Skocz do zawartości

Magnetix


Wezyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TYLKO 40 POZIOMÓW?!

Przecież napisał że zrobi 40 poziomów do niedzieli a w finalnej wersji może być więcej.

 

Zrób coś z tymi magnesikami które są porozrzucane na mapie. np. im więcej zbierzesz tym większa jest meta i łatwiej w nią wpaść albo np. za zebranie ogólnie 50 odblokuje się nowy specjalny poziom, który będzie długi z wieloma checkpointami i hardcore' owo trudny. A jak bierzesz 100 to jeszcze dłuższy i jeszcze bardziej hardcore' owy. Myślę że na więcej niż 2 specjalne poziomy czasu nie wystarczy skoro zamierzasz wysłać to na konkurs. Powiem szczerze że patrząc jakie gry zwyciężały w ostatnich edycjach ta gra ma duże szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem właśnie nową wersje, nie mam zbyt dużo czasu aby ją opisać ponieważ się śpieszę, ale będę wieczorem i uzupełnie posta.

Mam nadzieję, że nie ma żadnych błędów, poziom bonusowy jest jeszcze nie skończony (lecz można go odblokować) więc proszę się nie denerwować :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, wróciłem po dosyć długiej przerwie. Projekt wrzuciłem na yoyogames, jest to wersja finalna (może będą drobne zmiany/poprawki, w przyszłości nowe wersje jeżeli będę kontynuować projekt). A więc jeśli gra wam się spodobała to liczę na Wasze głosy (pozytywne ofc. :D).

DOWNLOAD: NAJNOWSZA WERSJA

 

ps. życzę miłego grania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Was i przepraszam ze długo nie odpisywałem w temacie ale nie miałem zbyt dużo czasu (przygotowywania do poprawki). Widzę, że rozgorzała dyskusja na temat mojej gry, czy jest ona klonem magnetic joe. Prawdopodobnie was nie przekonam w żaden sposób, lecz chciałbym powiedzieć, że tak nie jest, cały projekt wymyśliłem i opracowałem sam (z kolegą). Dzięki za pozytywne oceny i komentarze, no i jeśli gra wam się spodobała to proszę was o oddanie na nią głosu. http://www.yoyogames.com/games/140515-magnetix

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...