Skocz do zawartości

Warcraft 2 - gramy!


Kargul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was! Na pewno każdy z was słyszał o firmie blizzard... Na pewno wszyscy znacie wowa... No to znacie też warcrafta! Obecnie warcraft 3 jest najnowszą strategią blizzarda i ostatnią z serii warcraft. A 2 też jest niezła, bardzo miło się w nią gra... I otóż mam dla was pomysł. Ściągnijcie bezpłatnie specjalną wersje warcrafta 2 przeznaczonego tylko do rozgrywki przez neta tzw. combat edition. Jest tam battle.net i tam się rejestrujesz i grasz za darmo. Tak więc mój pomysł brzmi: grajmy!

 

Strona Combat edition war2

Tu pobierzecie wara :P

 

Mój nick to tradycyjnie Kargul, dlatego możemy się zgrać :P

A oto przydatne komendy, na pewno je znacie:

 

/w nazwa gracza - szepczesz do gracza

/f a nazwa gracza - dodajesz gracza do friendsow, wiesz kiedy on gra i w jakiej grze

/f list - pokazuje ci liste friendsow

Jest jeszce dużo komend, ale te pomogą wam w organizacji :P

Pozdrawiam i zapraszam do gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bądź jak Bagno, słuchaj openingu do K-On, i rób na youtube poradnik przechodzenia Clannad. Po czym napisz notkę na blogu po japońsku o polskiej pogodzie i jedź do Nippon.

 

Jebać polske, no nie? Może po prostu tak nas postrzegają bo takie bufony jak ty udają finlantczyków i ogólną renomę psują potem gimnazjaliści z tagiem [pl] w nicku, i nie ma kto po nich sprzątać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bądź jak Bagno, słuchaj openingu do K-On, i rób na youtube poradnik przechodzenia Clannad. Po czym napisz notkę na blogu po japońsku o polskiej pogodzie i jedź do Nippon.

Zapomniałeś o lansowaniu brytyjskiego heavy metalu.

 

Poza tym, ja tam w grach nigdy nie ukrywam, że jestem Polakiem i jakoś nic mi z tej okazji nie było. Gorsza renoma jest o Brazylijczykach, którzy jak przegrywają to spamują coś po portugalsku, albo przeklinają kogoś od pierwszego lepszego słowa jakie znają po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebać polske
No

 

Może po prostu tak nas postrzegają bo takie bufony jak ty udają finlantczyków i ogólną renomę psują potem gimnazjaliści z tagiem [pl] w nicku, i nie ma kto po nich sprzątać.
Po prostu to, co robią polaczki biedaczki dzieciaczki w grach mnie rozwala. Kradną, wyzywają się bez przyczyn, niszczą nasz piękny ojczysty język, ich zachowanie jest po prostu żałosne.

 

Nie chodzi KOMPLETNIE o to, że się nie przyznaję do bycia polakiem, czasem jest mi po prostu przykro przyznać się do tej bandy dzieciaków - nie chcę po prostu być traktowany przez obcokrajowców jak Polacy.

 

Proszę nie mieszać narodowości realnej (

Jebać polske
) do tej znanej ze świata wirtualnego.

 

udają finlantczyków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bycie Polakiem jest dla mnie fajne po prostu. Ktoś spodziewa się że zachowam się jak typowy polski gimnazjalista, a tu niespodzianka!

Poza tym, wstydziłbym się gdybym miał reprezentować inne państwa UE bo ludzie tam są strasznie ograniczeni.

 

No, chyba żebym udawał Litwina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi KOMPLETNIE o to, że się nie przyznaję do bycia polakiem, czasem jest mi po prostu przykro przyznać się do tej bandy dzieciaków - nie chcę po prostu być traktowany przez obcokrajowców jak Polacy.

To mów, że jesteś Europejczykiem. W końcu UE to prawie, że państwo (chociaż skoro ma parlament, prezydenta, konstytucję, flagę i hymn, to już chyba można po prostu państwem nazwać, no nie?). Nikt z nas się nie będzie czepiał, że kłamiesz i przy okazji będziesz przyszłościowy, taki kosmopolityczny trendsetting. Przecież w USA, jak ktoś mieszka w Miami, to nie mówi, że jest Miamijczykiem, tylko Amerykaninem, tu sytuacja jest prawie że analogiczna. Automatycznie pozbywasz się problemu, że jesteś traktowany jak brudny polaczek czyli złodziej, haker, cziter, i cokolwiek tam innego jeszcze wymieniałeś. Stajesz się od razu kimś wyżej położonym, o szerszych perspektywach, nieskazitelnie czystym, blablabla.

 

A piszę to tylko dlatego, że pieprzysz. Nie umiem tego lepiej określić, co wykazałeś swoim postem. Jaka znowu narodowość wirtualna? Czy tego chcesz czy nie, jesteś Polakiem i tyle, nie zmyjesz tego z siebie, nie zmienisz tego papierkiem, ani gadaniem w internecie. Nie umiesz się przyznać do tego, że jesteś z Polski, bo uważasz, że Cię będą uważać za gorszego? Jesteś tchórzem. Nie będę tu wlepiał nic o patriotyzmie, bo za grosz go nie masz*, ale chociaż powinieneś akceptować to kim jesteś i skąd pochodzisz. Zasłaniasz się za tym, że wirtualnie to możesz być kim chcesz, ale co z tego, skoro Ty nie przyznajesz się do bycia Polakiem tylko dlatego, że boisz się o swoją reputację? Racja, są dzieciaczki których zachowanie jest żałosne, ale tacy są wszędzie i to nie zależy od narodowości. A stereotypy? O każdym narodzie są i co z tego? Jak widzisz Rosjanina, zaraz myślisz - pewnie właśnie chleje wódę grając; widzisz Francuza - nadęty próżniak. Ale to Twoje zachowanie świadczy o tym jak Cię postrzegają i tyle. Chyba, że bardzo ci dokucza opinia paru dzieciaczków z internetu, którzy w internecie odpracowują swoje kompleksy.

 

* w razie jakbyś się tego przyczepił - patriotyzm to m.in. umiłowanie narodu. Nie miłuje się narodu nie przyznając się do niego, jakikolwiek by nie był. Nelson Mandela nie wmawiał nikomu, że jest biały i mimo to osiągnął wyznaczony cel.

 

Dziękuję, dobranoc. Pewnie nie trzyma się całość kupy, ale jest 4 w nocy, a Twój post będący odpowiedzią na post Krajowego zmusił mnie swoją treścią do jak najszybszej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
gmclan i dzieciaczki oburzeni avatarem z hitlerem, heil !

Wkur** mnie taka postawa "Jestem dorosły, więc mogę bawić się w zwolennika nazizmu, a reszta dzieciaczków będzie się oburzała". Trochę przyzwoitości, chłopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojzax dobrze gada a Failord to miękka parówa, która nie zna życia i nie szanuje historii swojego narodu.

 

Poza tym, ja tam w grach nigdy nie ukrywam, że jestem Polakiem i jakoś nic mi z tej okazji nie było. Gorsza renoma jest o Brazylijczykach

BR? BR? BR? BR? BR? GIBE MONI! I REPORT! U HUEHUEHUEHUEHUEHUEHUHEUHEUHEUHUE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodziło.

 

Marmot znowu pomieszałeś oba "światy" o których mówiłem (internetowy i realny), to że nie przyznaję się do bycia POLAKIEM w grach ONLINE/MMORPG to nie wychodź mi z tekstem, że nie szanuje własnego narodu, że z siebie tego nie zmyję. No nie rób ze mnie jakiegoś neonazisty bo z nimi nie mam nic wspólnego.

 

Nie umiesz się przyznać do tego, że jesteś z Polski, bo uważasz, że Cię będą uważać za gorszego? Jesteś tchórzem.

W grach ONLINE/MMORPG - tak. Tzn umiem się przyznać w momencie gdy gram z kimś na poziomie, a nie kolejnymi "dzieciaczkami, społeczniakami, chamami" - nie chcę by mnie obcokrajowcy (często dorośli gracze, poważni) spostrzegali "tak jak całą resztę".

 

Nie będę tu wlepiał nic o patriotyzmie, bo za grosz go nie masz*

Patriotyzm to od dzisiaj reprezentowanie polski w tibii. All right!

 

Racja, są dzieciaczki których zachowanie jest żałosne, ale tacy są wszędzie i to nie zależy od narodowości.

Widzisz, więc jednak przyznajesz mi rację co do społeczności GRACZY NASZEGO NARODU.

 

Wkur** mnie taka postawa "Jestem dorosły, więc mogę bawić się w zwolennika nazizmu, a reszta dzieciaczków będzie się oburzała". Trochę przyzwoitości, chłopie.

Jak już ludzix miał (może i nadal ma) sparodiowanego hitlera wyjętego z mangi Mein Kampf i jakoś większość dzieciaczków nie była podjarana tym.

 

Ku sprostowaniu: Nie wiem właśnie dlaczego, po zmianie avatara nagle wszyscy zaczęli pisać teksty w stylu Wojzaxa. Czy ja jestem zwolennikiem nazizmu ? Czy ja zacząłem gardzić naszą narodowością ? Nie uważam się Polakiem, chcę się wyzbyć polskiej narodowości ? No tak, bo skoro mam avatar z hitlerem, to już część gmclanu oburzona, że hitler to, że hitler tamto, a ten fallord to jakiś neonazista jakiś lub "zwolennik nazizmu". Znowu któryś już raz, pomyliliście DWA odrębne światy. Świat wirtualny graczy (gry online, mmorpgi itp) ze światem REALNYM, CODZIENNYM.

 

Tak w ogólę ZA OSTRO przyjęliście to co powiedziałem, jestem polakiem, nie wyrzekam się tego, nie maskuje się, nie ukrywam, nie daje na końcu nicków BR, GER, RUS tylko dlatego, żeby nikt nie wiedział, że jestem polakiem, no ale Wy tak przecież myślicie. Sami zaczęliście mi to wmawiać pisząc, że nie przyznaje się do bycia polakiem i uważacie mnie za jakiegoś psychola, kogoś kogo nie obchodzi nasza narodowość, kto nie zna jej historii i zapewniam was, że się mylicie.

 

I proszę - Nie "przyznawanie" się do bycia polakiem w mmorpg =/= nie przyznawanie się do bycia polakiem w życiu realnym.

 

Failord to miękka parówa, która nie zna życia i nie szanuje historii swojego narodu.

To znaczy, że nic o mnie nie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyjaśnij kończąc dyskusję co robi Hitler w twoim awatarze i sygnatura stylizowana na flagę III Rzeszy. Bo ani to ani to nie jest cool.

To znaczy, że nic o mnie nie wiesz.

Wiem co masz na awatarze i wiem co piszesz na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Failord to miękka parówa, która nie zna życia i nie szanuje historii swojego narodu.

 

To znaczy, że nic o mnie nie wiesz.

Gdybys szanowal Polske i wiedział lub przezyl to co Hitler robil to nie trzymalbys go na avatarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc trzymanie go w takiej formie (lub formie w której posiadał ludzix) to jest respektowanie go ? Żartujesz sobie Saus chyba. Zrobiłem to celowo, avatar jest fajny, ośmiesza hitlera i stylizuje go na logo kfc. Dla mnie to jest kpienie i strojenie sobie żartów z niego.

 

126446329962.gif126446329962.gif

 

@Nikas: No. Bardzo dobra gra, posiadam nawet oryginały.

 

@Saus: Nie przeżyłem tego, ale jestem pewien, że wiem o jego akcjach lepiej niż niejeden z tutejszych filozofów.

 

BTW. "SYGNATURA STYLIZOWANA NA FLAGĘ III RZESZY" WON :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyjaśnij kończąc dyskusję co robi Hitler w twoim awatarze i sygnatura stylizowana na flagę III Rzeszy. Bo ani to ani to nie jest cool.

odezwał się dwulicowy człowiek oglądający psychopatyczne filmy i śmiejący się z żartów o żydach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robię w tym temacie ale Stasiu przestał mnie lubić więc go nazwę dwulicowym człowiekiem

Nie wiem co filmy mają z tym wspólnego. A propos żartów o żydach to polecam "Przy szabasowych świecach. Wieczór drugi". A Fallord nie szanuje zdania innych licząc na tanią sensację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NIkas: Ja tam nie raz arty widziałem arty sexylemura stylizowane na nazistów, hitlerów. Nie razw jego postach rasizm (naśmiewanie się z murzynów) itp. O tym się jakoś tak nie mówiło, bo wszyscy uważają, że to takie przecież fuck hard trendi kul i fajne :)

 

Lemur 17:30:43

to napisz tak i nikt nie będzie dalej ciągnąć lol

Nie wiem co robie w tym temacie, chce zdobyć większy rispekt na forum, wejde na forum napisze co uroiło mi się w głowie, ośmiesze nikasa i wzbogace się o jeszcze większy rispekt. No i napiszę coś na Fallorda, bo jakżeby inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że zmieniając konto odciąłem się od tego? Poza tym linki i posty proszę. Co zupełnie nie zmienia faktu, że Hitler w awatarze jest niesmaczny (jak KFC, lol) i dalej się nie dowiedziałem czemu go tam trzymasz.

 

A tak zupełnie na marginesie (skoro już wyciągamy rzeczy z przeszłości na swoją obronę vide Nikas i Fall) to prośby przez komunikator byś zmienił awatara bo obraża on moje uczucia skierowane do Falla parę dni temu nie przyniosły rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...