Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

w mojej gimbusiarni każdy siedzi na przerwach z nochalem przy smartphonach i młuci w najprzeróżniejsze RPG, choć zwykle bardzo ubogie, więc mógłbym zarzucić im Twoim tytułem. Zapewne każdy od razu rzuciłby się do interentów jeszcze na przerwach przy swych makbukach (chyba jestem ostatnim bastionem w szkole posiadającym podczerwień w komórce)

 

edit: dziwne, dopiero teraz doszło? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ale GTA samym stylem nie każdemu wpasuje. FF działa tak, że ktoś sobie zagra np. w Crisis Cora na PSP, będzie chciał zobaczyć jak kończy się historia, więc zagra na PSXie/porcie z PSXa w 7, później sobie obejrzy Advent Childrena, ew. dokończy grając w Dirge of Cerberus a później żądny kolejnych spędzonych przy dobrej fabule godzin sięgnie po inne części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny badziew

takim sposobem nie wywołujesz współczucia

 

wywołujesz setaswrkjabwhiojs0df-akwbiruawjnjitpomawjerihnab wrxdbtiusaoprjaiwurawrf

 

załatw sobie spójną grafikę i przemyśl, jak w to w ogóle ma się grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim sposobem nie wywołujesz współczucia
ja wiem
załatw sobie spójną grafikę
to oczywiste, screen to może pół godziny programowania, więc mało co jest zrobione
i przemyśl, jak w to w ogóle ma się grać
Jeśli będę to ciągnął dłużej niż 2 dni to pewnie pomysł będzie się co i rusz zmieniał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziu, weź się za coś porządnie.
Jakoś tak smutno mi to zabrzmiało. :C

Mógłbym, ale jak coś takiego robię to zaraz się okazuje, że nie umiem połowy zamiarów spełnić. Albo pomysły mi się kończą. 50-60% gry zrobione i stop.

Więc, póki się jakoś w tym kierunku nie rozwinę, to będę robił takie minutowe minigry, co nawet na Andku nikt by w nie grać nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem to oczywiste, screen to może pół godziny programowania, więc mało co jest zrobione

Bedziu, weź się za coś porządnie.

Znowu będzie więcej wytłumaczeń i postów przepraszających niż faktycznej rozgrywki czy screenów przedstawiających cokolwiek. Kurwa, drodzy rodzice, dawajcie dzieciom na śniadanie testosteron, intelekt i acodin (dla smaku), a nie pigułki samokrytyki, hormony żeńskie i internet. Później takie 12-letnie bydle chodzi po ulicy, nie wiem za cholerę czy to dziewczynka czy chłopczyk i czy posiada predyspozycje do czegokolwiek. Tak bardzo proszę : ( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...