Skocz do zawartości

Zablokowane samobójstwo na zywo


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
http://www.livestream.com/suesidepl?t=464030 moje zycie straciło sens, tylko teraz, wypije 4 piwa na znieczulenie, a potem się potne. miłego oglądania.

Nie zabijaj się, może nie dostaniesz bana za 100% ostrzeżeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakktos nagrywalto zapodajcie zakonczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a np. jestem po nieudanej próbie samobójczej już chyba z 3/4 tygodnie, Bóg zapłać że nic poważnego się nie stało...

Wiek: 13 lat

 

Zapewne sądziłeś, że Cie świat nienawidzi, albo pożarłeś się z rodzicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mam 13 lat nie oznacza że nie mam problemów, szczerzę mówiąc to moja sprawa dlaczego to zrobiłem i wie tylko o tym psycholog. Niektórzy mają mało problemów, a nie którzy mają ich po uszy, a jeszcze nie którzy (tak jak ja) nie wiedzą jak z nich wyjść i są tchórzami, bo zamiast walczyć, to się poddają... Dlatego ludzie to robią, tylko zapominają o jednym, konsekwencjach jakie nie ich czeka, tylko rodzinę, przyjaciół, dziewczynę, bo ich zranimy, siebie nie bo nas już nie będzie, tak to według mnie wygląda...

EDIT

 

I tak brzydko mówiąc to mam w nosie tych co z tego się śmieją albo źle opiniują, jak tego nie przeżyliście to wgl się na temat nie wypowiadajcie bo nie wiecie jak to jest, tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się trolle pośmieją, kij z tym. Jesteście pierdołami bo od zawsze żerowaliście tylko na ludzkich błędach w czynach i pisowni. Japanstashe nie ma tu żadnej wartości, bo jego popularność jeździ na wyśmiewaniu i kiepskich minigierkach, które są co najwyżej oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Niech się trolle pośmieją, kij z tym. Jesteście pierdołami bo od zawsze żerowaliście tylko na ludzkich błędach w czynach i pisowni. Japanstashe nie ma tu żadnej wartości, bo jego popularność jeździ na wyśmiewaniu i kiepskich minigierkach, które są co najwyżej oryginalne.

A ty? Nic lepszego sobą nie reprezentujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak miałem 15 lat i nie miałem dziewczyny to był tylko jeden sposób na to "fury"... ;]

ps: fury a nie furry, bo to dwa różne.. ;p

 

Jeśli chodzi Ci że zrobiłem to z powodu dziewczyny to się mylisz, napisałem ją tylko bo przecież też bym ją bardzo skrzywdził, nie? Ale dobra, koniec pogawędki na mój temat bo zaraz będzie offtop...

 

Jak ktoś nie przeżył samobójstwa to ciężko, żeby się wypowiadał, nieprawdaż?

 

Osiem, nie chodzi o temat Pieter'a, tylko na temat mój bo "ciut" się rozwinął, więc po prostu mówię żebyście mnie nie krytykowali jak tego nie przeżyliście, chyba że masz ukończone studia pedagogiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...