Skocz do zawartości

Powraca zaostrzony rygor


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z kąd wiesz że kilku może ktos inny zalozy stronke np: gamemarkerpolska.pl i pojdą wszyscy tam i czemu mowisz kilku? Może 90% szykuje sie Rewolucja Markerowa xD

powodzenia. jeśli forum utrzyma porządek na dłużej niż 6 miesięcy to oddam Ci mojego admina tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kąd wiesz że kilku może ktos inny zalozy stronke np: gamemarkerpolska.pl i pojdą wszyscy tam i czemu mowisz kilku? Może 90% szykuje sie Rewolucja Markerowa xD

tobie przydałaby się rewolucja ortograficzna i para okularów, bo masz problemy nawet z czytaniem ("marker")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollowanie nie powinno być hobby.

Dla niektórych to styl życia.

 

mam nadzieje ze bede musial zbanowac jak najmniej osob w tym miesiacu

Nie liczyłbym na to. Ten temat przyłapał wiele osób, więc jeśli to specjalnie założyłeś ten temat aby przyłapać trolli, to dobra robota, PsichiX.

Mnie się podoba ten rygor, ponieważ mogę się pośmiać z paru userów z pierwszych stron, że dostali bana trollując w takim temacie i jeszcze do tego jeden za drugim. Ten temat jakoś źle nastawił userów przeciwko władzy. ;)

Tak... arogancko. :D

Sądzę, że w tym temacie będzie największy burdel ze wszystkich tematów na gmclanie, ale po licznych banach trolli ustatkuje się i będzie normalnie. Good job, PsichiX.

 

EDIT:

A ze strachu przeczytałem jeszcze stary regulamin, nowy i "Jak uchronić się od warna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jeśli to specjalnie założyłeś ten temat aby przyłapać trolli, to dobra robota, PsichiX.

cala ostatnia, niewidoczna dla Was, kilkumiesieczna akcja to zakrojona na szeroka skale operacja resocjalizacji gmclanu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanowani wcześniej userzy by nie rejestrowali nowych kont, gdyby nie było czegoś takiego, że zbanowany użytkownik pod informacją o banie dostaje w pomocnych linkach "Załóż nowe konto" ;) . A gdy sam skrypt wręcz narzuca komuś, że masz bana to sobie zrób nowe konto, to nie powinno być raczej banowania za zrobienie tego. Jak już tak ma być, to wywalcie to ze skryptu, bo to wygląda tak:

gmclany_4cf24122bfb1a.png

Co jak co, ale ja też bym zaraz kliknął w rejestrację nowego konta, jak to tak pomocne jest wg forum ;-)

 

 

Polecam Neostrade ,bo ma zmienny IP.

A tak na serrio to można:

Narzędzia>Opcje>Prywatność>Usuń pojedyncze ciasteczka no i gmclan org usuwasz...

Potem można założyć sobie u kolegi konto czy użyć jakiegoś proxy ,czy jakiś inne sposób i cieszyć sie gmclanem.

Kiedyś ten sposób działał ,ale Psychix już się nie na bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy niektórym sprawia radość utrudnianie życia innym? Zajmowałem się tą stroną 3 lata, bo mi zależało, bo chciałem kogoś nauczyć tego co sam potrafię, pokazać jak interesujące może być programowanie programowanie, dobrowolnie poświęcałem swój czas na rozwój i serwisu i umiejętności - nie tylko własne, a niektórzy tu wpadają tutaj tylko po to by sobie popieprzyć głupoty i zrobić burdel? Czy was pogięło? I jeszcze ktoś się dziwi, dlaczego cały czas rezygnuję? Dlaczego rzucał to wszystko i strzelam fochy? No błagam...

 

Ustalmy jedną rzecz. Portal stoi na gotowym skrypcie - który jest beznadziejny. Wkurzcie mnie, a postawię takie zabezpieczenia, że nie dostaniecie się do tego serwisu, choćby nie wiem co. Choćbym miał wprowadzić konta opłacane przelewem by poznać dane osobowe użytkownika który się rejestruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymek co ty taki napucowany jesteś. Pokazuje tylko ,że bany uja dają... Trolle zawsze będą.

 

Choćbym miał wprowadzić konta opłacane przelewem by poznać dane osobowe użytkownika który się rejestruje.

 

O wtedy to trolli nie będzie razem z normalnymi użytkownikami.

 

Ten zaostrzony rygor sprawi ,że wojazaxy i pitery będą warnowani ,a trolle zawsze będą ,bo to nie problem zarejestrować się na te forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze, że jest ten zaostrzony rygor, za długo już tu nie było porządku, pamiętam kiedy to byłem świeżym userem to rygor był niezły.

 

A jak ktoś ma zmienne IP?

 

Banować do skutku, aż się nauczy.

 

 

E: A najlepiej to jeszcze wprowadzić rejestracje przez POTWIERDZENIE jedynie przez admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
W sumie dobrze, że jest ten zaostrzony rygor, za długo już tu nie było porządku, pamiętam kiedy to byłem świeżym userem to rygor był niezły.

Gdyby kiedyś było tak jak ostatnio to bym nie dostał przynajmniej połowy warnów, które wyłapałem, a tym bardziej miesięcznych banów mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roki: nie no nie popadajmy w skrajność, gra to gra - i tak jej nie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze, że jest ten zaostrzony rygor, za długo już tu nie było porządku, pamiętam kiedy to byłem świeżym userem to rygor był niezły.

 

Racja! I co z tego, że jakiś 0wn3r się włamywał małym robaczkom na konto po czym kazał dawać dziwne/śmieszne/omg zdjęcia do valhalii aby nie trafiły do grona znajomych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze sie ktos Wam wlamuje na konta to tylko wina ze dajecie proste hasla. jakos mi sie nikt nie wlamal, czyli to nie jest wina skryptu forum, a userow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kofel, ale taka prawda. nie mozemy zagwarantowac ze nie wlamie sie na czyjes konto nikt, jesli ta osoba ma haslo banalnie proste.

przyklad z platyniakiem, okazalo sie ze mial banalne haslo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...