Skocz do zawartości

Zabójcze temperówki.


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku muszę Was przeprosić za poprzedni temat, już myślałem, że obeznałem te Unity, ale mam problemy z kolizjami, a nie znalazłem żadnego skończonego kursu w necie, więc wystawiłem was do wiatru. Jednakowoż GM'a znam i choć ie stworzyłem żadnej gry godnej wystawienia na światło dzienne, nie jestem złym programistą (znam Multiplayer, chociaż 3d, jest dalej czarną magią). Chciałem Wam więc zaproponować współpracę, na warunkach zawartych w poniższym regulaminie:

 

1. Nikt nie jest szefem, wszyscy wykonują swoje zadania w czasie, który jest im potrzebny.

2. Nikt nikogo nie popędza.

3. Nie jesteśmy nastawieni na komercję, ale jeśli wpadnie jakaś kasa z gry, każdy otrzymuje tyle samo.

4. Jeśli ktoś opuści zespół w trakcie tworzenia gry, jego praca może zostać wykorzystana.

5. Regulamin na początku współpracy pozostanie otwarty i każdy z naszej grupy ma prawo dodać do niego jakiś punkt po uprzednim głosowaniu, oraz na takich samych zasadach zmienić lub wyrzucić dany punkt.

 

Przyjmę każdego, który potrafi robić coś związanego z grami. (Na razie oprócz programisty, bo nie jest potrzebny.)

 

Aktualny skład Zabójczych temperówek:

programista - kt1117

designer, pomysły na gry itd. - bosu.

grafik-Shill

webmaster-morti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Woock@

Ale przyznaj że wpada w oko.

Jak tak bardzo chcesz to zapytaj kt1117, mi się pomoc przyda.

Myślę, że Woock boi się usłyszeć odmowy kt1117 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, ja już zaczynałem wiele projektów, ale niestety żaden nie wypalił.

Tutaj na forum wstawiałem tylko zapowiedzi tych "zrytych" od których zaczynałem.

Mam parę pomysłów na gry, na takie "większe" gry, ale niestety nie umiem za bardzo kodować w Gm'ie.

Więc nie wiem czy bym się przydał, ale zawsze mogę czegoś poszukać.

 

edit:

jak potrzebny tylko grafik, to nie wiem czy jestem na takim poziomie jakiego szukacie, ale mogę spróbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...