Skocz do zawartości

Cyklop Bohater


hehlol2xd

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Cyklop Bohater

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: W grze nie ma fabuły, po prostu idziesz przez lvle omijając przeszkody... Gra jest dość trudna, jest pełno ukrytych przeszkód, jak się pamięta gdzie stanąć to już łatwo jest.

 

Download: http://rapidshare.com/files/445131553/Cyklop_Bohater.exe

Nie mogłem wrzucić na gmclan up bo nie mam, nie działa mi

Rozmiar pliku: 1.27

 

Autorzy:

Programowanie:
hehlol2xd

Fabuła:
hehlol2xd

Grafika:
hehlol2xd, poza background który wziąłem z pack 3

Muzyka:
wziąłem z pack 3

Screeny:

level1b.th.png

 

level2m.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałeś o tym, że pliku .exe nie da się wrzucić na Uploader? Spakuj go do Zipa na przykład. Gry nie ściągnąłem, więc nie oceniam, ale po screenach widać, że to jakaś totalna paranoja.

Nie oceniaj gry po screenie, a uploader wgl mi nie odczytuje, wciskam moj uploader i nic nie wlacza sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i stwierdzam, że jak na pierwszą planszę gra jest bardzo trudna, skacze sobie na kamień, a tu z niewiadomego powodu znika, a ja wypadam poza room i gra zaczyna się od nowa. A tu znów, jak nie znikające kamienie to znów, nagle pojawiające się kolce, krótko mówiąc nie fajnie.

 

1/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniaj gry po screenie

Heh. A myślałem, ze screeny są po to żeby zachęcić potencjalnego gracza do ściągnięcia twojego tworu. Ale dobra. Ściągnąłem i teraz mogę ci wystawić zasłużoną jedyneczkę. Ta gra to totalna masakra. Nie da się przejść pierwszego poziomu, a z ciekawości zapytam: ile dokładnie ma poziomów? W ogóle w tej grze nie ma menu co również mnie rozbawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przejść pierwszego poziomu,

 

Lol mi to zajeło góra 2 minuty. Widać na jakim poziomie jesteś :) . Koncepcja super trudnej gry wydaje się ok, zrób tylko jakieś bardziej widoczne pułapki i zamiast uskuteczniać myśl "zrobić tak aby niewiadomo było jak przejść" zacznij wprowadzać rozgrywkę w stylu "wiem jak przejść ,ale jest to piekielne trudne". Przykładem jest pierwszy lvl. Gdybyś dał np. 2 maszyny strzelające , i jakoś udwidocznił pułapki (ew. dał możliwośćszybkiej ucieczki z nich jeżeli ktoś ma refleks) gra by się o wiele lepiej przyjeła.Bo ludzie by wiedzieli co robić ale by mieli trudności z wprowadzeniem tego w życie za sprawą wiekszej ilości pocisków które trzeba wymijać. Zmień grafikę :) Zrób taką w stylu tego cyklopa :) jasno barwną. Może jakiś las , niewiem?

 

Fabuła..wprowadź chociaż zalążek w stylu " Cyklop się zgubił i wraca do domu " albo " Ktoś porwał mu żone " .. whatever. Może być banał :) ludzie lubią posiadać cel w grach.

 

To narazie tyle. 2/5 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@UP: Może chciał wysilić naszą wyobraźnię, żebyśmy coś sami wymyślili, hm :ranmus: ?

Kłopot w tym, że np. ja mam taką zdegenerowaną wyobraźnię, że przychodzące mi na myśl motywy dla cyklopa nie nadają się dla dzieci poniżej 30 lat.

 

Dla bezpieczeństwa lepiej, żeby autor sam wymyślił fabułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nie do końca znacie sens tej gry. To jest takie coś hmmm.... Idziesz i przechodzisz grę z jak najmniej zgonami... Jak naprzykład przejdziesz gre to mozesz sie pochwalic, że podczas gry zginelem tylko 5 razy... Licznik chcialem dac w pelnej wersji ale niestety zniechęcacie mnie do kontynułowania projektu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, kiepska gre naprawde trudno zrobic. A takich ludzi jak ty nam brakuje, bo jestem pewny ze nawet sie nie starales cos tak slabego zrobic. Gdyby nie ty, ciezko by bylo okreslic poziom, roznice pomedzy Alien Territory a Shi, itp.

W imieniu wszystkich tworcow gier, Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wy chyba nie do końca znacie sens tej gry. To jest takie coś hmmm.... Idziesz i przechodzisz grę z jak najmniej zgonami... Jak naprzykład przejdziesz gre to mozesz sie pochwalic, że podczas gry zginelem tylko 5 razy... Licznik chcialem dac w pelnej wersji ale niestety zniechęcacie mnie do kontynułowania projektu :(

O kurde, w pełnej wersji licznik? Taki feature to zasługuje conajmniej na podtytuł nowy, jeśli nie na druga część.

 

Jutro w szkole się pochwalę, że w Cyklopie Bohaterze tylko 32 razy zginąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar pliku: 1.27

1.27 Tb? 1.27 Gb? 1.27b?

a co do samej gry: brakuje tylko wzmianki "hej to moja pierwsza gra, nie oceniajcie surowo", sry ale taka gre mozna zrobic w max 10min, z przerwa na herbate. Nie zniechecaj sie i zrob to jeszcze raz, tym razem pomysl czy jako jakis random nie powiedzialbys "jezu jakie go**o". np. daj to dla kolegi, niech oceni w skali 1-10, jako punkt odniesienia niech ma super mario bros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nie do końca znacie sens tej gry. To jest takie coś hmmm.... Idziesz i przechodzisz grę z jak najmniej zgonami... Jak naprzykład przejdziesz gre to mozesz sie pochwalic, że podczas gry zginelem tylko 5 razy... Licznik chcialem dac w pelnej wersji ale niestety zniechęcacie mnie do kontynułowania projektu :(

 

żebyś Ty widział jak mnie zjechali przy mojej pierwszej "grze" A mimo to nie zniechęciłem się i mój najbardziej czasochłonny projekt doczekał się oceny 4/5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...