Skocz do zawartości

Róznica pomiedzy GM studio, a GM HTML5


taxi_driver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Coś tak słyszałem, że HTML5 się zamieni w Studio (więc cenę znacie), a Android i iOS będą opcjami do dokupienia (narzędzia do publikowania, bo samo testowanie jest wbudowane, zatem na swoim telefonie można pograć). Natomiast jak to obecnie wygląda, to jeszcze nie wiem - musicie czekać na oficjalną zapowiedź, bo nie we wszystko jestem wtajemniczany.

 

 

@taxi: a mi się wydaje, że 1000 sprzedanych egzemplarzy gry za 1$ zwróci się bez problemu. YYG odrobiło w rok 200 tys. funtów straty.

 

Edit: studio będzie kosztować 199$, chyba, że HTML5 kupicie teraz, to darmowy update ma być i z racji bety cena jest o 100$ niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak słyszałem, że HTML5 się zamieni w Studio (więc cenę znacie), a Android i iOS będą opcjami do dokupienia (narzędzia do publikowania, bo samo testowanie jest wbudowane, zatem na swoim telefonie można pograć). Natomiast jak to obecnie wygląda, to jeszcze nie wiem - musicie czekać na oficjalną zapowiedź, bo nie we wszystko jestem wtajemniczany.

 

 

@taxi: a mi się wydaje, że 1000 sprzedanych egzemplarzy gry za 1$ zwróci się bez problemu. YYG odrobiło w rok 200 tys. funtów straty.

 

Edit: studio będzie kosztować 199$, chyba, że HTML5 kupicie teraz, to darmowy update ma być i z racji bety cena jest o 100$ niższa.

Gnysek, ja sam sie przylozylem zeby yoyo mialo dobry wynik, kupujac gm.

Zebysmy sie dobrze zrozumieli to ja nadal kibicuje gm bo uwazam ze game maker jaet FAKTYCZNIE WART KUPIENIA.

Moje pytanie bardziej dotyczy tego co kiedys wyczytalem tutaj, ze kupujac gm html5 mamy od razy studio w kieszeni. Jesli tak to kupuje.

Czy mozesz to jakos skomentowac bedac u źródła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie mam 100% pewności, wiem tyle co napisałem powyżej, ze powinno tak być, ale może się zdarzyć, że iOS i Android będą działać tylko do testów na własnym telefonie, a za eksport do AppStore i AndroidMarket trzeba będzie dopłacić (z drugiej strony, będzie można grę przetestować na swoim telefonie, więc można to zrobić mając już gotową grę).

 

Btw. informacji które dostaję w biurze nie mogę wynosić, więc na przyszłość uczulam - mogę wam powiedzieć to co już padło na forum YYG i na twitterze Mike'a i Russella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. informacji które dostaję w biurze nie mogę wynosić, więc na przyszłość uczulam - mogę wam powiedzieć to co już padło na forum YYG i na twitterze Mike'a i Russella.

 

gnysek, wstrzymam sie zakupem az dasz znac ze wiadomo co sie kupuje, a nie kota w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...