Skocz do zawartości

Zablokowane Gra horror


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś jakąś przygodową, albo grę akcji, ale taką jak horror? Typu Silent Hill chyba, do 50 zł, bo mam jakąś ochotę zagrać w jakiegoś horrora... :P

 

EDIT

 

Opcjonalnie do 100 zł :P, ale żeby poszło na 1,8 GHz, 1GB RAM, 256 MB GeForceFX 5200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alone In The Dark. Nie wiem jak te najnowsze części wydane po 2000 roku, ale te z czasów DOSowych miały przepiękny klimat ;> . Z takich co Tobie by poszły, to jeszcze Sanitarium, chociaż w to nigdy nie grałem, czego żałuję, więc nie wiem czy to do końca spełnia Twoje zachcianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jako ze horror to moj gatunek ulubiony to opisze te co mi przychodza do glowy w kolejnosci od prawdopodobnie najtanszych:

Alone in the dark1 - freeware, wazy ze 3mb, kiedys bylo kozackie. pozostale czesci nigdy mi sie nie podobaly.

blair witch project 1 - napewno kupisz to za max. 15 zl a gra ma niesamowity klimat, jak bylem mlody to sie jej balem, spora w tym pewnie zasluga ze gra byla cholernie trudna - ale jednak. 2 i 3 to straszna lipa.

the thing - straszne nie bylo, ale calkiem niezle, napewno tez za grosze bo stare to jak swiat

call of cthulu dark conrer of earth - no calkiem calkiem, mozna pyknac,

fear to w zasadzie nie horror ale moze byc

condemned - to jest swietne, pewnie tez do 40 zl znajdziesz to na lekko. strasznie sadystyczny klimat

seria resident?

koncowe misje w far cry1? doom3?

podobno penumbra jest dobra ale w zyciu nie gralem

----> thief 3 <---- dla mnie najlepszy horror, bo mimo ze 80% gry to zwykla skradanka, to pozostale 20% daja popalic. Poprzednie czesci tez sa przekozackie, ale ta najlepsza.

dead space - nie wiem w zasadzie czy Ci pojdzie ale fajne, dla wielu osob straszne, i jeszcze raz fajne.

metro 2033 gram w to aktualnie, calkiem fajne, nie wiem czy Ci pojdzie, moze na minimalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...