Skocz do zawartości

Flashowe gierki get the fuck out


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Anty wniosek prosty- najpierw piszesz że flash jest dla noobów. Marmot odpowiada-

Nie potrafię za nic zrozumieć, co jest Twoim zdaniem nooberskiego we Flashu. Każdy tworzy w tym, w czym mu jest wygodniej i tyle. A nie liczy się sposób tworzenia, tylko jego wynik. Jako dawny twórca serwisu poświęconego recenzjom gier (i to gier indie!), powinieneś takie rzeczy wiedzieć.

 

odpowiadasz-

@Marmot: jak gram w coś to nie ma dla mnie znaczenia w czym to zrobili. Kiedy coś robię (JA) już ma

 

A więc musiałeś coś robić we flashu jeżeli piszesz że jest dla noobów a nie ma dla Ciebie znaczenia w czym jest zrobiona gra gdy grasz, a gdy robisz już ma. Więc coś robiłeś i dlatego uznałeś Flasha 'że dla noobów'?

B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Anty wniosek prosty- najpierw piszesz że flash jest dla noobów. Marmot odpowiada-

 

 

odpowiadasz-

 

 

A więc musiałeś coś robić we flashu jeżeli piszesz że jest dla noobów a nie ma dla Ciebie znaczenia w czym jest zrobiona gra gdy grasz, a gdy robisz już ma. Więc coś robiłeś i dlatego uznałeś Flasha 'że dla noobów'?

B)

Nadal nie widzę powiązania, jeśli nie robiłem nigdy w czymś co wiem, że jest dużo prostsze od c++ to nie mogę uważac, że wolę robic w cpp? W ogóle nie przedstawiam żadnych argumentów na nuberstwo flasha więc nie traktujcie tego jako dyskusji na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To nie sądzisz, że to tym bardziej jest bez sensu, że ciągle tak gadasz, a nie uargumentowujesz tego?

Nie zależy mi żebyście uwierzyli, bo jakieś Jakluby by mnie dręczyły kiedy starałbym się uargumentowac moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To po co w ogóle zacząłeś ten temat, skoro nie wchodzisz w dyskusję z argumentami?

 

Przez to nikomu się nie chce ściągać normalnych rozbudowanych gierek, czyli inaczej mówiąc zabierają nam rynek

this ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powiązania miedzy cytatami. I pewnie nie ja jedyny.

 

Na pytanie czemu nie argumentujesz obecnego stanowiska na temat "fla$ż jezd dla nuupów" odpowiadasz argumentem na "dlaczego flasha nie lubisz".

 

Nieważne co powiesz nie zmienisz faktu, że przejechałeś się na własnych słowach.

 

@ciekawostka

We got some new members in our team: programista - musician Shil - 2D artist Kofel - php programmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chodzi o to, że gry bez obowiązku pobierania ich na dysk tylko puszczeniu sobie w przeglądarce wypierają rynek indie nie wiem jak nazwać, 'instalacyjnych' gier GŁÓWNIE z powodu wygody gracza. Bo po co ściągać coś, co i tak zaraz się usunie.

 

---------------

magiczna linia powrotu do tematu i zejdźcie z dAntego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@IamVater: bo nie taki był oryginalny temat, i cóż to za ciekawostka, co w niej ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi żebyście uwierzyli, bo jakieś Jakluby by mnie dręczyły kiedy starałbym się uargumentowac moje zdanie.

na pewno by cię nie dręczyły, gdybyś choć trochę starał się pisać z sensem.

 

to TY musisz dostosować się do "rynku", nie "rynek" do ciebie. skoro tak ci to przeszkadza, że zabierają ci graczy, to rób we flashu, a nie robisz harmider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chodzi o to, że gry bez obowiązku pobierania ich na dysk tylko puszczeniu sobie w przeglądarce wypierają rynek indie nie wiem jak nazwać, 'instalacyjnych' gier GŁÓWNIE z powodu wygody gracza. Bo po co ściągać coś, co i tak zaraz się usunie.

No i dobrze, przynajmniej niezależni twórcy muszą włożyć więcej wysiłku, żeby zrobić coś co będzie opłacało się ściągnąć i zainstalować, a nie coś w co mógłbym równie dobrze szybko pograć na jakimś kongregate przez parę minut.

 

Inna sprawa, że mógłbyś w końcu uargumentować swoją wypowiedź, że robienie gier we flashu jest dla noobów. Bo rzuciłeś straszliwą głupotę, której nawet nie potrafisz poprzeć argumentami, a do tego wszystkiego, nie chcesz się wyprzeć tych słów :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No i dobrze, przynajmniej niezależni twórcy muszą włożyć więcej wysiłku, żeby zrobić coś co będzie opłacało się ściągnąć i zainstalować, a nie coś w co mógłbym równie dobrze szybko pograć na jakimś kongregate przez parę minut.

 

Inna sprawa, że mógłbyś w końcu uargumentować swoją wypowiedź, że robienie gier we flashu jest dla noobów. Bo rzuciłeś straszliwą głupotę, której nawet nie potrafisz poprzeć argumentami, a do tego wszystkiego, nie chcesz się wyprzeć tych słów :-) .

To nie głupota i nie będę się tego wypierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flash - darmowe gierki

Inne języki - płatne gierki

 

Koniec i kropka.

 

Fervi

na tej zasadzie to i na pingwinie by trzeba było bulić za granie, dlatego cię poprawię:

Flash - gierki/gry

Inne języki - gry/gierki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. taki jest mój schemat

 

Za gry na Pingwinku też się buli i są sklepy (i to ******** więcej wołają niż za wersje Wingrozowe)

 

Konkretnie Gry Indie są spoko, ale jeśli można zrobić je we Flashu - może to i lepiej? A komercyjne się kupuje i instaluje, bo we Flashu troszkę ciężko, bo Piractwo by było 10x większe :D

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, bo plik we Flashu zassiesz na dysk i masz (potem możesz ew. dekompilować, ale przed tym się nie zabiezpieczysz). A kupując grę - masz na płycie. Tylko Flash nie ma chyba mechanizmów sprawdzania legalności oprogramowania :P

 

Chociaż sądzę, że Flash upada, przez HTML5 (nie mówię, że gry pójdą [bo nie wiem], ale Youtube chodzi :D)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To uargumentuj, czemu tak uważasz, bo jak na razie to gadasz jak krzykliwy dzieciak, który powtarza coś za innymi i nie umie samemu tego wyjaśnić.

Masz mnie, powtarzam po was jak ten nob :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
domyślam się, że na gamedevie, będąc modem, nie grasz głupa

 

dlatego po prostu wyjdź.

No nie gram, czemu miałbym?

 

Co do flashowych gierek, to po prostu prywatne zdanie i nie mam żadnych korzyści w przekonaniu was do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie gram, czemu miałbym?

 

Co do flashowych gierek, to po prostu prywatne zdanie i nie mam żadnych korzyści w przekonaniu was do niego.

dobrze, flashówki flashówkami, ale dlaczego uważasz, że flash jest dla noobów? bo tu już nie chodzi o jakość gier robionych we flashu, ale o tę głupią tezę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż sądzę, że Flash upada, przez HTML5 (nie mówię, że gry pójdą [bo nie wiem], ale Youtube chodzi :D)

 

Fervi

Mam nadzieję że to żart?

 

Jaklub dobrze prawi, nic osobiście nie mam do Ciebie Anty, ale swoimi słowami obraziłeś mnie.. dotknęły mnie osobiście ponieważ był okres kiedy programowałem gierki we flashu(programowałem, nie układałem z klocków). Dlaczego więc Twoim zdaniem jestem noobem? w ogóle wytłumacz mi co to znaczy bo nie rozumiem teraz kim jestem.

Wcześniej gdzieś powiedziałeś że wszysko co jest łatwiejsze od C++ jest noobskie(ale cyctatu na to nie mam więc nie jestem na 100% pewny tego stwierdzenia).

Wiesz co myślę? że zaczęłaś naukę c++ / i czujesz się zbyt pewny, wręcz gardzisz innymi językami czy programami do robienia gier(gm tez jest dla noobów według Ciebie)

A powiem Ci że AS 3.0 także jest zorientowany obiektowo i wcale łatwiejszy od c++ nie jest. To po prostu inne bajki. Poczytaj-

http://en.wikipedia.org/wiki/ActionScript

 

I zachęcam Cię do pobrania wersji trial, chociaż coś spróbuj wyskrobać, następnie wróć i napisz że flash jest dla niobów- jeżeli będziesz umiał to uargumentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...