Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Przepiękne, fajny styl takiego cieniowania linią :) Sama karykatura wspaniała też

 

Ja tymczasem trenuje sobie modele twarzy ze zdjęć. Bardzo przyjemny proces. To drugie to wersja z blenderowym subsurface scattering.

 

5Vj3VUn.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W sumie tylko tam zrobiłem trójkąty gdzie quad był źle odwrócony, bo często jeszcze zdarza mi się ustawiać je na krzywiznach. Ogólnie ten model z subsurfacem to bym używał tylko do sculptu (oczywiście z większą dokładnością).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

A jakbyś rysował tego grida tylko do pokazania zasięgu ruchu i przy hoverowaniu myszką? A tak defaultowo bez hexów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Kupiłem sobie tablet po 4 latach przerwy od rysowania i popełniłem (w męczarniach) takiego banerka pod Steama dla gloriuska

 

SZGSk72.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dzięki, do końca nie jestem z niego zadowolony i planuję w nadchodzących miesiącach nowe podejście zrobić do steamowego bannerka

 

A tutaj gif z powstawania:

ac6a7196d5d6486bc384ff6eee61d6310c0a58d6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@ANtY: bardzo ładny :) tylko ta druga ręka gdzieś mi ginie, nie potrafię sobie wyobrazić do końca jej położenia.

 

Tymczasem uczę się Shader Graphów w Unity, próbując osiągnąć szczegółowość tej postaci z malowaną teksturą, a jednocześnie trochę żeby to przypominało taki słodki gradientowy shader z Pokemon Let's Go!

GYfwp2e.png

 

A tak wygląda w edytorze, pewnie da się to osiągnąć szybciej ale nie mam na razie pomysłu

 

iPXKLn0.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałabym odświeżyć trochę galerię, może sprowokować do wrzucania prac. Problem polega na tym że nic nie narysowalam od 2 lat na kompie... ? Teraź zabieram dziecku mazaki i mu rysuję kotki i prosiaczki bo lubi. Więc z braku laku coś na rozruch ode mnie prosiaczki. 

 

https://gmclan.org/uploader/6656/IMG_20190510_162610211_HDR_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpaq na już mówiłam, uwielbiam Twoje ołówki. I masz taki efekt ziarnistości ładny. Brzeg otworu nosowego jest cudowny. Czy Ty zabielasz czasami czymś, czy biel to jest kartka? 

 

Mój Edzio uwielbia świnkę Peppe, a że jeszcze słabo mówi to lata po domu i krzyczy Pipa pipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...