Skocz do zawartości

Gry przegladarkowe


Dawka83

Gry przegladarkowe  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki gatunek lubisz?

    • Fantazy
      10
    • Science-fiction
      3
    • Teraźniejszosc
      0
    • Starożytności
      6
  2. 2. Czego najbardziej brakuje ci w tego typu grach?

    • Akcji
      14
    • Planowania
      8
    • Wiecej interakcji
      7
    • Świeżosci
      8
    • Odmiennosci
      12
    • Grafiki
      6
  3. 3. Jakie technologie ci najbardziej odpowiadaja?

    • Flash
      7
    • Php
      13
    • JavaScript
      5
    • Java
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Hi, hay! To znowu ja. Chciałem się was zapytać o podstawowe informacje potrzebne przy tworzeniu gier przeglądarkowych. Jakie typu lubicie. Co chcielibyście aby było w nich więcej. I tego typu sprawy. Zapraszam do udziału w ankiecie. Proszę także o podawanie linków do gier które najbardziej się wam spodobały i przy których spędziliście najwięcej czasu. A także o napisanie waszej opinii na temat tych gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lubię takie gry jak Ogame itd. Ale głównie firmy Gameforce, czemu? Bo te gry (w porównaniu do autorskich) wciągają i nie wymagają dosłownego siedzenia przy kompie (grałem chyba w knights.pl, gdzie byłem tak fajny, że mogłem cały czas się rozwijać i rozwijać). Chcę np. iść na Ogame, 10 minut i wylogować się.

 

PHP, JS, Flash (opcjonalnie), Java (też)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie lubię gier MMO. Nie da się włączyć pauzy i jak się chce być w to dobrym to trzeba dłużej przedtym siedzieć. Mi odpowiadała by gra typu giełdy, że to co robią inni userzy nie wymaga szybkiej reakcji z mojej str. tak do tyg. najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywny jestem tylko w Margonemie, ale wkurza mnie tam to że walka dzieje się w innym "czasie" i prawie kompletny brak masek.

 

Ale jeszcze bardziej wkurza pogląd że każda gra fantasy musi być w klimatach średniowiecza i na odwrót - gra wiernie odtwarzająca średniowiecze to fantasy.

Podział epok w grach na współczesność i fantasy [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też rzucę link swarm.pl

To już chyba 5 odsłona tej amatorskiej gry, którą tworzy absolwent liceum plastycznego nie do końca znający się na programowaniu. Grę tworzy z pasją i jak coś mu się w niej nie podoba, to zaczyna od nowa. Człowiek ten był moją motywacją do nauczenia się PHP. Aktualnie gra nie istnieje. Thorash postanowił zainteresować się Flash-em, ale ma za mało czasu by cokolwiek zrobić.

 

A jeżeli ty chcesz zrobić własną grę "via WWW" musisz wymyślić coś innowacyjnego/innego. Menelgame jest dobrym przykładem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra, przy której nie trzeba siedzieć godzinami dziennie i nie sprowadza się do wykorzystania jakchś walk czy czegoś dziennie żeby w ogóle mieć jakieś szanse z innymi. Rozwiązanie może być jak w Swords & Potions, z Tickami: możesz grać przez dane 7 dni wewnątrzgrowe i kolejne dni regenerują się co godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...