Skocz do zawartości

jak kupić game maker


kurde5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Tak, kartą płatniczą/debetową/bankomatową (przez yoyogames.com), lub kontem paypal (przez store.yoyogames.com). Karty kredytowe nie są potrzebne do zakupów online, to mit. Wymagane jest jedynie konto bankowe (paypal) plus ewentualnie dowolna karta do tego konta (czasem trzeba tylko zakupy online odblokować przed pierwszym razem na infolinii, np. w mBanku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
gnysek, rozwiń swoją wypowiedz po nie wiem co znaczy w tym że nie ma dużych możliwości, to znaczy co nie można zrobić?

O to, że dobrej gry 3d nie skręcisz w gmie, a jak tak to jest milion innych i bardziej do tego dostosowanych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale ja potrzebuje oryginalnego gm8.1, a męcze się już od środy i nie mogę w żaden sposób kupić bo zawsze przesyła mnie do "googleCheckout" a tam bez karty kredytowej ani rusz, jest jeszcze strona podana w FAQ na stronie yoyogames "http://www.softwrap.com/" ale oferują tylko gm8.0 i taż niemam pojęcia jak z tego sklepu skożystać. jak wiecie jak dokładnie i szybko kupić gm8.1 to podzielcie się szczegółowo ta informacją.

 

pozdrawiam i prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem do ekipy yoyogames że chciałbym użyć paypala lub innej prostej metody na zakup licencji, ale nie przez kartę kredytową to otrzymałem w odpowiedzi:

.---

| Please see our FAQ - http://yoyogames.com/faqs

| We will introduce Worldpay in May as an alternative payment method.

`---

 

nie jestem pewny o co dokładnie chodzi w drugiej liniejce, ale mam nadzieję że dobrze to sobie przetłumaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Tak, że Worldpay będzie dodatkową metodą płatności. Btw., tam wyraźnie masz napisane, że do GoogleCheckout nie trzeba mieć karty kredytowej, tak jak mówiłem. Wystarczy zwykła karta bankowa (z aktywowanymi zakupami online w banku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w banku mam zalożone konto studenckie na potrzeby stypedium, mam też do tego konta dołożone konto internetowe (przez które już coś kupowałem). W googleCheckout potrzebna jest karta Visa albo mastercard, ja mam kartę debetową maestro wiec nie poszaleje bo naniej nie ma kodu CVC, chyba dlatego ze jest to karta bankomatowa. więc nie mam pojęcia jak na chwilę obecną moge kupić sobie klucz. Chyba poczekam na ten Worldpay, a narazie będe robił gierkę w darmowej wersji.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...