna sensowna zniżka, ani developer nic nie zarabia. $10 to w miarę rozsądne minimum przy grze PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu według ciebie jakość tutaj nie jest słaba? Znasz gry ze znacznie większą "jakością", które na premierę kosztowały $10?

 

Przypomnę ci jak wyglądał twój post:

 

bez zmierzania do niczego, bez tłumaczenia (nadal nic nie wytłumaczyłeś), bardzo "dorosła" (skoro cośtam o dziecinadzie gadasz) wypowiedź

 

Wytłumaczę Ci to prościej bo widzę że nie rozumiesz. Według mnie, 40 zł za Top Hat to po prostu za dużo. Tyle to możne kosztować indie platformer pokroju Metal Slug albo Jazz Jack Rabbit. I gdzie ja napisałem że jakość NIE JEST SŁABA? (To tak jakbym chwalił tą grę za to że jest dobrej jakości, tak?) Powiedziałbym że to bardzo przeciętna gierka - nie warta 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No ale Moho, masz nad sobą kilka osób znających się na rzeczy i na cenach gier mówiących że to w sam raz albo nawet za mało. A jako że tu nie chodzi o rodzimy rynek tylko zagraniczny, Nikas nie obniży ceny bo ty uważasz że za droga. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jakby chciał sprzedawać grę za milion złotych - to jego sprawa. Jest autorem i ma prawo wyceniać licencję na ile chce. Popatrz sobie ile np. kosztują niektóre znane obrazy, a to bohomazy są nie sztuka. Więc przy nich Top Hat jest jak za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maho: Inaczej byś mówił jak byś zarabiał na miesiąc 2000 Euro albo Dolarów, W Polsce przy zarobkach jakie mamy 40 zł za grę może wydawać się sporo choć dla mnie jeśli da mi to rozrywkę na co najmniej 2 tygodnie to jest wporzo. Nikas raczej nie celował tą ceną w polskich graczy, zresztą kto by celował. (Może CDP Red, choć oni chyba też tego nie robią bo każdy fan z Polski kupiłby tę grę nawet jakby kosztowała 200 zł) W sumie to jakbym miał pracę to te 40 zł też nie byłoby dla mnie wielkim wydatkiem jak coś znajdę to kupię Top Hata. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...