Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak już wspominano, piksela nie miesza się nigdy

 

nie powinno być czegoś takiego, że w jednym sprajcie w jednym miejscu masz piksel 4x4, a w innym 1x1

 

powiedz swoim grafikom lub komu tam żeby robili w cienkim pikselu bo inaczej nie umieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak już wspominano, piksela nie miesza się nigdy

Opinia. Podczas gdy jedną sprawą jest leniwe mieszanie rozmiarów by uzyskać lol so hipster nerdy 8bit style a inną sprawą jest, na przykład, akcentowanie ważnych elementów budując własny styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia. Podczas gdy jedną sprawą jest leniwe mieszanie rozmiarów by uzyskać lol so hipster nerdy 8bit style a inną sprawą jest, na przykład, akcentowanie ważnych elementów budując własny styl.
jedną sprawą jest robienie różnych rzeczy różnym pikselem, inną mieszanie piksela w jednym sprajcie. w każdym razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie wiem czy tutaj mam to wstawić. W razie sporów, proszę moderatorów o przeniesienie.

Zainteresował mnie temat, którego konkurs nie był całkowicie zgodny z prawem, lecz sam jego pomysł wydał mi się interesujący.

Oto i moja trzygodzinna robota. Musiałem się trochę naszukać tego dźwięku.

Czy mam kontynuować projekt? Wydaje się być świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie w 3D?? I troszkę słaby dźwięk.. :unsure: :lol:

 

Ej.. Facet robi grę na mikrokontrolerze, film nagrywa domofonem a dźwięk mikrofonem od słuchawek :o

Żeby nie było, że się nabijam. Jestem pełen podziwu za zabawę mikrokontrolerami. To projekt na studia, czy hobby??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na zaliczenie u jednego wykładowcy elektroniki. Ale jeszcze nie wie o tym że przyniosę mu gierkę. Jak uzna że to nieodpowiedni temat to trudno będę musiał zrobić inny nudny projekt z jego listy.

 

Program jest napisany w C ale dupnie bo nie używałem struktur i trudno go teraz modyfikować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na studiach to jako tako szło mi z mikrokontrolerami, ale jak dostałem do zabawy płytkę na praktykach, to nie umiałem jej już ogarnąć. Były do niej przykładowe programy, ale skompilowane bez źródła xD

 

Na laboratorium mieliśmy bezduszne krok po kroku ze slajdów więc nie poczułem zbytniej sympatii do tych zajęć <_<

 

Chciałbym jednak ogarniać te tematy, bo można robić różne przydatne cuda z mikrokontrolerami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ niektóre tekstury

Jak skończę, to będziesz miał 27 lat, żonę, ogródek i zamiłowanie do numizmatyki :D

 

kaszana, ty to jesteś ######ście babawny..

 

Adam014 - szału ni mo, poza tym ciekaw jestem jak to wygląda w akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy kropek śmierdzi mi sarkazmem! :crying:

Może nie lubisz po prostu mojego poczucia humoru.. Powiem Ci na czym on polega. Jestem silny. Baaaardzo silny. Jak kogoś poznaję, to go obijam i wymuszam adres zamieszkania. Potem taka osoba jest zastraszona i boi się nie śmiać z moich żartów :D Komik-zawadiaka-karku.

 

Skończyłem tłumaczyć broonie! Okazało się, że najlepsza proca jest 10 razy silniejsza niż powinna. To taka literówka, która jest cyfrówką. Miało być 7 jest 72 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy kropek śmierdzi mi sarkazmem! :crying:

Może nie lubisz po prostu mojego poczucia humoru.. Powiem Ci na czym on polega. Jestem silny. Baaaardzo silny. Jak kogoś poznaję, to go obijam i wymuszam adres zamieszkania. Potem taka osoba jest zastraszona i boi się nie śmiać z moich żartów :D Komik-zawadiaka-karku.

 

Skończyłem tłumaczyć broonie! Okazało się, że najlepsza proca jest 10 razy silniejsza niż powinna. To taka literówka, która jest cyfrówką. Miało być 7 jest 72 :rolleyes:

 

widzę, że nie tylko babawniś, ale i bajkopisarz. ciekawe.

swoją drogą powodzenia ci zyczę z tym tłumaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ostrzegaj jak dajesz coś takiego, zwymiotowałem i straciłem przytomność na dwie godziny.

 

eh te szachownice

btw nie wiem czy cos sie ma dziac czy nie ale ciagle jest cos takiego i zmienia tylko kolory a ja se latam w lewo i prawo https://gmclan.org/uploader/7618/pb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...