Skocz do zawartości

Bloody Desert - Zombie survival 3D


Czołg Krymski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Witam Was!

 

 

Gatunek: gra FPP, Zombie survival

 

 

 

Tytuł: Bloody Desert

 

Autorzy:

Programowanie: Ja ;)

Fabuła: Ja ;)

Grafika: Ja ;)

Muzyka: Internet, mój Keyboard i  parę wygrzebanych z Half-life'a 2 dźwięków 

 

Zacznę od tego, że mam dopiero 12 lat ;) . Grę tworzyć zacząłem w Styczniu, jednakże zrobiłem dłuuugą przerwę i znów powróciłem do mojego projektu! Gra będzie opowiadać o pewnej zarazie, która rozproszyła się po całym USA przyczyniając się do zmieniania ludzi w KRWIOŻERCZE ZOMBIE! Nasz bohater: Mr. Jakiś Tam, próbuje jak wszyscy ocaleni mieszkańcy uciec do Meksyku, jednakże na autostradach utworzyły się olbrzymie korki, co spowodowało, że nasz pomysłowy bohater postanawia pojechać przez amerykańską pustynię zalaną długą, cienką i prostą linią asfaltu. Jednakże wkrótce samochód przegrzewa się, przez co zrozpaczony gracz nie może jechać dalej. Jak się okazuje zatrzymuję się przy starej, oddawna opustoszałej stacji paliw. Postanawia przetrwać tam natarcie ze wszystkich stron fal zombie! Nie będzie to typowa gra w stylu bądź ciągle w czterech ścianach i zakrywaj okna dechami, by zombie nie wparowały. O nie! Będzie ona podzielona na dwie części - survival i walkę z bossem. Co prawda będzie ona podobna do Nazi Zombies, jednakże zamierzam dorobić specjalnie zakażonych podobnych do tych z Left 4 Dead. Umieszczam jeden SKRINSZOT:

 

skrinszot.png

 

http://imageshack.us/f/200/skrinszots.png/

 

 

 

 

 

Dzielcie się swymi opiniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
WOW

na jakim silniku tworzyłeś gre?

 

To znaczy fundament gry w pliku .gmk pobrałem z

, link do pliku jest w opisie filmu, później to rozbudowywałem i tak oto do tego doszedłem  :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wolałbym jakieś klimatyczne pomieszczenie mimo wszystko bo pustynia to dosyć kiepskie środowisko do gier. Ale może będzie dobrze, bo oprócz ohydnych słupów energetycznych grafika jest znośna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zacznę od tego, że mam dopiero 12 lat

To będziesz pewnie w przyszłości hakerem!

KRWIOŻERCZE ZOMBIE!

Czad!

O nie! Będzie ona podzielona na dwie części - survival i walkę z bossem.

O nie!

 

Słuchaj młody, ściągnąłeś sobie czyjś silnik z neta, fabuła jest po prostu ekstra. Rozumiem, masz 12 lat. W twoim wieku kroiłem też silniki innych, ale prawda jest taka, żeby zrobić 3d, znaczy 2,5d, to trzeba mieć pojęcie o np. sinusach.

Pewnie wiesz co oznacza kod:

d3d_set_projection(x,y,height,x+cos(direction*pi/180),y-sin(direction*pi/180),height+pitch,0,0,1)

wzięty z przykładu na YYG?

 

Na twoim miejscu zająłbym się czymś, co możesz zrozumieć, i nawet stworzyć własnymi rękoma od zera!

Rób wyścigówki w PowerPoincie.

@TOPIC

Co do Bloody Desert, to nie spodziewam się rewelacji.

2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Kiełbasa Krakowska, dodaj sobie jeszcze Seida do gry, albo skmiń się z Dyzmkiem :D

Potem już możecie wchodzić w komerchę!

Seid bardziej do Cage'a pasuje, przynajmniej poprzez podobnieństwo w wymowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid bardziej do Cage'a pasuje, przynajmniej poprzez podobnieństwo w wymowie.

Raczej do Puzzle Masters przez ostatnią głoskę :P

Po za tym nigdy w życiu tak się nie uśmiałem, jak w Seid 3 Sen na Jawie.

Chłopaki, macie tak naryte we łbie, że ho! ho!

 

Po za tym bardzo ku**a mać chętnie zagram w Seid 4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, to Ty ku**a mać spamujesz i wyzywasz twórcę Bloody Desert bez powodu, nie rozumiem. Boisz się konkurencji, czy jak?

Dokładnie, boje się konkurencji, a zwłaszcza 12-latków. A ty, karollo, pewnie pomagasz robić mu grafikę?

Btw.

wyzywasz twórcę Bloody Desert bez powodu

Oj ty, glupis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, boje się konkurencji, a zwłaszcza 12-latków. A ty, karollo, pewnie pomagasz robić mu grafikę?

Btw.

 

Oj ty, glupis!

Weź ty się ogarnij, widać że coś jest na rzeczy, bo niby czemu nagle wyjechałeś z krytyką?

Myślisz, że jak koleś ma 12 lat, to jest głupi, niedorozwinięty, czy jak?

Zauważ, że jeśli ktoś się wydziera na dziecko w takim wieku, to dlatego, że rozrabia.

Ciebie akurat nierozumiem, cytat:

Zacznę od tego, że mam dopiero 12 lat

 

To będziesz pewnie w przyszłości hakerem!

KRWIOŻERCZE ZOMBIE!

 

Czad!

 

O nie! Będzie ona podzielona na dwie części - survival i walkę z bossem.

 

O nie!

 

Słuchaj młody, ściągnąłeś sobie czyjś silnik z neta, fabuła jest po prostu ekstra. Rozumiem, masz 12 lat. W twoim wieku kroiłem też silniki innych, ale prawda jest taka, żeby zrobić 3d, znaczy 2,5d, to trzeba mieć pojęcie o np. sinusach.

Pewnie wiesz co oznacza kod:

Co ci w tym przeszkadza, że koleś robi gre na czyjimś silniku?

Może chciał zaoszczędzić na czasie, i tak naprawde już coś potrafi z 3D w GML.

Jeżeli czegoś nie umie, to się nauczy, sinus lub cosinus, można się tego nauczyć nawet w wieku 9 lat, tylko trzeba mieć odpowiednią wiedze prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, boje się konkurencji, a zwłaszcza 12-latków. A ty, karollo, pewnie pomagasz robić mu grafikę?

Btw.

 

Oj ty, glupis!

Jesteś moim idolem, nabijasz się z dzieci przez internet! :) Kocham cię! :) Chcę mieć z toba dzieci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jak koleś ma 12 lat, to jest głupi, niedorozwinięty, czy jak?

Na pewno jest mniej rozwinięty od nas. I pewnie łysy. Ale wiedz, ze robię to dla jego dobra.

 

Co ci w tym przeszkadza, że koleś robi gre na czyjimś silniku?

Tak się nic nie nauczy!

można się tego nauczyć nawet w wieku 9 lat, tylko trzeba mieć odpowiednią wiedze prawda?

Co ty z duchami trzymasz? Odpowiednia wiedzę? W wieku 9 lat (przypomnij sobie tamte czasy), większość nie umie jeszcze czytać i dodawać.

 

Kocham cię! Chcę mieć z toba dzieci!

:D Będziemy się z nich nabijać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów sobie co chcesz, ale 9-latek mógłby wiele rzeczy zrobić.

Przykład? Pięcioletni mistrz perkusji(tera ma więcej, ale jednak nim był)+grał w zespole w programie tv.

To może nie GML/C++, czy matematyka, ale mam kolejny przykład, koleś zaczynał w wieku 5-6 lat rysować różne rzeczy, a w wieku 7-8, był już w tym bardzo dobry, rysunki miał profesjonalne.Zauważ, że większość mistrzów trenowała od najmłodszych lat(7-9+), a nie od 12-18+ lat.Mistrzowie sztuk walk, ze świątyni Xiaolin, trenują w bardzo młodym wieku.Jakieś pytania?

Nie skreślaj 12-latka. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Compi: czekałeś aż pojawi się jakiś temat z grą 3d, żeby się odegrać na autorze po tym jak cię potyrałem w twoim temacie? dzieciak :P

 

 

@topic: ciekawe, że przy grafice jest "ja" skoro każda z użytych grafik wygląda jak wyjęta z neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Compi: czekałeś aż pojawi się jakiś temat z grą 3d, żeby się odegrać na autorze po tym jak cię potyrałem w twoim temacie? dzieciak :P

Nie schlebiaj sobie!

Co do tego tematu, to pewnie zająłem twoje miejsce?

 

Po za tym, dlaczego tego nie zrobiłem w temacie z "RAJ"?

 

Widzisz Anty, wszędzie szukasz dziury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

lol, jakbym chciał coś powiedzieć na temat tej gry to zrobił bym to już dawno bo od jakiegoś czasu ten temat istnieje.

Co do ostatniego zdania to lol: nagle z dupy włazisz do tego tematu i wjeżdżasz na autora, trochę to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...