Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Dalszy etap prac nad generatorem: młodsze, chude kobiety i prawie działający system oceniania urody :) Można na tym etapie zrobić z tego symulator konkursu miss, ale planuję to wykorzystać w dużo fajniejszym i bardziej złożonym projekcie.

image.png.857cb3cfe9203b901dc5ba0abeb1c918.png

 

A tutaj taki trailerek mały gry o stateczkach, spróbuję coś z tym projektem jeszcze zrobić a na razie jest na sklepie w wersji beta

 

@EDIT:

kolejny etap blenderowych pikselków :D

 

Dwdg6sd.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo pythonowy skrypt w eksporterze blendera, ktoryby to robil i nie trzeba byloby zaciagac shadery w GMie do tego - przypominam, ze GM ma biedny pipeline i przelaczanie shaderow to koszt. najlepiej dzialaja jesli robi sie je tylko na postprocessie, nie na indywidualnych obiektach, a im wiecej obiektow na scenie z customowymi shaderami, tym gorzej dla wydajnosci.

 

chyba, ze mowimy o shaderach w blenderze, to nawet lepsiejsze by to bylo, niz dupny skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

zajebiste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Dnia 29.05.2018 o 14:33, Uzjel napisał:

Fajne @Wojzax, będziesz dodawał kolizje do nich? Mam fajny skrypt na to, jednostki poruszają się jak w tej gierce:

http://deepnight.net/games/atomic-creep-spawner/

pewnie, wygląda prosto a staram się optymalizować jak tylko mogę

@EDIT:

 

ten system od Uzjela to jest mistrzostwo świata:

 

Wdf8aOG.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Może nie byłoby takie trudne, ale musiałbym odwrócić tak, żeby jednostki były przypisywane punktom i każdy punkt był oddzielnym rekordem. Teraz każdej jednostce po prostu szukam kolejnego punktu w rzędzie, więc jeśli odwrócić formację o 180 stopni to wszyscy idą przez środek na drugi koniec robiąc wielki zator.

 

@EDIT:

s3p2rhR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Mi się od zawsze marzy harvest moon ale taki że można kupować różne parcele, uczestniczyć w życiu ekonomicznym miasta, z lekko simsowym systemem poznawania ludzi i dużymi możliwościami zakładania roznych biznesów, budowania, malowania elementów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
2 godziny temu, Wojzax napisał:

Mi się od zawsze marzy harvest moon ale taki że można kupować różne parcele, uczestniczyć w życiu ekonomicznym miasta, z lekko simsowym systemem poznawania ludzi i dużymi możliwościami zakładania roznych biznesów, budowania, malowania elementów itd.

No to nawet wiesz o jakiej grze myślę :) Co do kupowania różnych parcel to może aż tak to nie, ale w ostatniej części Story of Seasons na 3DS (to jest oryginalna seria która kiedyś miała nazwę Harvest Moon, ale potem ludzie z USA stwierdzili, ze sami będą robić gry o tej nazwie, zamiast tłumaczyć z JP), można np. budować i swobodnie przestawiać budynki na farmie, a także budować stoły, krzesła, szafy, płoty, ozdoby i ustawiać je na farmie i w mieście, czy nawet szyć ubrania i handlujesz tym wszystkim z zagranicznymi krajami (popyt/podaż), odblokowując sobie nowe możliwości (np. nowe zwierzęta, sadzonki czy materiały budowlane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...