Skocz do zawartości

Trip (remake) zapowiedz


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

okurvva ;o

 

dźwięki się trochę tną, żarówka zbyt głośno się przechyla, no i powinno być "You found..." zamiast "You find...", oraz "it's" zamiast "its" (chyba, że ja nie zauważyłem apostrofu, to ok). Napisy przy np. znalezieniu przedmiotu mogłyby się na dłużej pojawiać. graficznie żarówki i okolice są fantastyczne. zarąbiście są zrobieni wrogowie koło 4:20 (z ciekawości: co to za stworzenia? wymyśliłeś to jakoś?) i ich odgłosy (poza skowyczeniem, ono jest jakby ucięte). co się stało z drzwiami w okolicah 6:15? mogłyby zostać z tyłu (w głębi), przewrócone, a potem po dajmy na to, wyjściu z viewa lub kilku sekundach zniknąć. gdy idzie się powoli i celuje ręka też mogłaby się gibać w górę i w dół, bo tak to sztywno jest.

 

nie licząc tych baboli - nudnawo trochę, ale i tak wygląda kozacko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgłosu żarówka żadnego nie wydaje, dźwięki niestety bardzo sie tną bo namieszałem z paningiem troche, musze to wszystko wycentrować ech bo gm ich mi w ogole nie puszcza ;( co do napisów w ogóle je pozmieniam na inne kiedyś. pojawiają się na dłużej, ale dusze spację i znikają. A co to za stworzenia w zasadzie nie wiadomo,w sensie wiadomo tyle ile widać a widać nie wiele ;) a 'nudnawo' bo ta gra ma ogólnie bardzo powolne tempo, to jeden z dynamiczniejszych momentów ;) Ogląda się trochę inaczej niż się gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi Ci o dźwięk deptania potluczonego szkła? Masakra sie z tymi dźwiękami porobiła swoją drogą ;/ znikneły kroki, walenie w kratke wentylacji potwora, opadająca krata, przeladowanie pistoletu... duzo roboty!

edit.

tiaaa... już naprawiłem. Szkoda że wczoraj nagrałem ten filmik nie dzisiaj ;) przy okazji naprawiłem dym którego i tak nie widać na tym filmiku bo zbyt kiepska jakość. Zaraz nagram to od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


buaa..
naprawione poprawione, wyższa rozdzielczosć, dźwięki się nie pieprzą (aż tak, bo tym razem znikneło sieknięcie maczety w stwora :) )
w bonusie fragment innej misji pod koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co był kiedyś stary gameplay TD w lesie (http://www.youtube.com/watch?v=uepPade2KbY) i w sumie nie chciałbym wrzucać innych żeby nie spojlerować zbytnio

edit.

Bardzo kusi mnie żeby wrzucić wam gameplaye z moich dwóch ulbionych misji.. z drugiej strony jeszcze bardziej kusi mnie obczajenie komentarzy jak już ktoś do nich dojdzie w samej grze , a najbardziej to bym chciał zobaczyć wtedy wasze miny ;) ale tu sie kłóci umysł marketingowca z umysłem idealisty ;) Idealista zawsze wygrywał. bo w zasadzie jedyne filmiki jakie wam wrzucam to te gdzie albo sie nic istotnego nie dzieje, albo z jakimis przeciwnikami leszczykami na ktorych zadna wyrafinowana filozofia się wiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh nie będę już rzucał datami premier bo... pierwsza miała być w lutym tego roku, później mówiłem koniec sierpnia, a tu jeszcze dłubie. Ciężko powiedzieć, gra ciągle ewoluuje, jest jednocześnie coraz bliżej i coraz dalej końca co mnie przeraża :) Ale mam nadzieje już niedługo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było w galerii grafik, ale że narysowane już wszystkie lokacje które odwiedzimy w grze (a raczej wszystkie które już w samej grze są, bo nie wykluczone że dodam misję lub dwie) to wszystko naraz, w kolejności chronologicznej (tak jak odwiedzimy je w samej grze):

korytarz.png

zamglone.png

zamglone2.png

tablety2.png

metrodolne2.png

tunel2.png

kanaly2.png

hajdaut.png

kopalnial.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh bo może jakiś angol pisał. Albo akcja sie dzieje w chicago w polskiej dzielnicy, nie wiem, niektóre przekazy są dla wszystkich, niektóre tylko dla polaków ;) a RIP musi być żeby się komponowało z krzyżem i tytułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jesteś moim Bogiem.

 

PS. przy pojedynczych zdjęciach nie męcz się z ImageShark. Polecam polskie vlep.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...