Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie growe, ale aktualnie coś takiego kminię.

Teraz muszę nagrać pierwsze 4 odcinki :D

Ten w około 95% skonczony, będą jeszcze małę poprawki i dodatki.

Większość efektów dźwiękowych zrobiłem swoim głosem i rzeczami które miałem pod ręką, dźwięki kroków za pomocą gąbek xd chodzenie ludzi po chodniku kapciem na ręce uderzającym w taboret itp :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nirvan
Nie oglądałem nigdy one punch mana, a po obejrzeniu Twojego zdubbingowanego odcinka stwierdzam, że chciałbym. Tylko pytanie, czy to jest seria zachowująca oryginalną fabułę, tylko spolszczona i dodane coś od Ciebie, czy to kompletna parodia tego anime? Bo szczerze mówiąc trudno mi było to wyłapać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SimianVirus7 napisał:

@Nirvan
Nie oglądałem nigdy one punch mana, a po obejrzeniu Twojego zdubbingowanego odcinka stwierdzam, że chciałbym. Tylko pytanie, czy to jest seria zachowująca oryginalną fabułę, tylko spolszczona i dodane coś od Ciebie, czy to kompletna parodia tego anime? Bo szczerze mówiąc trudno mi było to wyłapać :D

 

Zachowanie fabuły ale lekko przerobiona pod Polskę :D czasami daję coś zupełnie innego niż w oryginale żeby było barwniej, ale też dużo scen pozostawiam bez zmian.

W oryginale np. komuniści to paradisers, ale postulaty są komunistyczne więc co za różnica :D Ich dowódca zwie się hammerhead, więc staldyń close enough :) Staram się to wszystko łączyć w sensownym stopniu żeby nie różniło się mocno od pierwowzoru.

Jak masz netflixa to cały pierwszy sezon tam jest, możesz sobie odpalić ten odcinek i porównać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Zachowanie fabuły ale lekko przerobiona pod Polskę :D czasami daję coś zupełnie innego niż w oryginale żeby było barwniej

Brzmi dobrze, czyli taki one punch man na sterydach. Czekam na więcej odcinków. Miałem zamiar obejrzeć na netflixie, ale wydaje mi się, że Twoja forma bardziej do mnie trafia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę co zrobić żeby to dotarło do jakiejś publiki bo tuba chyba odpada, myślałem że będzie ok bo czwarty odcinek był zablokowany tylko w usa, a to jak wrzucam nawet zamaskowane to zablokowane wszędzie

 

Pomyślałem teraz że na tubę wrzucałbym czołówki (zawsze inaczej nagrany wokal) z wskaźnikiem że linki do cda itp. w opisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Obraz się przerzuca lewo na prawo i daje nieco pomniejszony w jakiejś kolorowej ramce i generalnie jak nikt nie zgłosi jest spoko :D

 

Widziałem kiedyś gwiezdne wojny, tak na 70% ekranu, wyrównane do lewej góry, a w tle był background parallax z bezszwowym obrazkiem... bananów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, gnysek napisał:

Obraz się przerzuca lewo na prawo i daje nieco pomniejszony w jakiejś kolorowej ramce i generalnie jak nikt nie zgłosi jest spoko :D

 

Widziałem kiedyś gwiezdne wojny, tak na 70% ekranu, wyrównane do lewej góry, a w tle był background parallax z bezszwowym obrazkiem... bananów.

Jak zrobiłem nawet takie coś (ta para się ruszała a w garnku bulbał bigos) to od razu wykryli :D

Za dużo kombinowania, ale dziwne bo cały czwarty odcinek nadal blokowany tylko w usa.
 

Untitled-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, gnysek napisał:

Obraz się przerzuca lewo na prawo i daje nieco pomniejszony w jakiejś kolorowej ramce i generalnie jak nikt nie zgłosi jest spoko :D

 

Widziałem kiedyś gwiezdne wojny, tak na 70% ekranu, wyrównane do lewej góry, a w tle był background parallax z bezszwowym obrazkiem... bananów.

oglądanie tak czegoś to jak picie tęczowej coli zamiast prawdziwej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
1 godzinę temu, exp napisał:

oglądanie tak czegoś to jak picie tęczowej coli zamiast prawdziwej

a tworzenie czegoś takiego to jak produkowanie klapków kobuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Doceniam zdolności dźwiękowca, ale sam tekst to aż uszy bolą.

Jeszcze jak obejrzałem oryginalne intro z tłumaczeniem to już w ogóle. Odczuwam ekstremalny cringe jak słyszę te wplatane słowa.

Niby napisałeś że parodia, ale wygląda jakby robione na serio więc sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wojzax napisał:

Doceniam zdolności dźwiękowca, ale sam tekst to aż uszy bolą.

Jeszcze jak obejrzałem oryginalne intro z tłumaczeniem to już w ogóle. Odczuwam ekstremalny cringe jak słyszę te wplatane słowa.

Niby napisałeś że parodia, ale wygląda jakby robione na serio więc sam nie wiem.

 

Zdaje sobie z tego sprawę że dla niektórych może tak zabrzmieć, ciężko mi zabarwić tak żeby był lepszy balans.

A opening za każdym razem będzie trochę inny, drugi np. będzie mniej więcej identyczny tekst jak po japońsku, jeden chcę spróbować naśladować japoński, pewno pokaleczę ale ciekawe wyzwanie :D 

Jeśli Ci się chce to możesz na priv mi podesłać full krytykę jaką masz to może coś zdziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...