Skocz do zawartości

Powraca zaostrzony rygor


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za nic dostają osoby które wyraźnie piszą że ich chcą - wtedy faktycznie dostają za nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz to zrobiles. za co jeszcze bana nie masz.

druga sprawa ze stosujesz trolling pod przykrywka. niestety jestem wyszkolony pies na takie zagrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz to zrobiles. za co jeszcze bana nie masz..

Stare dzieje :3

druga sprawa ze stosujesz trolling pod przykrywka. niestety jestem wyszkolony pies na takie zagrywk

 

Trolling pod przykrywką? Nie wiem, o co biega :P Jak trolling może być pod przykrywką? Heh... Wytłumacz mi Psychix :)

E: i daj przykład, będę lepiej rozumiał ;)

 

PS. JA TO NAPISAŁEM SERIO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare dzieje :3

wcale nie, ban czeka na egzekucje. pytanie kiedy mi sie znudzi ta zabawa z tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YXE, nie dąsaj się

nie dąsam. praktycznie do końca dnia dostaniesz go, taki spóźniony prezent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah...może i tak..byleby tylko GMclan nie zamienił się w drugą koree północną

różnica między nami a koreą jest taka, że nie płacicie Nam podatków.

nie porównujcie serwisu do państwa i ustrojów w nich panujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo teraz mówię serio. Ale ok, to może ktoś inny, już raz na tym forum zhackowali mi hasło. Zmienię na jakieś lepsze.

 

 

No mi też dawno shakowali konto, skoro byłeś wtedy pod nickiem Słoniu to może widziałeś. Ten haker zrobił niezłą rozpierduchę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słoniem nazywali na ingena/grele/bassmastera, lowrider Cie tak przechrzcil. Osiem nigdy nie byl sloniem, nie przypominam by go tak nazywano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. podales jego konto nazwane sloniem, ale faktycznym sloniem nazywany byles Ty. o tym mowimy, nie o fikcyjnym sloniu osiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zostać przez Ciebie wyeksterminowany. Nocą. Za byle co.

Marmota się nie da wyeksterminować. On jest po dobrej stronie konfliktu. Niezależnie jakby trollił i tak by nie dostał bana.

 

Logiczne, że będzie mniej. W końcu wszyscy słabi odpadną i nie będzie kogo banować, a na GMClanie pozostanie tylko elita tych, którzy traktują to forum poważnie emot11.gif.

Czyli ci co przeżyją mogą ogłosić się elitą, po zakończeniu rygoru.

 

My też za siedzenie tutaj z wami i znoszenie niektórych nic nie mamy.

Oj, masz. Z tymi normalnymi możesz kulturalnie porozmawiać, a z trolli możesz się pośmiać.

 

Z Korei prawie nie da się uciec, a forum możesz spokojnie opuścić, nikt cię na siłę nie trzyma :3

Ale niektórzy muszą spokojnie opuścić forum, chociaż tego nie chcą, a admini nie będą takich na siłę trzymać, wręcz przeciwnie.

 

Do adminów:

a z trolli możesz się pośmiać

No chyba, że te trolle są szkodliwe i nieśmieszne w swoich żartach.

A jak są nieszkodliwe to nawet mi ich żal.

Kiedyś miałem forum i tam był taki spamer i troll. Ale bardzo szkodliwy! :(

W końcu dałem mu bana na nieokreślony czas.

Po jakimś pół roku go odblokowałem, z myślą, że albo się zmienił, albo zapomniał o stronie.

Dzień później forum było zaspamione i dałem mu bana na zawsze. Teraz to forum istnieje tylko dla dawnej administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, masz. Z tymi normalnymi możesz kulturalnie porozmawiać, a z trolli możesz się pośmiać.
Masz jakąś poronioną wizję mojej osoby. Swoją drogą: to tak jakbyś mi zarzucił, że nie mam z kim rozmawiać na co dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz mi trola ktory jest smieszny. powiedz czemu gmclan ma byc smieszny. jesli chcesz zobaczyc cos smiesznego to idziesz na komixxy, albo demotywatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz zobaczyc cos smiesznego to idziesz na komixxy, albo demotywatory.

ja tam idę, gdy jestem zbyt wesoły i chcę stracić wiarę w moich rówieśników

 

edit: a żeby być w temacie (w końcu rygor to rygor, lol):

to świetny pomyśł, kiedy widzę, co wyczyniają niektórzy (porównywanie do Korei Płn - WTF), to jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolle to głupie dzieci co nie mają co robić na necie i myślą ,że są śmieszni (choć nie raz są) ,które swoim spamem zapychają internet ,który nie długo się tak obciąży ,że go nie będzie. A tak na serio to daj mi jedną pozytywną rzecz działalności trolli na forum?

 

A jeżeli tu jest problem z trollami ,które piszą w Valhalli .to zróbcie Valhalle od 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolle to głupie dzieci co nie mają co robić na necie i myślą ,że są śmieszni (chodź nie raz są) ,które swoim spamem zapychają internet ,który nie długo się tak obciąży ,że go nie będzie. A tak na serio to daj mi jedną pozytywną rzecz działalności trolli na farum?

 

 

Mamy przynajmniej pewność że gatunek bakterii-szkodników nie wyginoł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolle to głupie dzieci co nie mają co robić na necie i myślą ,że są śmieszni (chodź nie raz są) ,które swoim spamem zapychają internet ,który nie długo się tak obciąży ,że go nie będzie. A tak na serio to daj mi jedną pozytywną rzecz działalności trolli na farum?

 

A jeżeli tu jest problem z trollami ,które piszą w Valhalli .to zróbcie Valhalle od 100 postów.

 

Wtedy wszyscy będą spamować, żeby dobić 100 postów ._.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej sie ich wybije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...