Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję... Pracujemy... Nieważne, wystarczy screen i świadomość że team wcale mi nie pomaga. I na dodatek ciągle robię literówki w nazwie teamu :(

 

Kilka zupełnie niezrozumiałych screenów z wersji build4 (oczywiście nie umiałem ich wstawić w formie obrazka w poście, więc są w podglądzie na mediafire)

Screen 1

A na "Screen 2" nie miałem czasu. Bywa.

 

Możecie sobie ściągnąć i pobawić się czy coś. LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nieważne

Kilka zupełnie niezrozumiałych screenów

A na "Screen 2" nie miałem czasu. Bywa.

Możecie sobie ściągnąć i pobawić się czy coś.

 

no no, brzmi BARDZO zachęcająco, najważniejsze to widzieć, że autor sam jest przekonany i pełen entuzjazmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to będzie rts?

Fajny system budowania, ale nie podoba mi się, że najpierw po jednej desce powstaje, a potem nagle przeskakuje całość, tam chyba nawet wszystkich desek nie ma.

Zgadza się, rts. Grafik obiecał zacząć malować 2-3 tygodnie temu, od tego czasu unika tematu... A ja się na grafice za bardzo nie znam. I nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja Iron & Gold!

 

-menu

-chata drwala

-splash screen (poniekąd)

 

>>DOWNLOAD<<

 

PS: "Naszkicowana" mapa w menu nie wyszła najlepiej.

PPS:

Napisano Dzisiaj, 0:19
:blink:

PPPS: Biorę się za ruiny po zniszczeniu budynku.

PPPPS: :construction:

PPPPPS: Znowu zepsuł mi się obrazek?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPS: :blink:
Czy postowanie po dobranocce to coś aż tak abstrakcyjnego?

 

Wracając do samej gry - wygląda to lekko mówiąc miernie, skłamałbym mówiąc że wiem co się dzieje.

Animacje budowy są dość słabe, ale w przypadku gotowych budynków nawet nie wygląda to tak źle.

 

Czy budowa większej ilości magazynów wpływa na faktyczną max ilość zasobów? Bo z tego co widzę tworzą one jakiś rodzaj chmury, gdzie pozbycie się sztuki surowca z jednego z nich usuwa też adekwatną liczbę z pozostałych. W sumie brak magazynu również sprawdza się jako magazyn. Zakładam, że w przyszłych wersjach to poprawisz :).

 

No i tego, "loose"?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy postowanie po dobranocce to coś aż tak abstrakcyjnego?

 

Wracając do samej gry - wygląda to lekko mówiąc miernie, skłamałbym mówiąc że wiem co się dzieje.

Animacje budowy są dość słabe, ale w przypadku gotowych budynków nawet nie wygląda to tak źle.

 

Czy budowa większej ilości magazynów wpływa na faktyczną max ilość zasobów? Bo z tego co widzę tworzą one jakiś rodzaj chmury, gdzie pozbycie się sztuki surowca z jednego z nich usuwa też adekwatną liczbę z pozostałych. W sumie brak magazynu również sprawdza się jako magazyn. Zakładam, że w przyszłych wersjach to poprawisz :).

 

No i tego, "loose"?

1) Cofam to. Niech żyje północ...

2) Wiem, ja to się na grafice nie znam.

3) Chmura i nieskończone miejsce w magazynie

3) Czuję się jak idiota, bo nie wiem gdzie jest błąd. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad statkami na pewno jeszcze będę siedział. To są takie ładniejsze placeholdery. Aktualnie dodałem chmurki i siedzę nad resztą otoczenia. AI dopiero będę ogarniał, jak dobrze pójdzie to już jutro. :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad statkami na pewno jeszcze będę siedział. To są takie ładniejsze placeholdery. Aktualnie dodałem chmurki i siedzę nad resztą otoczenia. AI dopiero będę ogarniał, jak dobrze pójdzie to już jutro. :3

kurde niezupełnie o ai chodziło :{

 

o perspektywę raczej, coś jak http://en.wikipedia.org/wiki/Vanishing_point tyle, że z uwzględnieniem kształtu terenu; bez skalowania to mogłoby być, tyle, że one musiałyby "wyjeżdżać" zza beczki czy coś; w każdym razie warto byłoby się temu jeszcze przyjrzeć, żeby efekt był jak najbardziej naturalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...