Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

r4d0jPl.png

 

a ja pracuje nad ilustracją wprowadzającą do gloriousa

 

edit: podmieniłem obrazek na bardziej finalną wersję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anty bardzo spoko, wóz jeszcze taki sterylny, szprychy albo co w planach? Ale światło i kompozycja bardzo spoko i klimatycznie. 

 

@ Gnysku, ale mecha? Mój laptop ma 11 lat i się włącza 15minut, nie mam tyle czasu/cierpliwosci... Ale może się zmobilizuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak się dobrze fabułe poprowadzi, to i na mecha świnki bym znalazł miejsce. W pewnym sensie to by nawet był dobry pomysł :P

 

Zainwestuj w nowego laptopa jak będą promocje rat 0% w media, ja zawsze wtedy wymieniam jak spłacę poprzedni, obecny to mój czwarty :P albo wymień dysk na SSD, to też pomaga, jest dużo tańsze a można zrobić kopię 1:1 dysku i nie trzeba nic formatować. U mnie to przyspieszyło start Windowsa z 5 minut do 10 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

fajna stylóweczka

 

ja sobie dłubie thumbnaile / szkice do jednostek z rasy Scarrów do gloriousa

 

hMMUJrT.png

 

QhLkVr3.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Fajne toto, będzie wybór dodatków do stroju takich?

 

Tymczasem zrobiłem model już cały, bez cieniowania chyba najlepiej się prezentuje.

 

SNiofVy.png

 

@EDIT:

pierwsze próby animacji

w2zCG2e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Filar Społeczności

Hej. Zatęskniło mi się za tą społecznością. Troszkę się na gmclanie wychowałem i był ze mną od początku gimnazjum, a teraz nadchodzi licencjat. A strona główna nadal PHP by Przemo, więc to takie moje okno w beztroskie dzieciństwo. Powoli sobie kształcę taką powiedzmy karierę freelancerską i ilustruję. Trochę to śmieszne jak sobie przypomnę jak bardzo nie miałem pojęcia o sztukach wizualnych te parę lat temu. Wszystko na czuja i po łebkach. Dzisiaj niby coś już więcej kojarzę i jako tako zrozumiałem znaczenie komponowania, walorowania, teorii kolorów, ale nadal cały materiał przed dodaniem waloru tworzę w PowerPointcie. I serio chciałbym żartować. Próbowałem się przenieść na Ilustratora jak każdy zdrowy na umyśle, ale cały czas narzędzia rysowania w power pointcie wygrywają. Głupia nostalgia, ale tak to jest. Jak przez całe życie będziesz malować na ścianie gównem, to nawet będąc zawodowym malarzem będzie Ci się lepiej i naturalniej pracować z gównem niż farbami. Poniżej zamieściłem parę ilustracji z ostatnich paru miesięcy. Screenshotowałem je sobie bezpośrednio w google dysku i strasznie ucierpiała saturacja kolorów nie wiem czemu. Jakby co są trochę żywsze i lepiej dograne. Na moim Behance to raczej widać: https://www.behance.net/womaszwomaac32

Parę z nich na zamówienie głównie do gazet i magazynów, w tym dwie pierwsze sprzed dwóch dni jeszcze. I parę dla siebie tylko. 

Ale przyznam, że mam te momenty, gdy mi się Game Maker przypomni i chciałbym kiedyś zrealizować jakiś projekt od początku do końca. Szkoda, że tak się w to w którymś momencie wkręciłem, a teraz to tylko echo przeszłości. Może kiedyś. 

 

Szkoda, że kulturka dawnych mikro hermetycznych społeczności na tematycznych forach już wymiera. Będę z uśmiechem gmclan wspominał, jak kiedyś zajrzę tu już ostatni raz. Fajne z was chłopaki były i dzięki wielkie za całą pomoc i wszystkie debilne dyskusje w jakie wdawaliście się z 14 letnim mną. 

 

GHuhTRg.png so52duS.png

dKyTClj.png

6BUKsxf.png

0HYpyAe.png

nKRFqMo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
17 godzin temu, Czołg Krymski napisał:

A strona główna nadal PHP by Przemo

Nigdy nie korzystaliśmy z phpBB na GMCLANie, strona główna jest autorstwa Ranmy, 100% ;)

 

Ostatnio nawet przymierzałem się do modyfikacji kolorystycznej Boostrapa4, co by pasowała do frontu, no ale to daleka pieśń na razie :P

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
 
 
 
 
1 godzinę temu, gnysek napisał:

Nigdy nie korzystaliśmy z phpBB na GMCLANie, strona główna jest autorstwa Ranmy, 100% ;)

Nie no, rozumiem w pełni. To tylko skrót myślowy, bo jednak większość forum z tamtych lat łączyła wspólna myśl dizajnerska, a phpbb wiodło w tym prym :D

 

 

8 godzin temu, Threef napisał:

No hej. Ostatnio nawet o tobie wspominaliśmy :P

Prace na poziomie :)

 

8 godzin temu, Chell napisał:

kozak, Dawid i łapy mistrzowskie. chyba największa gmclanowa ewolucja artystyczna

 

Dzięki wielkie chłopcy, bardzo mi miło to słyszeć! 

Serio była jakaś o mnie wzmianka? O co chodziło? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...