Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Ruch równorzędny i obracanie bronia liczace sie jako tura...

Gralem w taka gre bardzo dawno temu, tylko nie pamietam tytulu.

HEHE UKRAT POMYS DZIENKUJE BARDZO TAKI TWURCA PZDR. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vader, pewnie Deadly Rooms of Death

Tak, o to chodziło. Kurde jak dawno nie widzialem gry. Nawet nie pamietalem nazwy. Jednoczesnie lubilem te gre i nienawidzilem.

 

HEHE UKRAT POMYS DZIENKUJE BARDZO TAKI TWURCA PZDR. :)

 

Won. Wracaj do przedszkola. Ktoś Ci musi powiedzieć, że blokowo-gimbazjalny humor tu nie uchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comment_4Hn2GBC7T2Oopzxb3CzRXLKuiOIzT8gU.jpg

 

Wczoraj podczas kodowania w nocy, powstała finalna wersja bazowa składni i++! ^^ Jutro zaczynam implementować kompilację tego wszytkiego do assemblera Intuicio - do końca tygodnia pewnie będzie można już wrzucić toolset (kompilator, runner i jakąś podstawową dokumentację języka) do testów publicznych :333

 

https://gist.github.com/PsichiX/15b708b6f3675b86fbe4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Won. Wracaj do przedszkola. Ktoś Ci musi powiedzieć, że blokowo-gimbazjalny humor tu nie uchodzi.

Uchodzi uchodzi :) [2]

 

YXE, przepiękne literki! Ja potrafię docenić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, nie ten target posta obrałem - wybaczcie gejklany ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj coś do potestowania, albo zademonstruj czy daje to jakiś zysk na wydajności w porównaniu z innymi alternatywami, a nie zachowuj się jak paw.

Tymek: temat nazywa się "Nad czym aktualnie pracujesz" i służy właśnie do chwalenia się tym, nad czym się pracuje - to logiczne, że wrzucam tu info i screeny z tego, co robię, bez czegokolwiek do testów. Jak ktoś wrzuca screeny, czy animacje to nie daje gry do testów. nadal - i'm doing it right.

 

zakoduj sobie coś na ból dupy XD albo coś z czego ktokolwiek będzie korzystał

no więc robię coś, z czego ktokolwiek będzie korzystał :*

 

Ból dupy mam tylko, gdy dostaję zjebki zupełnie nielogicznie uzasadnione, tj. z dupy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zgodzę. To co robisz to jak wstawiania spritów do gry czy pojedyńczych efektów dźwiękowych do odsłuchania, bez złożenia tego w całość nie daje to takiego efektu jak screen czy filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

yep, to tak jakby ludzie zamiast screenów zaczeli wrzucać wycinki kodu odpowiadające za to co się dzieje na screenach

 

niby spoko, teoretycznie można i dlatego nikt ci nie zabrania, ale też co mamy na to napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yep, to tak jakby ludzie zamiast screenów zaczeli wrzucać wycinki kodu odpowiadające za to co się dzieje na screenach

tyle, że on nie robi gry, tylko cośtam z programowaniem, to chyba logiczne, że pokazuje kod, a nie screeny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja widzę ciągle sam kod od miesięcy i nic więcej. Ale nieważne, olać gmclan, wejdź na mirko, daj hasztag #gamedev i kąp się w soczkach z mirabelek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, pierwszy post, więc pasuje się przywitać ;) . Z Game Makerem pracowałem już wcześniej, ale to nie było nic poważnego, także screeny z pierwszej gry zaprezentować w końcu trzeba:

 

hm_321_01.png

 

hm_321_02.png

 

Wiadomo, nie wszystko na screenach widać, to jeszcze trzy gify dorzucę:

 

hm_321-01g.gif

 

hm_321-02g.gif

 

hm_321-03g.gif

 

Platformówka na miarę jednoosobowego zespołu. Nad projektem dłubię już kilka tygodni - najpierw prototyp teraz grafika. Dużo mam już zrobione, na dniach postaram się zrobić osobny temat ale na razie to tutaj jest chyba odpowiednie miejsce na dzielenie się owocami swojej ciężkiej pracy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...