Skocz do zawartości

Top Hat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

zmieniłbym menu, wygląda dosyć obskurnie. Ten wir w ogóle nie pasuje do tła. Wystarczyłoby, że zamiast tej ściany w tle dałbyś poruszającą się panoramę jakiegoś levelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W grze wcielamy się w fana cylindrów, któremu tajemniczy handlarz zaoferował kupno specjalnego, złotego cylindra. Niestety, zamiast otrzymać wymarzony kapelusz, bohater zostaje otruty i budzi się w lochach, z których musi uciec (i oczywiście, zdobyć swój skarb!)."
- o nie, to ta słynna, głęboka fabuła xD

Tak właściwie, to zdawało mi się, że to bohater ma ten kapelusz i zostaje okradziony, ale może źle coś w grze przeczytałem

 

No i gratulacje, dla mnie taki artykuł w znanym serwisie byłby spełnieniem moich skromnych marzeń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz czasu na recenzje, więc w skrócie.

 

Ta gra > wszystkie pikselki jakiegoś tam stacha czy jak on tam miał :P

 

Jak na tutejsze standardy - 5/5, nutka obiektywizmu i zasłużone 4/5. Wszystko jest b. dobre (wrażenia wizualne, dźwięki, spójność). Boli trochę słaby nacisk na fabułę (piszę ogólnie o całym projekcie, ale pewnie się jeszcze wiele zmieni), a i szkoda, że to jednak nie coś ambitniejszego.

 

W jakikolwiek sukces komercyjny tego i tak nie wierzę, dalej widzę to tylko jako mobilną appkę :D . Natomiast sama produkcja wydaje się świetna i trudno się z tym nie zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Sernat, 6 lat temu nikt nie wierzył, że będę robił dobre gry. Nie pozostaje mi nic innego, jak kolejny raz udowodnić, że ktoś się mylił. ;)

Jednak miło, że się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
W jakikolwiek sukces komercyjny tego i tak nie wierzę, dalej widzę to tylko jako mobilną appkę :D

Jak dla mnie to bardziej flashówka, bo na mobile ch**owo się gra w platformówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

stage3_lvl1_1.png

stage3_lvl1_2.png

 

Pierwszy lvl z trzeciego etapu na latającym, pirackim statku zrobiony! Jest nowa "broń" dzięki której możemy strzelać platformami na które następnie można gdzieś wskoczyć i dostać się w określone miejsce. Niedługo trailer gdzie zobaczycie zmiany jakie przeszła gra, oraz kawałek najnowszego etapu w akcji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...