Skocz do zawartości

Przenośna konsola


kubal09

Rekomendowane odpowiedzi

Nintendo Game Boy (1989)

Nintendo Game Boy Color (1998)

Nintendo Game Boy Advance (2001)

Nintendo DS (2004)

Nintendo 3DS (dopiero ma wyjść)

Gizmondo

GP32

GP2X

GP2X Wiz

GP2X Caanoo

Wikipedia: The game

 

ech, Polska. chyba jedyny kraj, gdzie PSP jest popularniejsze od DSa (a teraz widzę, że też od gameboya, co już dla mnie jest fenomenem)

sam mam PSP ;o

ps. dodałem daty do konsol ninny, bo i tak nie będzie ci się chciało sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nintendo Game Boy (1989)

Nintendo Game Boy Color (1998)

Nintendo Game Boy Advance (2001)

Nintendo DS (2004)

Nintendo 3DS (dopiero ma wyjść)

Gizmondo

GP32

GP2X

GP2X Wiz

GP2X Caanoo

Wikipedia: The game

 

ech, Polska. chyba jedyny kraj, gdzie PSP jest bardziej popularne od DSa

sam mam PSP ;o

ps. dodałem daty do konsol ninny, bo i tak nie będzie ci się chciało sprawdzić

 

DS! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psp jest z dupy wziete. ze 3-4 fajne gry i to wszystko. jakis baran namotal przy samym projektowaniu, jak mozna bylo pominac prawy analog w czyms co ma sony w nazwie ?? to juz lewy mogli pominac bo sa strzalki jak ich tak bardzo pompa cisnela. kazdy kocha celowanie w strzelankach przy pomocy kolka krzyzyka kwadrata i trojkata, ehhh. Zreszta nawet killzone jest na psp zdziechcony a to juz przesada.

na DS nigdy w nic nie gralem wiec sie nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam psp już ponad 2 lata i nie polecam kupna bo wychodzi MAŁO dobrych gier

przez piractwo nawet jak zapowiada się dobra gra, to często ją anulują

sam mam przerobionego softa, do gier również bo już nie raz się zawiodłem myśląc, że jakaś grę będzie ok a okazała się kolejną kichą

jednak psp ma też parę plusów ( oczywiście dopiero po przeróbce bo sony spartoliło oryginalny soft ) takich jak spora scena homebrew, czyli pełno różnych aplikacji a przede wszystkim emulatory! to jedna z najfajniejszych rzeczy na psp, jest ich pełno, od atari zaczynając, poprzez nesa czy gameboya i na psxie kończąc, więc kieszonsolkę polecam jeśli ktoś ma ochotę popykać czasami w dobre gry z owej konsoli oraz z innych starych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam psp już ponad 2 lata i nie polecam kupna bo wychodzi MAŁO dobrych gier

przez piractwo nawet jak zapowiada się dobra gra, to często ją anulują

sam mam przerobionego softa, do gier również bo już nie raz się zawiodłem myśląc, że jakaś grę będzie ok a okazała się kolejną kichą

jednak psp ma też parę plusów ( oczywiście dopiero po przeróbce bo sony spartoliło oryginalny soft ) takich jak spora scena homebrew, czyli pełno różnych aplikacji a przede wszystkim emulatory! to jedna z najfajniejszych rzeczy na psp, jest ich pełno, od atari zaczynając, poprzez nesa czy gameboya i na psxie kończąc, więc kieszonsolkę polecam jeśli ktoś ma ochotę popykać czasami w dobre gry z owej konsoli oraz z innych starych

 

+ możliwość pogrania w quake 3 arena [to jest taka sama wersja jak na PC]. Tak więc kolega na kompie gra w quake 3 arena a ja na PSP ;) I rózne są jeszcze plusy na temat psp, takie jak możliwośc podłączenia myszki czy klawiatury - co kiedyś pisano na forum pspoland ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie plusy PSP to guzik. kieszonkowa konsola Sony u mnie się kurzy, od święta odpalę emulator (wymaga bawienia się w przerabianie) lub jakąś grę z PSone. to wszystko fajne, ale przecież Sony nie po to stworzyło tę konsolę. tylko jeszcze homebrew powstrzymuje mnie od sprzedania tego w cholerę.

 

ps. mam PSP od 4 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

E tam, jest MGS, LittleBigPlanet, GTA, parę fajnych RPGów, wyścigów - jest w co pograć na PSP, tylko piracicie to nie doceniacie tak gier.

 

Posiadam obie konsole przenośne PSP i DS (konkretnie to DSi kupione... wczoraj).

 

Poradzę to co zwykle.

 

Popatrz w internecie na tytuły najlepszych gier na obie (np. metacritics), policz w ile z nich chciałbyś zagrać i wybierz tą platformę która wygra. Nie patrz na opinię innych. To ty będziesz grać w swoje ulubione gry, nie oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, jest MGS, LittleBigPlanet, GTA, parę fajnych RPGów, wyścigów - jest w co pograć na PSP, tylko piracicie to nie doceniacie tak gier.

jak ktoś nie poleca konsoli, od razu piraci? sprawa jest prosta - PSP nie ma aż tylu naprawdę dobrych tytułów co DS (choć dla szpanerów i przeciętnych polskich nastolatków maszynka Sony to wybór idealny). podobnie ma się sprawa z Wii (którego też jestem posiadaczem) - większość tytułów to crapy, które zrobiono tylko po to, żeby zarabiać na babciach, dziadkach i innych matkach. jeśli nie gustujesz w flagowych tytułach wielkiego N, nawet nie patrz na Wii.

tytuły wymienione przez Gnyska, podobnie jak niektóre gry Nintendo, można określić jednym, zarąbistym słowem - przeceniane.

poza tym, nie sądzę, żeby ktoś, kto grał w LBP na PS3, chciał się przesiąść na kieszonkową wersję

 

zaglądanie na metacritics i inne recenzje jest głupie (oczywiście zaraz się dowiem, że nie i dlatego nienawidzę PSP, itp, itd. sram na to). po prostu porównaj gry z tych konsol, w które chcesz zagrać... o ile będzie ci chciało się to robić, domyślam się, że tylko chciałeś rozkręcić flamewara :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS polecam. Mam od ponad roku i wszystko działa jak należy. Nie pożałujesz, a w niektóre gry można grać i grać. Nie mówię tu o jakimś mario, ale np. Henry hatsworth in the puzzling adventure, The legend of zelda: phantom hourglas, The legend of zelda: spirit tracks, warioware: touched, ninjatown... co tu wymieniać, trzeba spróbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A GBA ? Co o tym sądzicie? DS jest trochę za drogi jak na mój gust :)

nie

poczekaj aż DS stanieje, skoro dla ciebie wciąż jest za drogi.

już widziałem oferty po 200 zł (ale tak tanio raczej ciężko znaleźć w miarę kompletny zestaw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...