Skocz do zawartości

Gramy w Tibie !


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

Oj pietruś z takimi charami to ty możesz pobloczyć mu niezłe mobki widzie :D

Ale 150 ek to mnie zdziwiło :D chociaz nigdy nie przepadalem za knightami to przydają sie do blocku i szanuje ich posiadaczy, oczywiscie tych co mają lvl na poziomie 80+ bo inni sie nie przydają :P

 

@ ja swojego czasu nawiekszy lvl jaki nabiłem to 121 lvl RP na Danumbii. Z tego co pamietam na tym lvl ładnie szło z Assasin starów na frost dragonach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak to mawiają, exp to nie wszystko.

 

też prawda ale trochę się liczy, ale oczywiście i tak najważniejsze skille.

Ale wyjdź takim EK z 50 lvl z dobrymi skillami do bloczenia np demona, helerzy sie zapracują predzej. Jeszcze zależy jaka ekipa ale ja tam wole mieć pewnego 80-90 EK do bloczenia z dobrymi skillami bo wtedy czuć to poczucie bezpieczeństwa.

Miałem rowno 100 dista więc nie narzekałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też prawda ale trochę się liczy, ale oczywiście i tak najważniejsze skille.

Ale wyjdź takim EK z 50 lvl z dobrymi skillami do bloczenia np demona, helerzy sie zapracują predzej. Jeszcze zależy jaka ekipa ale ja tam wole mieć pewnego 80-90 EK do bloczenia z dobrymi skillami bo wtedy czuć to poczucie bezpieczeństwa.

Miałem rowno 100 dista więc nie narzekałem :D

masz racje, ale na tych levelach, "huncić" demony można tylko dla szpanu albo zabawy ;p i to się liczy...

 

mój stary filmik jak na 44 lvlu (59 mlvl +2 z eq) solowałem 1 dl + 2 dragi oraz na końcu 2 dl'e bez skakania. (tak na wszelki wypadek gdyby ktoś wątpił :P) poza tym na GMCLAN jest osoba która jest senior tutorem i dość często też rozmawia z GM'ami oraz LeadGM'em. Ale nie zdradzę kto to ;p

Na koncie też inne filmy z np mojego ek 150 itd, ale nie jest ich dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, ale na tych levelach, "huncić" demony można tylko dla szpanu albo zabawy ;p i to się liczy...

 

 

no niestety zeby chodzić dla expa na demony albo trzeba miec wyrąbane skile i lvl albo miec dobre party, osobiscie jak mialem tego 121 RP to demony mnie zniechęcały samemu bo duze ryzyko a o ludzi do party bylo ciezko ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło było prawidłowe i może być po sylwestrze. Dalej twierdze, że w 3 dni nie wbijesz z 20 do 40. To jest możliwe postacią z bardzo wysokimi skillami lub mlvl i z blokerem hlvl. Na nowym świecie pallem to niewykonalne. Nawet siedząc te 3dni na guardach full time może uda się w 3dni wbić 30 ale na pewno nie 40. Na nowych światach nawet najlepsi nie dają rady na pustych expowiskach więc nie widzę żadnej możliwości abyś to wykonał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sie wypowiem :D

Dalej twierdze, że w 3 dni nie wbijesz z 20 do 40. To jest możliwe postacią z bardzo wysokimi skillami lub mlvl i z blokerem hlvl. Na nowym świecie pallem to niewykonalne.

Wiesz, akurat palem jest fajnie. Pamietam na securze expilem sobie paladynkiem na guardach i tam bardzo szybko idzie. Mialem w miare malego dista bo tylko 60~ tyle ile udalo mi sie wbic na expieniu i lowieniu rybek na mlvl (zaczynalem nim grac kiedy jeszcze runy sie robilo) i expilem z royal spearami, moze to ta roznica :P

Mój kolega od razu jak kupił PACCa zaczął expił na larvach i tych innych wybrykach natury. Na początku łatwo było wbić kilka leveli jednego dnia.

Knight? Na paccu knightem na larvach/scarabach czyli poziomy -2 i -3 w jaskiniach ze scarabami to bardzo mily i bezpieczny exp (nawet przy lagach kickach nie ma prawa nic sie stac), a wbilem tak 60-100 lvl :)

Jesli sorc/druid to poziomy -1/-2 i idzie tak samo, chociaz lepiej byloby na tombie :P

Zapomniales podac klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxi Woo :

Dec 31 2009, 15:46:53 CETDied at Level 11 by a cyclops.Dec 31 2009, 15:15:22 CETDied at Level 11 by a cyclops.Dec 29 2009, 15:23:00 CETDied at Level 10 by a slime.Dec 29 2009, 12:41:34 CETDied at Level 9 by a ghoul.Dec 29 2009, 12:32:11 CETDied at Level 9 by a ghoul.Dec 28 2009, 21:37:58 CETDied at Level 9 by a war wolf.Dec 28 2009, 21:08:16 CETDied at Level 9 by a skeleton.Dec 28 2009, 19:04:56 CETDied at Level 7 by a poison spider.

 

Nie rozumiem tych dedów i twoje konto założone w Created:Dec 07 2009, 13:01:15 CET coś nie wbio dużego lvl pewnie dlatego ,że masz 2 nie wiem po co 2 słabe ,nie lepiej 1 większy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dec 31 2009, 15:46:53 CET Died at Level 11 by a cyclops. - Czesto afkuje, wtedy postawilem se gdzies postac bo musialem DVD podlaczyc. I widac ktos mnie zepchnal na cyca.

Dec 31 2009, 15:15:22 CET Died at Level 11 by a cyclops. - Wraz z pablem padlismy, poniewaz przez przypadek zlapalem 3 cyce na raz.

Dec 29 2009, 15:23:00 CET Died at Level 10 by a slime. - Debil mi spawnal z 10 slimow przy wyjsciu, bo mu Carriony zabijalem.

Dec 29 2009, 12:41:34 CET Died at Level 9 by a ghoul. - Probowalem zdobyc moje eq ze smierci ponizej

Dec 29 2009, 12:32:11 CET Died at Level 9 by a ghoul. - "O triangle tower, kiedys tam sie fajnie expilo na szkieletach!" *zabilem wszystkie szkielety* "Ciekawe co jest wyzej?" 50 zycia i dead.

Dec 28 2009, 21:37:58 CET Died at Level 9 by a war wolf. - Idzem do Ab'dandriel... Tup tup tup, o domek, o warwolf, tuptup, warwolfowi zostalo 1 hp i padlem.

Dec 28 2009, 21:08:16 CET Died at Level 9 by a skeleton. - Chcialem dojsc do tego mace, i nie doszedlem, to bylo na island of destiny.

Dec 28 2009, 19:04:56 CET Died at Level 7 by a poison spider. - Ropnal go ktos gdy mialem malo hp.

 

Czyli wiekszosc przez innych debili ; ) Dzisiaj mnie malo witch nie zabil przez takiego... 5 hp i se przypomnialem ze mam potki : O

Nie, nie mam 2 kont, po prostu nie nolifie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...