Skocz do zawartości

Upgrade HTML5 -> Studio


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Aby zrobić update z GM:Html5 do GM:Studio

 

1. Jeśli macie wersję beta GM:HTML5, możecie przestać czytać, ona nie działa.

2. Jeśli zapłaciliście - znajdźcie swój klucz na mejlu, lub zalogujcie się na store.yoyogames.com danymi utworzonymi w trakcie zakupów

3. Skopiujcie klucz i przejdźcie do zakupu Studio - http://www.yoyogames.com/game_showcases/294/purchase/express

4. Wpiszcie mejla (dwa razy) i wklejcie kod od HTML5 w pole HTML5, kliknijcie UPGRADE

5. Na liście jest teraz darmowy GM:Studio z HTML5, oraz studio za 99$ - kliknijcie czerwony minus przy studio za 99$

6. Teraz wszystko jest już za 0$, więc klikamy Proceed

7. Potwierdzamy - sprawdźcie mejla!

8. Gotowe. Zapiszcie sobie kod, wydrukujcie. Powinien przyjść na mejla, jego też wydrukujcie - dla bezpieczeństwa, zeby sie nie zgubił. Można pobrać.

 

 

Jeśli chcecie dokupić eksport na Androida / iOS, robicie to tak samo, ale klucz od Studio wklejacie w pole "Studio" zamiast HTML5 i oznaczacie checkboxy.

 

Studio TRZEBA pobrać na nowo jeśli mieliśmy już betę: http://nm.yoyogames.com/game_showcases/294/legacy_download

 

Odpalamy Studio i w Help > Update licence dajemy nowy klucz (chyba, ze nie mieliscie nigdy GM:Studio na dysku, to zapyta was przed startem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się pobrać klucz, bo wcześniej miałem buga z wynikiem 198$ jak niektórzy na forum yoyogames.

W zasadzie to GM:Studio powinno dopiero wchodzić w fazę beta, bo do bezbłędnego działania to jeszcze daleka droga ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Refresh.

 

Mam problem: wpisałem email i kod, kliknąłem update, a mail do mnie nie doszedł. Zrobiłem to kilka tygodni temu i dalej go nie ma, a przy nowej próbie wywala, że kod został już użyty. Nie wiem, może zrobiłem literówkę w mailu - napisałem przez "ch" zamiast "h" (to mi się często zdarza), czy coś. Grunt, że nie mam maila i nie mogę ponowić próby.

Co mam teraz zrobić?

Gnysku, ratuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refresh.

 

(...)Zrobiłem to kilka tygodni temu i dalej go nie ma,

(...)

Gnysku, ratuj.

Nie potrzebnie sie denerwujesz bedziomku.

Z tego co mi wiadomo, Gnysek pchnął umyślnego na koniu zaraz po twoim liscie.

Chufiec niesie na czele update dla ciebie!!!. Obecnie odpoczywaja w edynburgu(edinborou :) )

Cierpliwosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No nie wiem co Ci poradzić. Dwa razy wpisałeś źle adres mejla? Zdolny jesteś. Poza tym, po zakupie na pewno klucz był na ekranie i była informacja, aby go zapisać / wydrukować. Jedyne co przychodzi do głowy, to zgłosić sprawę do helpdesku, ale jak podałeś złego mejla to... trochę utrudnia sprawę. Nie mniej możesz podać ten stary klucz na dowód, że robiłeś upgrade i wtedy może uda się pomóc.

 

Sprawdź tutaj: https://yoyogames.com/my_licences - podaj mejla i zobacz czy dostaniesz licencje.

Jeśli nie - tutaj jest helpdesk: http://yoyogames.mojohelpdesk.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, prawdopodobnie źle wpisałem adres e-mail. Tak sobie wytłumaczyłem to, że nie doszedł mail z YYG.

A na pewno e-mail wpisywałem dobry (nie chodzi o poprawność pisowni, tylko o to, że o tego maila chodziło), a klucz był przepisany z maila z zakupem HTML5.

 

Licence recovery

 

Below you will find the 0 licences associated with this email address (******@wp.pl)

 

We advise that you keep this email safely.

Product License key

 

You can find links to download GameMaker products on the relevant pages of the YoYo Games website.

 

Nie dostałem.

Dobra, na razie popracuję jeszcze na HTML5, jak zablokują to napiszę do helpdesku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Administratorzy

Nie, w becie nie zadziała - chociażby dla tego, że przez ten czas wyszło ponad 100 nowych wersji programu, oraz że serwery licencji się zmieniły o czym jest news na głównej, wiec działają głównie z ostatnimi kilkoma wersjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę, bo na temat...

Próbuję wpiąć moją licencję na HTML5 do Studio.

W jednym mailu przyszły dwie licencje. Pierwsza, na GameMaker: Studio Professional, wchodzi bezproblemowo, natomiast druga, podpisana jako HTML5 Export - ni cholery. "Unable to obtain a valid license, please check the Lincense Key and retry!"

Kod musi być dobry, bo jest copy-paste z maila.

 

O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...