Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

ja też czekam, kto go ma? trza eskalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

plis, wcześniej nie chce mi się już szukać ale podejrzewam, że też coś było

 

chapteraas.gif

 

smoke.gif

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pierwszy screen z mojego świeżego ciągle pisanego projektu ,,Gangster Settle'' gry inspirowanej serią ,,Grand theft Auto'' (Gta) . Premiery nie planuję z góry , zwłaszcza teraz gdy przy projekcie multum roboty :) ale zaczołem budowe

miasta gry czyli ,,QUIET TOWN'' a oto park przy którym zaczniemy grę , znajduje się on na dzielnicy Bezdomnych nazwanej tak z powodu dużej ilości ludzi biednych i pozbawionych dachu nad głową , miasto będzie dość duże mam cały jego szkic zrobiony 2 miesiące temu , sam szkic miasta był tworzony przez dłógi czas ale staranność wyjdzie przy premierze .

 

http://www.gmclan.org/up6167_6_G_S_park.html

 

dodam że gra jest tworzona w kodzie mieszanym czyli , są i moje i takie z których pomocy skorzystałem ale i takie które poprzerabiałem według własnych potrzeb i upodobań 85 % kodu to przerobiony na potrzeby gry a 15 % to orginalne kody osób które za to że wspomogłem się ich pracą zostaną wymienieni w podziękowaniach ;)

 

Grafikę tworzę sam wszystkiego prócz pojazdów , przez dłuższą nieobecność podrasowałem swój talent graficzny i gimp + paint może działać cuda tylko wystarczy się przyłożyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pierwszy raz w twojej grze wiem na co patrzę i jest mniej-więcej czytelnie, także na pewno to jest duży postęp. Zagram jak skończysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje ;) staram się jak mogę , dłuższa przerwa od game makera poświęcona na naukę na coś się przydała umiem już znacznie więcej graficznie jak i programistycznie , to co kiedyś było problemem teraz jest dla mnie jasne , trzeba się starać i zachęcić gracza , a on to z pewnością doceni i sprawiedliwie oceni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie , może zmotywowało mnie to że ostatnio ukończyłem przechodzenie GTA VICE CITY , ukończyłem gta 3 , vc i sa ;)

 

Misje nie będą odgapiane bądź małpowane z gta , moje własne pomysły i wyobraźnia i bardzo duże chęcia i zapał , powiem tylko tyle że takich misji nie było w żadnym gta ;) a tutaj w prezencie ode mnie czyli twórcy projektu , lista z działu scenariusza napisanego przezemnie na cele gry , lista lokacji jakie będą do nabycia , oto one :

 

Lokacje do kupienia

 

,, Łazienki Publiczne '' cena - 5.000 $

 

,,Lotnisko Między-Krajowe '' ( International Public Air-lines ) kosz 5.000.000 $

 

,, Zajezdnia Tramwajowa '' ( Toony,s Central) kosz 1.500.000 $

 

,, Motel '' ( Henter Motel ) kosz 900.000 $

 

,, Tor Wyścigowy '' ( Racing Cars Tour ) kosz 1.000.000 $

 

,, Osiedle domków wypoczynkowych '' ( domki wypoczynkowe Weekends-house ) kosz 1.700.000 $

 

( 6 domków , każdy z nich w bardzo dobrym stanie )

 

 

 

,, Park Wodny '' - (aqua Time) kosz 950.000 $

 

 

,, domek jednorodzinny ( bez garażu) '' - 150.000 $

 

 

,, wypożyczenie kawalerki '' koszt - 80 $ za dobę

 

 

,, Hotel'' - 130 $ za dobę

 

 

,,mieszkanie na sprzedaż'' - koszt 60.000 $

 

 

,, Ceramika'' produkcja wyrobów ceramicznych , sztóka , rzeźby i inne wyroby koszt 40.000 $

 

 

,, Kino '' ( Nice Movie ) koszt 120.000 $

 

 

 

uwaga- po niektóre lokacje bendą dostępne do kupienia dopiero po wykonaniu pewnych zadań z

nimi związanych.

 

 

dodaję screena z parku w Quiet Town po 6 rano , jeszcze szarówka ;)

 

 

https://gmclan.org/up6167_6_GS_DYZMEK_screen_2_park.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymaj dyzmek!! Każda kolejna gra to jakiś postęp, pierwszą poważną produkcję na poziomie powinieneś wydać gdzieś za kilkanaście lat.

 

No i wielki szacun że pracujesz nad kilkoma, jak nie kilkunastoma projektami naraz! Nowe zapowiedzi wychodzą jak szalone, tylko czekać aż wydasz je wszystkie razem (może to ma być jakaś niespodzianka?). To byłby taki klasyk, że chyba mógłbyś to sprzedawać za pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...