Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ile jestem. Od 2004? Zawsze wychodzę z założenia, że Internet odzwierciedla w jakimś stopniu naturę ludzką i nic mnie nigdy nie zadziwi chyba już ;) .

 

Mnie nic nie denerwuje poza sytuacją, gdy ktoś wie, że coś jest beznadziejne i to jeszcze ma czelność publikować. Inną sprawą są oczywiście platformy mobilne, które nawet przy prostych appkach jakiegoś wkładu wymagają. Gwoli ścisłości, sam niedawno pewną shitową appkę opublikowałem, tylko że po deklaracji, że jest słaba, nie broniłem jej w żaden sposób. A już te wytłumaczenia, w których myśli, że zjadł wszystkie rozumy, no beka :D . Ale tak, to ja ponoć nabijam posty, bo nie mam nic lepszego do roboty :P .

 

Zacznij chłopaku coś robić jeśli faktycznie chcesz, by na tym forum ktokolwiek traktował Cię poważnie, bo w Twoim wieku trzaskałem takie rzeczy w pół godziny. W sumie wiele się nie zmieniło :D . I jeszcze jedno: Bogu dzięki, nie miałem dostępu do Internetu i nie publikowałem nigdy żadnych prac. Nie wiem na co komu one. Robiłem je dla siebie. Teraz różnica jest tylko taka, że robię dla hajsu. Dalej myślę, że jeśli nie jest to jakaś świeża gra czy pomysłowa aplikacja, każdy powinien mieć to w dupie (znów tłumacząc siebie: promocja to promocja, no i zalew krytyki, że nic nigdy tu nie wstawiłem; wstawiłem, kto wie, ten wie). Okej, społeczność twórców to jedno, ale kolejny klon GTA w GMie to zupełnie co innego. Był tutaj ktoś o nicku na S, chyba kumpel YXE i stworzył z dobrych 6 lat temu coś, czego nikt i tak do dziś nie przebił chyba. Teraz to te klony nawet budynków 3D nie mają : / .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
krytyki, że nic nigdy tu nie wstawiłem; wstawiłem, kto wie, ten wie

classic Sernat at his best :thumbsup:

 

just sayin'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

classic Sernat at his best :thumbsup:

 

just sayin'

Właśnie zastanawiam się Anty, czy ty jesteś z Polski czy cuś. Bo już nawet pomijając fakt, że połowa Twoich zdań gramatycznie zazwyczaj nie ma żadnego sensu (+ te oryginalne neologizmy i wstawki językowe), to jeszcze masz problemy ze zrozumieniem tak prostych. Ach. "Just sayin".

 

Kilka przykładów i appek. Przy mojej aktywności na forum to chyba i tak sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się Anty, czy ty jesteś z Polski czy cuś. Bo już nawet pomijając fakt, że połowa Twoich zdań gramatycznie zazwyczaj nie ma żadnego sensu (+ te oryginalne neologizmy i wstawki językowe), to jeszcze masz problemy ze zrozumieniem tak prostych. Ach. "Just sayin".

 

Kilka przykładów i appek. Przy mojej aktywności na forum to chyba i tak sporo.

 

smelluje butthurta z pupci [snap?!]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Właśnie zastanawiam się ANtY, czy ty jesteś z Polski czy cuś.

Przyznam, ciekawy temat do rozważa, bo raczej wiadomo, że nie z Polski, ale tak cię naszło, a może jednak? Czy cuś? Hmm... Nie wiem, czy potrafię ci z tym problemem pomóc :/

 

(+ te oryginalne neologizmy i wstawki językowe)

just the kind of guy I am

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bedziom, ładnie proszę - odpowiedz mi na jedno pytanie.

Skoro sam uważasz coś za badziew, to po co to publikujesz?

Nie uważa tylko tak się zabezpiecza wstępnie na wypadek tyrania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darmowe grafiki(z białą obwódką lol) woda z pokemonów(?) i brzydki hud

nie masz czym się chwalić

Niby czemu ? Grafika jak grafika może ma mieć taki styl

 

poza tym nie widzę żeby W temacie pisało "pochwal się" lub on pisał że się chwali

jedynie pokazał nad czym pracuje a przecież do tego temat został stwożony

 

Zazdrościsz mu czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

MXQ właśnie bardzo dobrze powiedział, nie ma co sie chwalić screenami na których >90% grafik jest placeholderami, chyba że naprawdę pokazują mechanikę gry. Tutaj mamy trzy samoloty na krzyż i 'jakiśtam' hud. To jak screeny bedzioma z kolejnych kacz de klaunów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...