Skocz do zawartości

Squares


Dudeski

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Squares

 

Gatunek: Zręcznościowa

 

Opis: Za pomocą myszki sterujemy białym kwadracikiem. Mamy za zadanie jak najdłużej wytrzymać na planszy oraz zdobyć jak największą ilość punktów.

Jeżeli zdobędziemy więcej niż 1000 punktów będziemy mogli dopisać się do listy najlepszych wyników. Na pomysł gry wpadłem sprzątając dysk :) Życzę miłej gry.

Aby rozpocząć klikamy na biały kwadrat.

Download: http://www.gmclan.org/up6833_3_Squares.html

http://www.andreas.comyr.com/index.php?nr=squares

Rozmiar pliku: 1.40 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Andrzej Kowol (nicki Andrzej560/Dudeski)

Fabuła:
Andrzej Kowol (nicki Andrzej560/Dudeski)

Grafika:
Andrzej Kowol (nicki Andrzej560/Dudeski)

Muzyka:
z różnych gier (m.in Perfect Cherry Blossom, Mega Man X, Shatterhand...)

Screeny:

 

http://www.gmclan.org/up6833_6_squares.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie :)

 

Tak piszecie o tych bonusach, że w wolnej chwili je dorobię. Tylko jakie proponujecie?

 

Ja wymyśliłem takie

 

- 2x - Po jego zebraniu zdobywane punkty są mnożone przez 2 przez 5 sekund

-Spowolnienie - przez 5 sekund zielony kwadrat wolniej się porusza

-Zmiana ruchów - po zebraniu ruchome-niebieskie kwadraty zmieniają ruch z horyzontalnego na vertykalny i odwrotnie

 

Co jeszcze mogłoby być?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyłem prędkość zielonego kwadrata i nałapałem kilka tysięcy punktów. Nie grało się zbyt przyjemnie :(

Wielkość zielonego kwadrata nie ulegnie zmianie. Wszystko jest 32x32 a zbyt łatwa gra nie jest przyjemna.

 

Dorobię bonusy takie jak wspomniane wcześniej mnożnik punktów na 5 sekund, spowolnienie zielonego na 3, +500 punktów

Co 10 sekund będą pojawiać się bonusy

 

Co do dodatkowych poziomów to myślałem o tym, ale nie jestem zbyt dobry w projektowaniu poziomów :)

W "Heli Retro" raczej losowo wstawiałem przeszkody niż z zamysłem artystycznym :P

http://games.softpedia.com/get/Freeware-Ga...eli-Retro.shtml

 

A i dodam jeszcze tryb dla dwóch graczy ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gmclan - forum gdzie gra z 10-sekundowym gameplayem ma takie same noty jak logiczno-zręcznościowa platformówka...

 

Gra raczej słaba. Najciekawsze we wszystkim jest to, że można zmienić utwór. Ubogie. Z czasem irytuje. 2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gmclan - forum gdzie gra z 10-sekundowym gameplayem ma takie same noty jak logiczno-zręcznościowa platformówka...

gmclan - portal z niezależnymi produkcjami i forum, gdzie piętnastolatki nie wstydzą się promować swoich chorych zboczeń.

 

Co do gry to naprawdę wolę dziesięć sekund gejmpleju niż takie coś. 3/5 bo widać, że nie było robione na odwal się jak reszta gierek ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem. Odpalając spodobał mi się obrazek ładowania. Potem menu... fajne kwadraty w tle. Klikam, odpalam singla... fajnie. Padłem 3 razy i znudziło mi się. Odpaliłem multi, żeby zobaczyć, o co chodzi. Zaczynam i... zielony stoi w miejscu, ja trzymam się w okolicy startu i tak wbiłem chyba z 1000 punktów... ale fajnie. Da się zmienić muzyczkę, co jest fajne. High - scores wbudowane w GM'a są brzydkie i nie pasują do całości. Podsumowując, najfajniejsze jest tło i muzyczka. Zielony jest za szybki i ogólnie nie wiem, o co chodzi. Żadnego bonusa nie spotkałem. 2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I am vader

Przecież wysokość oceny nie zależy od gatunku gry. Na przykład 4/5 może podstać prosta zręcznościówka, ale także super odjechany shooter top down, więc nie widzę zależności.

Tyle że w tej grze nie ma nic do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...