Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Hola, hola! Tylko niepełnosprytny programista poleca jako jedną z pierwszych gier zrobić RPGa D:

[..]

Ej tylko nie niepełnosprytny :lol:

RPG był dla przykładu, niekoniecznie musi go robić, chodzi o to, żeby zrobił coś porządnego

zanim wstawi to na GMC.Tak YXE poniekąd masz racje, próby nowych rzeczy na małych projektach, są dobrym pomysłem, ale niech nie wrzuca tego na GMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28vbsl1.png

Ludzie, pytanie.

Jest to okno z listą zadań, i nie wiem na co mam zamienić te ikony (kulki) z boku, potrzebne są nieaktywne (teraz szare), z zaznaczeniem (przy zadaniu którego treść/nagrody aktualnie przeglądamy, teraz szare z niebieską otoczką) i 'aktywne' (przy aktualnie wykonywanym zadaniu, teraz niebieskie).

Pytam bo mi się to średnio podoba, to samo współtwórcom i już nie mam pomysłu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
akurat "Was" to nie interesują żadne MOJE projekty.

Mnie zainteresowało gta, którego już nie robisz...

 

@Saus: wywal białą obwódkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pośrednie charaktery nie miały szczególnej racji bytu nawet w komercyjnych rpg więc sobie podaruję ;).

Chyba ktoś tu będzie musiał przejść parę RPG raz jeszcze : o i to mocno.

Neutralny to mój ulubiony charakter tym bardziej chaotyczny, dzięki temu możesz robić co chcesz i kiedy ci się podoba, nie jakoś najmocniej jak się da ale możesz się łatwo dopasować z tym co ci pasuję, możesz być dobry i zły i kiedy kcesz : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś tu będzie musiał przejść parę RPG raz jeszcze : o i to mocno.

Neutralny to mój ulubiony charakter tym bardziej chaotyczny, dzięki temu możesz robić co chcesz i kiedy ci się podoba, nie jakoś najmocniej jak się da ale możesz się łatwo dopasować z tym co ci pasuję, możesz być dobry i zły i kiedy kcesz : D

 

Ja się spotkałem tylko z takim czymś, że jeśli ma się drużynę i mam kogoś dobrego praworządnego i dołączy do drużyny np. neutralny zły lub gorszy to zaczną się żreć między sobą. Na fabułę charakter nie ma wpływu. No i jeszcze kwestia itemów, np. tylko dla dobrego itd (ale może podaj tytuł, w którym jest taka zależność jak piszesz ;)).

 

Z resztą nie chcę się upodabniać za bardzo do rpg, w które grałem. Baldura, IWD i inne robiły teamy po 100 lub więcej osób i oni mogli sobie pozwolić na bajery nie z tej ziemii. "Mój" team składa się z 2-3 osób ;).

 

Dla pocieszenia mogę dodać, że w grze będzie taki współczynnik jak "Reputacja", ona będzie miała wpływ na reakcję npc, ceny i dialogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak wcześniej pisałem:

 

Baldura, IWD i inne robiły teamy po 100 lub więcej osób i oni mogli sobie pozwolić na bajery nie z tej ziemii. "Mój" team składa się z 2-3 osób .

 

Żeby takie zależności porobić to bym musiał siedzieć tylko nad tym po 10h na dobę przez rok. A potem założyłbym temat o rpg z niezwykle barwną i wielowątkową fabułą z różnymi opcjami przejścia gry i dostanę 2 bo nie ma np. systemu świateł i cieni ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sausie, kuleczki zrób tylko dla niekatywnych/aktywnych zadań. Podświetlaj tylko cały pasek, tylko trochę jaśniej niż teraz.

Ale kuleczki są potrzebne, bo nimi sobie ustawiamy który jest aktywny :P

@Threef

Fakt, zapomniałem o jakimś znaku przy wykonanym queście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m@rcixxx: Icewind Dale 2 ma w podpowiedziach napisane, by nie wysyłać praworządnego dobrego po nagrodę bo odmówi jej przyjęcia smile.gif

Czekaj. Praworządny-dobry chyba może wziąć nagrodę. O ile pamiętam to paladyn i mnich nie mogli wziąć. Ale ja i tak zawsze nie biorę. Mam wystarczająco ze sprzedanych przedmiotów. U mnie paladyn jest dowódcą. Najlepsze rozwiązanie bo jest i silny i charyzmę ma ogromną.

Baldura, IWD i inne robiły teamy po 100 lub więcej osób i oni mogli sobie pozwolić na bajery nie z tej ziemii. "Mój" team składa się z 2-3 osób .

Nie teamy, tylko mały oddział Interplay Entertainment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abot1.jpg

abot2.jpg

abot3.jpg

Mój stary projekt o nazwie "Abandobot". Mało kto pewnie go pamięta. Zamierzam powoli dokańczać zaczęte wtedy gry i powoli pracować nad czymś większym (więcej info w newsach na mojej stronie). Nie będę za wiele się rozpisywał bo i tak nie wiem czy uda mi się tego dotrzymać. Co do grafiki na screenach to mam świadomość że ssie ale nie mam zamiaru jej zmieniać bo na danym etapie prac jest to trochę bez sensu. W następnych projektach będzie lepiej, obiecuje :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

us1.jpg

us2.jpg

Będzie to shooter platformowy(widać po skrinach)(znaczy nie do końca shooter, bo wrogowie będą bić się wręcz :))

HUD jeszcze nie gotowy, itd itp :)

Kurde, zabiłbym człowieka, który stworzył .jpg, skriny wyglądają na brudne :P

 

(Pierwsza gra pokazana w tym temacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...