Skocz do zawartości

Flashowe gierki get the fuck out


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Tylko mnie wkurzają te wszystkie flashówki?

Ostatnio to z 95% produkowanych indie gierek, które robi się super szybko (może jeszcze łatwiej niż w gmie) do tego większość ludzie woli grać właśnie w takie bzdury, bo są w przeglądarce. Przez to nikomu się nie chce ściągać normalnych rozbudowanych gierek, czyli inaczej mówiąc zabierają nam rynek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

flash jest cięższy w obsłudze od gma (przynajmniej taka była ósemka) i ma jeszcze gorszą wydajność (edit: przynajmniej, jak się tego ustrojstwa nie umie dobrze używać)

 

ogólnie nie widzę w tym żadnego "zagrożenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę gorsze zagrożenie - język angielski wypiera polski z wszystkich dziedzin życia. Boję się że Polskę czeka V (dobrowolny) rozbiór w wykonaniu Brytani.

wiem, czy mam się śmiać, czy płakać (z głupoty twojego wyrażenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Gry przeglądarkowe są jak najbardziej ok. Czy to te flashowe na armorgames, newgrounds czy kongregate, czy oparte na javascript typu sarien.net. Przynajmniej można sobie szybko pograć bez ściągania itd.

No i właśnie o tym mówię! :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
To dla nobów

Bzdury Anty.. prawda jest taka że gdyby Flash miał takie wsparcie i przeznaczenie jak GM(chocby klocki czy sporo tutoriali co do tworenia gier) I język AS 3.0 byłby łatwiejszy dla poczatkujacych- Game maker zginąłby marnie. Zobaczcie nowe Api jakie sie pojawiło- szczena opada, a zaznaczyc trzeba jeszcze że wszystko działa 'online' o czym GM może pomarzyć.

http://www.bytearray.org/?p=2310

 

Kiedyś odszedłem od flasha ze względu na wydajność; lecz teraz w programie adobe bie ma tego problemu- nowe api 3d ma wrecz zerowe wykorzystanie procka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alwin, Game Maker ginie marnie :D Średnio gry w Game Makerze - są kiepskie. No, można wyliczyć niezłe gry na palcach jednej ręki. Jak chcesz pograć w niezłe gry flashowe - polecam wejść na nitrome i zobaczyć ich "cuda" :D

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doctor, wiem, że masz linuksa, ale ty chyba bierzesz pod uwagę tylko polską scenę GM, huh?

co do flasha: sorry, nie będę bulić dwóch tysięcy złotych zamiast siedemdziesięciu na GMa

 

@alwin: "wsględu"? O.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bzdury Anty.. prawda jest taka że gdyby Flash miał takie wsparcie i przeznaczenie jak GM(chocby klocki czy sporo tutoriali co do tworenia gier) I język AS 3.0 byłby łatwiejszy dla poczatkujacych- Game maker zginąłby marnie.

GM też jest dla noobów.

 

 

Nie interesuje się za bardzo grami robionymi w GM przez zagranicznych typów

Rozrzesz swoje horyzonty, naucz się angielskiego, a nie tylko linux ci w głowie. Jakbyśmy się mieli ograniczyc do polskich produkcji to możnaby powiedziec, że scena indie prawie nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Anty c++ jest dla noobów. Co masz na myśli w ogóle używając tego określenia? Bo nie kumam,,,

Że nie będę pisał we flashu bo to dla nobów, i nic mnie porównywanie go z gmem nie obchodzi, bo gm jest też dla nobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że nie będę pisał we flashu bo to dla nobów, i nic mnie porównywanie go z gmem nie obchodzi, bo gm jest też dla nobów.

to czemu jeszcze tu siedzisz? i dlaczego w przeciągu ostatniego miesiąca zrobiłeś tę gmową grę o alienie?

 

a tak w ogóle - czym są noby? to jakaś bardziej porąbana odmiana noobów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
to czemu jeszcze tu siedzisz? i dlaczego w przeciągu ostatniego miesiąca zrobiłeś tę gmową grę o alienie?

 

a tak w ogóle - czym są noby? to jakaś bardziej porąbana odmiana noobów?

A jakiś punkt w regulaminie zabrania mi tu siedziec?

Zacząłem ją w maju, a chciałem w końcu coś skończyc, no i jak widac noobsko wyszło :)

 

Noby to noby.

 

ps. masz jakieś kompleksy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś punkt w regulaminie zabrania mi tu siedziec?

Zacząłem ją w maju, a chciałem w końcu coś skończyc, no i jak widac noobsko wyszło :)

 

Noby to noby.

 

ps. masz jakieś kompleksy?

skoro noobsko wyszło, to czemu jest w portfolio twojego uberteamu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię za nic zrozumieć, co jest Twoim zdaniem nooberskiego we Flashu. Każdy tworzy w tym, w czym mu jest wygodniej i tyle. A nie liczy się sposób tworzenia, tylko jego wynik. Jako dawny twórca serwisu poświęconego recenzjom gier (i to gier indie!), powinieneś takie rzeczy wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
skoro noobsko wyszło, to czemu jest w portfolio twojego uberteamu?

Póki nie mamy nic lepszego to tam pozostanie w naszym uber-ultra-pr0-mega-teamie.

 

@Marmot: jak gram w coś to nie ma dla mnie znaczenia w czym to zrobili. Kiedy coś robię już ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...