Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Też. Jak przy włączaniu gry nie wykryje pada od Xboxa, to ikonki oczywiście będą zamienione na mysz+klawiatura. No i nawet mając podłączonego pada, nadal można będzie grać tradycyjnie - z tym padem to taki dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień pracy nad grubopikselowym projektem , gra będzie osadzona w klimacie lat 30 . Troszkę grafik już mam przygotowanych , głównym problemem pozostaje mimo wszystko gui konkretniej brak koncepcji . Musi być ono przejrzyste , a zarazem bardzo intuicyjne - w każdym bądź razie pomysł i natchnienie są nic tylko pracować ; )

SCRENAH.png

budynek wyglada cholernie podobnie do mojej bylej szkoly

http://www.galeriabezdomna.art.pl/pl/pliki.../1173427709.jpg

http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/...um/15856887.jpg

w pierwszej chwili myslalem ze to ona :)

A bohaterowi zaokraglilbym troche kapelusz albo zmienil kolor garniaka zeby wygladal mniej amiszowato ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za bzdura! Od plemion mieszkajacych na koncu swiata dowiaduje sie ze niedaleko stoi willa...

ktora jest przekleta????!

i ta willa (z zzapomnianego przez swiat miejsca ?(willa?) posiada gleeeeebokie podziemia :)

Pytanie tylko, A PO CO w willi podziemia????

 

Wytłumaczę - te plemiona uważają, że ona jest przeklęta, bo tam dziwne rzeczy się dzieją, np. ktoś wejdzie, to już nie wyjdzie (za sprawą pułapek). Podziemia... to mogę uzasadnić tym, że to dziwna rodzina była, coś w stylu naukowców, którzy się wyprowadzili nie wiadomo gdzie, aby mieć spokój. No i w tych podziemiach głowa rodziny, Hans Weissberg, przeprowadzał eksperymenty. Stąd będą te dziwne stwory.

Z drugiej strony jednak Weissbergowie byli czujni, przezorni czy jakie tam bliskoznaczne określenie chcesz, i pozakładali w "strategicznych" miejscach pułapki, które oni znali i dzięki temu sami się nimi nie zabili. Stąd właśnie te pułapki.

 

Jak wspomniałem - to dziwna rodzina była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

HUD to to co masz podczas gameplayu, a GUI tyczy się wszystkich elementów interfejsu (jak nazwa sama mówi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Willi dodałem kilka takich nowości:

- zabitemu przeciwnikowi można zabrać tzw. Popsy (Pill Of Power - Pigułka mocy), które sprawiają, że gracz otrzymuje jakąś supermoc, na razie jest to nawalanie fajerbolami.

- zmiana broni (nic-fireball-pistolet).

- osobna zmiana broni dla obydwu rąk.

- gdy wróg szarżuje na nas, to czerwone światło mruga co jakiś czas na czarno; przez 30 czegośtam jest czarne, a przez drugie 30 czerwone.

- dodałem flaszeczkę, która sprawia, że otrzymujemy randomową ilość hp, ale mniejszą niż 9.

- dodałem taką przyciemniającą "ramkę" dookoła viewa (niedługo dam screen).

 

Każdy dziennikarz nosi dwa obrzyny w kieszeni

Tego jeszcze jakoś nie mogę wytłumaczyć - znalazł w willi, dał mu ktoś, kupił sobie, aby się zabezpieczyć na wszelki wypadek, jakby jakaś zua postać na niego wyskoczyła? Nie wiem, może coś lepszego wymyślę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zabitemu przeciwnikowi można zabrać tzw. Popsy (Pill Of Power - Pigułka mocy), które sprawiają, że gracz otrzymuje jakąś supermoc, na razie jest to nawalanie fajerbolami.

Nie pasuje

- zmiana broni (nic-fireball-pistolet).

Stanowczo wymaż fireball'e z tej gry

Co do obrzynów nawet pasują. Nie no. Nie przeszkadzają mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dzięki za zdanie o obrzynach.

 

Czemu fireballe nie pasują? I wrogowi tez je zabrać? : (

Co reszta o tym sądzi?

Że w ogóle się nie znasz na designowaniu gier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że w ogóle się nie znasz na designowaniu gier :)

Niech się uczy , skoro tworzenie gier sprawia mu przyjemność to niech się tym bawi . Nie ważne z jakim efektem . Twoje jakieś nie wiem , dziwne próby gaszenia chłopaka nie przyniosą poprawy, wręcz przeciwnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Niech się uczy , skoro tworzenie gier sprawia mu przyjemność to niech się tym bawi . Nie ważne z jakim efektem . Twoje jakieś nie wiem , dziwne próby gaszenia chłopaka nie przyniosą poprawy, wręcz przeciwnie .

Mhm, dat awkward moment when someone takes everything seriously and tries to act like an 'adult'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Po prostu jesteś niedojrzały ;)

That awkward moment when someone's judging by your Internet personality :)

 

 

@japan: fireballe trochę do jego grafy nie pasują imo | cmentarz mi tylko jakoś nie pasuje

 

@bedziom: zwykłe bronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...