Skocz do zawartości

Zablokowane Konkurs GMCLAN: Edycja 4


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się pytam czy (chodzi o drugą kategorię) gra musi być zrobiona secjalnie na konkurs, ponieważ kiedyś zacząłem robić (ale nie dokończyłem) i nawet dałem do jednego konkursu na innej stronie. Czy teraz mógłbym ją dokończyć i oddać do konkursu? :D W ten sposób mógłbym wziąć udział w obu kategoriach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja się pytam czy (chodzi o drugą kategorię) gra musi być zrobiona secjalnie na konkurs, ponieważ kiedyś zacząłem robić (ale nie dokończyłem) i nawet dałem do jednego konkursu na innej stronie. Czy teraz mógłbym ją dokończyć i oddać do konkursu? :D W ten sposób mógłbym wziąć udział w obu kategoriach...
Ranma wcześniej pisał, że gra ma być zrobiona specjalnie na konkurs... chyba, że się coś zmieniło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie, nic się nie zmieniło.

 

Dark Maximal: A co, boisz się dać gmd? Przecież nie będę tego udostępniał. Sprawdzam tylko parę rzeczy czy nie ma czegoś nie swojego, np. silnika gotowca, a potem usuwam gmd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic się nie zmieniło.

 

Dark Maximal: A co, boisz się dać gmd? Przecież nie będę tego udostępniał. Sprawdzam tylko parę rzeczy czy nie ma czegoś nie swojego, np. silnika gotowca, a potem usuwam gmd. ;)

Ok, tylko się upewniałem (tyle, że ja daję gm6 ;p) :)

 

A już mam konepcję, 2% grafiki i 1% silnika xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! mam pytanie. Czy grą (1 kategorii) może być połączenie bijatyczki(turniej) z "wyścigiem szczórów" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Dodam, że pomysł jest ściągnięty od pewnej gry na Playstation z ślimakami.

 

Też w to grałem na moim szaraku. Gra z serii NetYaroze, a nazywała się bodajże TimeSlip czy jakoś tak. Ciekawa i grywalna gierka. Gonił Cię Twój 'cień' po upłynięciu minuty, i tak co każdą minutę startował inny 'cień'.

 

Ja może wezmę udział, zależy jak ułoży mi się praca w Projekt Siedem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Może być koszykówka? :P Joke.

 

Nie no jeszcze pytanie jedno na serio. Jeśli nie zdąże zrobić 2 opcji, to które lepiej zrobić Player vs Computer czy Player vs Player?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Vianom: Nie no, rób. Przecież nie zliwkiduję w czasie trwania konkursu.

 

Marmot: Ja to sobie następnym razem zapamiętam żeby Ciebie i Pietrusa nie słuchać w sprawie konkursu. Mieliśmy umowę że wystartujecie. Dobrze wiecie, że społeczność GM'a w Polsce jest za mała by robić dwie nagrody na raz. Ale niech będzie. Moja strata, bo jak głupek posłuchałem z tą nagrodą pienieżną. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Micja: Można ale po co? Taki konkurs na pewno będzie bez nagród, bo nie mam zamiaru nagradzać czegoś co będzie kiepskie / niedorobione / prostackie. Naprawdę dobrej i porządnej gry nie zrobisz w 24 godziny. To samo tyczy się tygodnia, ale przynajmniej jest więcej czasu i widać już ładne efekty.

 

Pietrus: A rób se, ale pamiętaj, że ja do niczego nie zmuszam. To tylko konkurs. ;) Tylko wkurzam się, bo wychodzi jak zwykle. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...