Skocz do zawartości

Zablokowane Konkurs GMCLAN: Edycja 4


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też robie tylko nie wiem czy mój pomysł zalicza się do sportowych :( . Jak na razie siedzę jeszcze nad drugą kategorią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie nie bylo na kompie przez 2 dni i w ogole nie zaczalem ;<< ale mam juz EXTRA SÓPER !!!oneelever =D =] ^_^ XDXDXD pomysl wiec looz bździąs elo bzik xd btw. mozna zrobic odstepstwo od tych 20 mb na 500 kb do gory ^^"? bo cos mi sie nie chce wierzyc, ze mi sie to wszystko zmiesci. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zadnego przedluzania czasu nie bedzie. Reklama zostala puszczona, konkurs wystartowal. Powaznych zmian nie mozna robic od tak w trakcie jego trwania. Poza tym nieznaczne przedluzenie czasu nie zagwarantuje, ze dana osoba tym razem sie wyrobi. A ci co maja zamiar oddac gre normalnie to i tak oddadza. Wniosek taki: okroic gre i lepiej rozlozyc prace nad gra w czasie. Poza tym dokonujac takich zmian jawnie dzialalbym na szkode innych konkursowiczow, ktorzy automatycznie mieliby mniejsze szanse na zwyciestwo. Przeciez niektorzy sie ciesza, ze konkurencja im sie wykrusza. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej nie pokaze, bo gre robie(moze jeszcze sie wyrobie, kto wie) "z koniecznosci", wiec nie jest ona jakims cudownym dzielem.. zreszta tematyka tata =) wolalbym gre wojenna =D

No też bym wolał grę wojenną, ale jak narazie musze sie zadowlić "wojenną koszykówa" ;p

Może tak - jeżeli będzie mało prac,konkurs zostanie przedłużony o 1 dzień ?

Co ty dajesz, 7 dni i każdy ma równe szanse, jak by było przedłużone, to ci którzy po 7 grach mają gre skończoną mieliby już mniejsze szanse. Najwyżej się nie uda, bez paniki. Też za bardzo nie licze na to ze wygram, ale mam w sumie taką nadzieję. I na ręke mi to że dużo osób rezygnuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Też za bardzo nie licze na to ze wygram
Skromna chłopina... Po tylu rezygnacjach ze strony innych użytkowników to ty jesteś faworytem sądząc po twoich projektach i to inni muszą się postarać. ;)

 

Swoją drogą ciekawi mnie ile osób robi grę na kategorię 2, bo jeszcze się okaże, że będzie tylko jedno zgłoszenie, które automatycznie wygra. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...