Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Same tekstury brzydkie nie są, ale nie pasują do siebie - drewno o wiele lepsza jakość od trawy. A "płaskie ściany" się rozwiązuje kładąc kilka płaskich ścian obok siebie - powstaje coś, co nazywamy prostopadłościanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuję nad ,,City of the Damned'' tytułowe miasto potępionych jest opustoszałe , zostaje tylko jedna dziewczyna uzbrojona w pistolet , karabin i shotgun dlaczego ona nie uciekła ? chcę rozwiązać zagadkę jaką kryje miasto , szybko zdaje sobie sprawę że zrobiła błąd i że miasto ją sobie upatrzyło na kolejną ofiarę , w mieście bohaterka spotka wiele dziwnych potworów zmutowane psy, zoombie itd itp... gra bazuje na ,,Apocalipse Engine'' z yoyo games jest on całkowicie zmieniony , w grze zwiedzimy wiele lokacji opuszczone fabryki , budynki , cmentarze i wiele wiele więcej , przekonaj się jaką tajemnicę kryje miasto... Screeny z prac już w niebawem pozdrawiamy Games Sfera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną robię grę na mały pojedynek z Adriannem , ale pracuję też nad Tower Defenserem - Chicken Invaders. Proszę oto screeny:

Nowy_obraz__4_.jpg

Nowy_obraz__5_.jpg

Nowy_obraz__6_.jpg

 

Posiadam już cały silnik wieżyczek i upgradowania, który zapewne będzie jeszcze rozwinięty, oraz małą wersję klasycznego survivalu.Gra powstaje na podstawie jakiegoś przykładu z internetu, niestety nie posiadam go już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj zamieszczam pierwszego screena z aktualnie tworzonej gry https://gmclan.org/up6167_5_CITY_OF_THE_DAMNED.html

 

CITY OF THE DAMNED coś w stylu połączenia ,,Silent Hill'' i ,,Resident Evil'' , Amanda walczy z zoombie w tytułowym mieście potępionych , nagle wszytskie zoombiaki znikają jak by ktoś je zabił , Amanda jednak nie wydostanie się z miasto nie pozwoli jej bowiem ktoś groszy od zoombie kto to taki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam już cały silnik wieżyczek i upgradowania

Gra powstaje na podstawie jakiegoś przykładu z internetu

Co zrobiłeś sam, oprócz tych gównianych grafik?

 

(przewiduję argument "to grafiki zastępcze" więc pytam, co możemy ocenić ze screena poza grafiką/interfejsem/budową plansz?)

No i racja, jest już gra o nazwie Chicken Invaders, nawet niejedna. Sporo się przesiedziało nad tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zrobiłem te gówniane grafiki broni i kurczaków, oraz sam własnoręcznie ściągnąłem z internetu resztę plansz, gdyż nie jestem utalentowanym grafikiem jak Adriann czy propaganja. Co więcej : nie zostaną one zmienione (przynajmniej nie za bardzo). :jezor: Sam projekt ma około dwa lata i został odgrzebany 3 dni temu.

Kto wie, może jednak znów go zakopię, i na jego grobie zbuduje coś sensownego.

Ale dzięki za konstruktywną opinię ( w sumie takiej się spodziewałem ), rozumiem teraz co mam zmienić.

 

No i też grałem (kto nie grał) w Invadersów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...