Skocz do zawartości

Beaver Builder


Dawidsu

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Beaver Builder

Gatunek: logiczna

 

Opis: Niektórzy może nas jeszcze pamiętają (a tych, którzy nie, serdecznie witamy) i może ucieszy ich wiadomość, że wracamy z nową produkcją – Beaver Builderem (zapowiadanym zresztą w Młotku :P). Budowniczy Bóbr Bonzo z powodu nieoczekiwanego splotu wydarzeń traci swe ukochane gwiazdki (szczegóły w poruszającym intro) i do tego gonią go terminy na budowie, na której pracuje. Sama rozgrywka polega na przepychaniu różnych rodzajów skrzynek i zbieraniu wyżej wymienionych gwiazdek. Produkcję urozmaicają: rozbudowany edytor plansz i możliwość nagrywania powtórek, a także wstawki filmowe - dla niektórych znak firmowy BI - co czyni ją czymś więcej niż tylko zwykłą grą logiczną. Mimo wszystko to jednak na rozgrywce skupiliśmy się najbardziej i mamy nadzieję, że przygotowane przez nas plansze dostarczą wam solidnej porcji rozrywki. Jeśli nie – zawsze będziecie mogli zrobić własne. ;)

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Dawidsu (z pomocą Tymona)

Fabuła:
Dawidsu i Patrysław

Grafika:
Patrysław i Dawidsu

Muzyka:
W trakcie rozważań

Screeny:

 

mrozgrywka01.jpg mrozgrywka02.jpg mintro.jpg

 

medytor.jpg mmenu.jpg

 

 

Trailer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Pat!

Cześć Daw!

 

W sumie co ja mogę powiedzieć. Zacnie, że wzięliście się i wróciliście. Miałem okazję trochę potestować tę grę, bardzo dawno temu. Pomysł miodzio, nie wiem jak z kwestią wykonania bo mogło się coś zmienić, więc jedyne na co liczę to dobrze zaprojektowane poziomy, co bym sam nie musiał ich już projektować. :)

 

Bajerancki głosik Daw. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemówił młodzieniaszek. :D Cześć, Ranma. ^^

 

Trailer zrobiliśmy sami, bardzo chałupniczymi metodami (że wspomnę tylko o "kombajnie", jakim jest Windows Movie Maker ;)). To miłe, że wam się podoba, naprawdę. Zdradzę jeszcze, że niedługo wrzucimy krótki film z gameplaya. Tam już niestety zabraknie męskiego monologu Dawidsa, co pewnie zasmuci fanki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Glos szczerze mowiac w ogole nie pasuje i imho beznadzieja ale skoro naby sie ciesza to chyba o to chodzilo.

 

Kiedy przewidywana data premiery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pozytyne opinie. :) Miło wrócić i ponownie z wami dyskutować.

 

@ANtY: Przecież oglądałeś trailer, powinieneś wiedzieć :rolleyes: (no, chyba, że nie rozumiesz po angielsku, albo nie dotrwałeś do końca ;P). A co mi tam, podam termin: lato. =D Nie mogę sprecyzować, bo choć nie zostało dużo, to różnie jest z wolnym czasem - sesja trwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ######sty głos postaci którą chce się aż słuchać i jest rodem z np Wowa.

Dokładnie. Jakbyście sobie przypomnieli trailery z budżetowych produkcji to byście wiedzieli, że to podobnie wygląda.

Takie jest moje zdanie. Może innym to nie wygląda podobnie do większości trailerów budżetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...