Skocz do zawartości

Zablokowane Sprzedam skrypt TV online i gier online


Ra3l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

1. Skrypt gier on-line z płatnościami sms i e-przelewami. cena 59zł

serwis7_1.jpg

serwis7_2.jpg

 

2. Skrypt TV on-line z płatnościami sms i e-przelewami, cena 59zł

serwis5_1.jpg

serwis5_2.jpg

 

Zacznij zarabiać i Ty. Sprzedając je pozbywam się do nich praw, tak że sprzedaję tylko po 1 kopii z każdego.

 

 

Kto pierwszy ten lepszy. Zapraszam na gg: 5170289

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprzedaję skrypt wraz z licencją ale nie na wyłączność.

Tz. że możesz korzystać, przerabiać sprzedać w pojedynczej kopii ale nie sprzedawać w ilościach większych niż 1.

 

Nic nie kręcę i nic nie taję. pytajcie a na każde pytanie odpowiem.

 

pozdrawiam.

 

Zrozumiałem że w ogóle pozbawiasz się praw do nich. Coś mnie tu kręcisz.

 

No i masz rację, tyle że nie tylko ja mam do nich prawo. Ale w wypadku kiedy ja sprzedam to przechodzi ono na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeeeeezu, nic tylko coś sprzedajesz, sprowadzasz albo odrabiasz zadania domowe dla dziewczyn. I jeszcze przy tym kręcisz. Pomyśl może o wydaniu jakiejś gry, bo bez tego teoretycznie nie masz racji bytu na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania domowego nie odrabiałem to po raz. Po dwa mogę robić na tym forum co chcę, jeśli przy tym nie łamię regulaminu. Więc nie dyktuj mi co mam robić bo za cienki w uszach jesteś.

 

P.S.

I sam kręcisz... pokaż mi jeden przykład gdzie coś kręcę albo unikam odpowiedzi na jakieś pytanie?

Albo lepiej gdzieś o kogoś oszukałem bo pewnie to miałeś na myśli.

Nie wypowiadaj się jeśli nie masz o czymś pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Np. to, że jakoś pominąłeś fakt, że jedna kopia zostaje u Ciebie.

A skąd Ci się wzięło to, że za cienki w uszach jestem to nie wiem. Równie dobrze mogę powiedzieć, że na 100% jesteś adoptowany i nie masz kolegów.

Nie wypowiadaj się jeśli nie masz o czymś pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. to, że jakoś pominąłeś fakt, że jedna kopia zostaje u Ciebie.

A skąd Ci się wzięło to, że za cienki w uszach jestem to nie wiem. Równie dobrze mogę powiedzieć, że na 100% jesteś adoptowany i nie masz kolegów.

Nie wypowiadaj się jeśli nie masz o czymś pojęcia.

Matko Boska ; / .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że za cienki w uszach jesteś wziąłem stąd że nie masz praw aby mi dyktować co mogę robić na tym forum a czego nie.

I nie wiem skąd wziąłeś informację że jedna kopia zostaje u mnie co jest nie zgodne z prawdą i nigdzie o tym nie napisałem.

 

P.S.

W ogóle teraz w szkołach uczą czytania ze zrozumieniem? Czy w 4 klasie tego jeszcze się nie uczycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że za cienki w uszach jesteś wziąłem stąd że nie masz praw aby mi dyktować co mogę robić na tym forum a czego nie.

I nie wiem skąd wziąłeś informację że jedna kopia zostaje u mnie co jest nie zgodne z prawdą i nigdzie o tym nie napisałem.

 

P.S.

W ogóle teraz w szkołach uczą czytania ze zrozumieniem? Czy w 4 klasie tego jeszcze się nie uczycie?

Nie wiem jak z czytaniem ze zrozumieniem, ale mnie rodzice od małego uczyli, by do starszych nie pyskować :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojego ostatniego posta, skoro piszesz o nie pyskowaniu do starszych, i o tym że Ciebie tego nauczyli rodzice, nie wiem jak się to tyczy do mojego posta który cytujesz. Bo z tego co wiem Ty mi ani nikomu starszemu nie pyskowałeś. Chyba że chodzi Ci o Chell'a ale to jak sam wspomniałeś zależy od wychowania i nauczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post:

 

P.S.

W ogóle teraz w szkołach uczą czytania ze zrozumieniem? Czy w 4 klasie tego jeszcze się nie uczycie?

 

Moja wstawka:

 

Nie wiem jak z czytaniem ze zrozumieniem, ale mnie rodzice od małego uczyli, by do starszych nie pyskować ;) .

 

Podpowiedź: Chell jest dwa razy młodszy od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale guzik mnie obchodzi co napisałeś - chcę wiedzieć WSZYSTKO co mogę wiedzieć. Zrobienie takiego skryptu (prostego) to może być 10 minut [nie zdradzam szczegółów], więc CHCĘ wiedzieć wszystko.

 

Skoro jesteś sprzedawcą to pewnie wiesz co mnie powinno interesować, a nie że ja mam się dopytywać

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...