Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem, mnie samego nie przekonuje, tj. wole już Assembler od Flow :D

flow_vs_isc_final.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grupowaniem to byłby dobry motyw! tylko zastanawiam się jak to zrobić: kismet unreala ma boxy, w które sie wrzuca kontrolki, ale mnie średnio kręci to rozwiązanie. tak czy inaczej - spróbuję zrobić, ocenicie czy warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grupowaniem to byłby dobry motyw! tylko zastanawiam się jak to zrobić: kismet unreala ma boxy, w które sie wrzuca kontrolki, ale mnie średnio kręci to rozwiązanie. tak czy inaczej - spróbuję zrobić, ocenicie czy warto :)

 

Drogi psysiu a nie potrzebujesz do tego jakiś dźwięków typu access,denied itp mam kilka fajnych robionych przeze mnie mogę Ci przesłać.Napisz jaki format to dam.Odpisz :thumbsup:

 

Edit: tak by to coś mogło się rozwijać,ściągnij i spójrz,bardzo dawno robione ale dobre:

 

https://gmclan.org/up8726_4_cel_menu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesowalyby mnie raczej dzwieki do klienta walk robotow, takie jak: dźwięk jadącego pojazdu, strzał z działa, wybuch. miałbyś takowe może? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesowalyby mnie raczej dzwieki do klienta walk robotow, takie jak: dźwięk jadącego pojazdu, strzał z działa, wybuch. miałbyś takowe może? :)

 

W sumie mam chyba sporo tego na płytce jak i na dysku coś będzie tylko,że to nie moje ale takie FREE z neta,bardzo dawno kompletowałem.Teraz można zmiksować to i wrzucić.Wieczorem spróbuje ogarnąć,najpierw się zajme moimi sprawami. :]

 

Edit:zjem cos i poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...