Skocz do zawartości

Coraz gorsze papierosy


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanko związane z fajkami. Dlaczego z roku na rok szlugi drożeją i są coraz gorszej jakości? Mama mi mówiła że jak była młoda i się kupowało Camele, to jak się odpalało to miły aromat był, a teraz jak kumpel odpala Camela, to smród gorszy niż koziołki. Dlaczego tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Papierosy nie maja zadnych reklam juz ani nic, a sa nawet podane w zlym swietle w telewizji i innym, czczemu sie nie dziwie. A patrzac w ten sposob na prawa rynku, poniewaz wiecej ludzi woli rzucic palenie, niz placic i niszczyc sobie zdrowie, sprzedawcy maja coraz mniej sprzedarzy, mniejszy profit, i w tym momencie mniej kasy na dobrej jakosci produkt. Wyzsze ceny i mniejsze ilosci nikotyny to tez wymogi w niektorych krajach, z tego co slyszalem. Nie zdziw sie gdyby za kilka lat papierosy zostaly zakazane w ogole, a na lewo dostaniesz latwiej heroine, patrzac na to jaki bezsensowny jest tyton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
pamiętam te czasy kiedy fajki marki NEXT kupowało się po 3.50 zł a teraz 9.60zł ; ooo

Pamiętam, jak jeszcze chodziłem do przedszkola - wtedy to dopiero był kłopot z kupieniem sobie dobrych papierosów klasy lux. Ale jakoś sobie radziłem, a potem byłem największym mistrzem palenia na naszym podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie lubię palić, jak młodszy byłem to paliłem, potem na tabakę się przerzuciłem, a teraz okazjonalnie i jakąś zabawkę typu czekoladowe Black Devil'e. PIWO RULEZ

14 lat, a już jaki staż

 

możesz być z siebie 'dumny'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierosy nie maja zadnych reklam juz ani nic, a sa nawet podane w zlym swietle w telewizji i innym, czczemu sie nie dziwie. A patrzac w ten sposob na prawa rynku, poniewaz wiecej ludzi woli rzucic palenie, niz placic i niszczyc sobie zdrowie, sprzedawcy maja coraz mniej sprzedarzy, mniejszy profit, i w tym momencie mniej kasy na dobrej jakosci produkt. Wyzsze ceny i mniejsze ilosci nikotyny to tez wymogi w niektorych krajach, z tego co slyszalem. Nie zdziw sie gdyby za kilka lat papierosy zostaly zakazane w ogole, a na lewo dostaniesz latwiej heroine, patrzac na to jaki bezsensowny jest tyton.

 

True. Dodatkowo +1% Dartha VATera i zwiększona akcyza robi swoje, wkrótce tytoń będzie tylko pod postacią cygar dla kolekcjonerów. Z alkoholem by było tak samo gdy nie to że w farmacji jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
hm... rzuć palenie?

 

W życiu nie miałem papierosa jako takiego w ustach, ale wiem że to jest jak każdy normalny nałóg i "rzucenie" tego może okazać się kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie palę, czasem tylko, średnio raz w miesiącu, dlatego się pytam, bo zauważyłem że są coraz gorsze.

malboro smakują gorzej niż L&M, ale to tylko moje odczucie bo się do nich przyzwyczaiłem. Czemu? nie nas się pytaj... sprawdzaj sobie zawartość co jakiś czas. Smak zależy od tego kiedy myłeś zęby, co jadłeś itd. Nie podoba się smak papierosa to zacznij pykać fajki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...