Skocz do zawartości

dorobienie sobie na internecie


pan123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym wam przedstawić sposób zarabiania który niedawno pokazał mi mój kolega

,tym sposobem możecie wierzyć lub nie zarabiam jakieś 10 Euro dziennie , a dopiero zaczynam , mój kolega potrafi wyciągnąć do 300 euro w miesiąc bez problemu długiego przesiadywania przed kompem ;) , chcesz też tak zarabiać ? bez ściemniania ;) nie chce wyzyskiwać chce wam tylko pokazać genialny sposób dzięki któremu i ja zarabiam

 

tutaj macie dowód wpłaty ;) "http://imageshack.us/f/833/wyplata12.png/ " a jeżeli chcecie zacząć zarabiać zapraszam do pobrania mojego poradnika

->" Poradnik "

 

+ gdy chcecie więcej dowodów itp skontaktujcie się ze mną z pewnością pomogę ;) życzę miłego zarabiania i piszcie w komentarzach jak wam się podoba poradnik

 

ps : wstawiłem to na taki serwer , wystarczy że wypełnicie ankiete wpiszecie pin z sms zwrotnego i pobieracie ;) , " też muszę na tym jakoś wyjść"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w środku pisze: zrób plik jak_zarabiac_w_necie.rar, wstaw na płatny hosting, spamuj na różnych forach i zgarniaj kase za frajerów, którzy kupią

 

nie pisz póki nie pobrałeś nawet .... ;) bo odstraszasz innych użytkowników

 

mój poradnik jest wartościowy , spedziłem nad nim sporo czasu , to nie kolejny shit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Drogi Jaklub

 

jeżeli nie pobrałeś , możesz nie odstraszać innych ? ;)

Już sam dostatecznie dobrze odstraszasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Już nie raz życie dało mi solidnego kopa w krocze, więc, dzięki, nie skorzystam. Jak dobrze mieć 13 lat i hojnego tatę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już na partnerstwie youtuba można dużo zarabiać a co za tym idzie starać się o pieniądze. Albo zrobić coś na androidy wrzucić do google pleya i wrzucić reklam ile się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...