Skocz do zawartości

Zablokowane Kto to


Arcalian

Rekomendowane odpowiedzi

Kto to ?

Hello!

Email spam was detected from your computer! Highly recommend you to scan your computer for malicious and potentially unwanted software. If you do not follow this, I will have to make a complaint to your Internet Service Provider with attached log file (your IP address, etc.). If you want to find a report about your computer's security and solve every problem with it, please click here: http://....com/spamdetected

This is an online service that you can use for free spyware removal. Use it to scan your computer to help protect, clean, and keep your computer running at its best. Use the free scan to check for and remove viruses, spyware, and other potentially malicious software and to find vulnerabilities or shortcomings in your Internet security.

 

Na p/w dostałem i dziwny ten link ???

 

Link edytowany, co by Wasze kompy niechcianej ciąży nie dostały.

ΨΧΞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek: nie klikaj w każdy link który Ci podeślą. Ściągnij program do czyszczenia dysków z wirusów i zanim odpalisz link sprawdź go na jakiejś stronie do skanowania tego co kryje sie za linkami, oraz używaj antywirusów. Dla bezpieczeństwa rób kopie zapasowe systemu co jakiś czas a gdy złapiesz wirusa przywróć system i po kłopocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj anzwy tych programów do czyszczenia i do skanowania co się gryje za linkiem!

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przestaje być pomocny osobom które mi rozkazują, czytaj swój cytat powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to mój nick

 

Kiedyś ja (Fervi) rządziłem, GMClanem, wszyscy się mnie bali, postów nie pisali, ale pewnego razu mnie zbanował ... nie wiem konkretnie kto, ale :P Od tego czasu GMClan nabywa 10 noobpostów/s

 

Kiedyś będzie taki dzień, gdy Fervi powróci, a Ranmusowi nie dadzą ciemnego piwa! :P

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro się umuwiłem na formata

 

 

Arcalian

 

Umów się ze słownikiem ortograficznym

 

No kurna, cały czas robisz te błędy ort. rozumiem, że możesz mieć problemy no ale są przeglądarki, które podkreślają błędy :/

Sory za ot.

 

Edit:

 

Od biedy Linuxa zainstaluj i klikaj w co wolisz

 

+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...