Skocz do zawartości

Powraca zaostrzony rygor


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to ban za szerzenie nieprawdziwej informacji (tudzież obraza redakcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kraczę, ale zaraz pewnie cały GMC będzie zbanowany... Na końcu admin zbanuje siebie i tyle będziemy widzieli tą stronę...

 

 

I gdzie tu szukać sensu?

idź strzelać fochy gdzie indziej.

 

np. na demotywatorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikan i vestor dostaja po blokadzie. vestor na 3 dni, mikan na miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorąco polecam nie spamić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S: Tymuś, zakaz spamowania też Cię obejmuje.

 

Tymon to admin, adminom można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zgadza się.

ale czekaj. pokaż mi admina który troluje i "lamuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymuś, zakaz spamowania też Cię obejmuje.
Pierwsze: Tymon, nie Tymuś. Drugie: jedno słowo wystarczy do pochwalenia tego co robi ΨΧΞ - nie, nie czytałem całego tematu, wasze zdanie na ten temat mnie nie interesuje. Trzecie: co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zgadza się.

ale czekaj. pokaż mi admina który troluje i "lamuje"

 

YXE, czytaj uważniej. To było zapytanie i nie stwierdzenie, ale nie odniosłem się do osoby.

 

Pierwsze: Tymon, nie Tymuś. Drugie: jedno słowo wystarczy do pochwalenia tego co robi ??? - nie, nie czytałem całego tematu, wasze zdanie na ten temat mnie nie interesuje. Trzecie: co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie.

 

1. Przepraszam. 2. Hmmm... nie interesuje Cię nasze zdanie, wiec po co się udzielasz w temacie którego rzekomo nie przeczytałeś? 3. Może mnie\nas też nie interesuje Twoje zdanie? 4. Nie bądz nie miły, dobrze? Nie masz żadnej, powtarzam żadnej pewności że jestem młodszy od Ciebie. Ale dobrze, ja udzielając się tutaj jestem na waszych warunkach. Aha, zaraz i tak dostanę bana, wiadomo, więc się pożegnam. Cześć wszystkim i życzę miłej zabawy. Pozdrawiam, DarliX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem to jako prędzej ironiczne stwierzenie poprzez zapytanie, powszechnie stosowany sposób wypowiedzi negującej czyjeś zdanie.

 

Aha, zaraz i tak dostanę bana, wiadomo. Cześć wszystkim i życzę miłej zabawy. Pozdrawiam, DarliX.

nie wiem czy wspominałem ale jesteście teraz odpowiedzialni w pełni za słowa publicznie napisane. tak samo się tyczy banów na życzenie, więc następnym razem może napisz jeszcze na ile chcesz, bo nie lubię strzelać w ciemno :P

 

EDIT:

Z wesołego i życzliwego admina, który szedł Wam na rękę licząc na poprawę Waszego zachowania, zamieniłem się w rzeczowego, niezłamanego i pewnie despotycznego admina banującego pewnie i za drobnostki. Podziękujcie sobie na wzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy, wzajemnie i zapraszamy za miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że jak zacznie się najeżdżać na adminów z byle powodu to mogą im puścić nerwy i nie będą mieli siły na dalsze prowadzenie strony. Jak Ranma uważa, że Psichix, Borek i Tymon nadają się na adminów to się nadają i trollom nic do tego. Nikt ich tu nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno sie tak nie ubawiłem! Regulamin pisze najśmieszniejszy admin gmclanu!

ban na 3 dni za obraze administracji.

 

zeby nie bylo ze za:

JA TEŻ POPIERAM TEN REGULAMIN NA 100%
nie banujemy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przepraszam.
Spoko.
2. Hmmm... nie interesuje Cię nasze zdanie, wiec po co się udzielasz w temacie którego rzekomo nie przeczytałeś?
Bo chciałem pochwalić to co robi PsychiX?
3. Może mnie\nas też nie interesuje Twoje zdanie?
Ciebie - pisz tylko za siebie. Mnie nie interesuje czy Cię to interesuje. Własnowolnie jesteś tutaj na naszych warunkach - jakby nie patrzeć, z resztą sam to przyznałeś.
4. Nie bądz nie miły, dobrze? Nie masz żadnej, powtarzam żadnej pewności że jestem młodszy od Ciebie.
Nie jestem niemiły. Mało mnie obchodzi jaki jest Twój wiek - w zasadzie nie ma to znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...