Skocz do zawartości

Zablokowane remi gailard


pan123

Rekomendowane odpowiedzi

hmm postawiłem ten temat tutaj ponieważ nie znam innego forum :P o różnorodnych tematach jak w tym dziale ... więc zapewne wiecie kim jest Remi Gailard to Francuski komik jego filmiki są na kanale YT .... i innych i ponieważ ja od dzieciństwa zawsze miałem łep zryty :D ... XD to takie wybryczki mi się bardzo podobają , i do was pytanie .... czy 16 letni chłopak daje podobny efekt co 30 letni facet ?? :D tzn w robieniu sobie jaj ?? :D bo np gdy widzicie 30 letniego faceta w przebraniu małpy a 16 latka w takim przebraniu to chyba bardziej zalewka w tym 30 latku ?? :P hmm proszę pomóżcie , bo taka właśnie pomoc mi jest potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Gorzowie, kilka lat temu, biegał po mieście i jeździł tramwajem facet w damskich stringach. Wydaje mi się że nic gorszego poza pobytem w najdroższym hotelu w mieście (Policyjna Izba Wytrzeźwień) go nie spotkało. Śmiało! Może zobaczymy cię w Tele-ekspresie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich wygłupów trzeba mieć klasę, charyzmę i wiedzieć jak to robić.

Ważne są przebrania i rekwizyty.

Swego czas w mojej okolicy byli kolesie którzy kręcili amatorskie filmiki w stylu Jackass.

Przyznam że oglądanie jak koleś, przebrany za typową babcie-katoliczkę, zasuwa pod kościołem na wózku z przyczepioną

gaśnicą było całkiem zabawne.

Jeśli masz NAPRAWDĘ dobry pomysł to możesz próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remi ma kase i dlatego go stac na te wszystkie rekwizyty(zauwazcie ze sa dobrej jakosci, a nawet markowa pilka jest w odcinku z pilka nozna, wtedy co wkopal pilke do pojazdu policyjnego, no i jeszcze ta akcja z pokerem) i nie musi pracowac. Z taka kartoteka nigdzie by mu nie dali pracowac z zarobkiem starczacym na zycie.

 

Masz 2 opcje:

1. Robisz co najwyzej szalone rzeczy, ale nie pwoodujace guza i ciekawosci policji.

2. Odpuszczasz sobie, chyba ze wygrasz na loteri.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wszystkim za odpowiedzi :) nie ważne jakie by nie były to i tak odpowiedzi i poświęcenie uwagi temu tematowi :) a więc dzięki all i wybieram tą opcje :

1. Robisz co najwyzej szalone rzeczy, ale nie pwoodujace guza i ciekawosci policji.

Gnysek " ja kocham moje ADHD ok zamykam temat :) żeby nie było niepotrzebnego spamu w Valhalli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...