Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

sorka za dubla n o ale chwilkę już minęło to chyba można :V

 

co myślicie o takim ekranie wyboru profilu niestety jest pod koniec animacji bo testuje również ekran startowy, ujdzie czy do poprawy?

abc_by_lionxdagger-db11jy3.gif

To jest fajne. Te grafiki po bokach odciągają uwagę. Zmień jeszcze font na dole by nie był rozmiaru nagłówka i będzie bardzo pro. Wczytywał bym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojzax: Na razie wygląda świetnie, nie wiem tylko czy to co widać to też obejmuje ścianę i czy się nie rozmyje ta granica jak wysztko bedzie takie dopieszczone.

 

@Adriann: bardzo fajnie to wygląda, troszkę płasko, dość słabo jest zaznaczone źródło światła, zakladam ze swieci delikatnie od góry + rozproszone? w takim przypadku nieco, leciutko, podbiłabym kolory (jasniej, bardziej nasycone) czoła, nosa, kosci jarzmowych, a zagłębiła oczy (przykładowa podmalówka). Takie pytanie w jakiej rozdzielczosci i wielkosci to rysujesz? Bardzo fajnie ze masz paletke z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi się bardzo podoba to kolorystyka, naturalna poza i sposób zaznaczenia materiału, naturalny. Jeszcze dla mnie czoło jest nieco za płaskie/ rękaw, zaznaczylabym sobie jakis kierunek swiatelka, nie idealnie od góry , jak tu.

Ale poza tym to naprawde kawał dobrej roboty. Mozna by oczywiscie teraz siedziec i jeszcze dopieszczac, rzucac tekstury itd, ale teraz jest napraawde super, poprawny koncept.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za double post. Ja sobie rysuje naraz dwie prace, obie stare, po prostu je dłubie w wolnym czasie. Pierwsze to już wrzucałam miasteczko, dodaję szczegóły, bydynków zrobiłam 9 i na razie mi sie wyczerpały proste pomysły, wiec wzielam sie za dodatki. Drugie to WIP czegoś, poczatkowo to miała byc Kikimora, ale w miedzyczasie chyba zgubiłam myśl przewodnią :D przy okazji praca prezentuje duzy błąd, którego nie nalezy popełniać, a który robie nagminnie - zamiast rysowac od ogolu do szczegolu calosc to rysuje od gory, od razu kładąc duzo detali.

 

makieta2.png

 

 

kiki3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budyneczki przecudne,cokolwiek by to było (widzę tu Steam Punkowe Syndicate;p) to bym zagrał 10/10

 

 

Natomiast penisogłowy mimo widocznie włożonej pracy to klapa jak dla mnie, w ogóle mi się nie podoba-żaden element mi nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budyneczki przecudne,cokolwiek by to było (widzę tu Steam Punkowe Syndicate;p) to bym zagrał 10/10

 

 

Natomiast penisogłowy mimo widocznie włożonej pracy to klapa jak dla mnie, w ogóle mi się nie podoba-żaden element mi nie pasuje

 

 

Ale technicznie (anatomia, kolorystyka) czy koncept postaci?

 

Nie wiem gdzie Wy widzicie penisa, że tyle że wydłuzony..., chociaż nie mam w sumie nic do penisów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wszystko mi nie pasuje

 

-anatomia- udziwniona (mieśnie naramienne-barki grubo przesadzone do reszty,ogólnie bardziej by mi pasował gdyby był przeraźliwie wychudzony a nie "wybiórczo" napakowany)

-kolorystyka-mdła i nieciekawa

-pomysł mi się ogólnie nie podoba-miks z koniowatym można zrobić dużo lepiej

 

np https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/2...c59d628c5b0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

jak on w ogóle działa, szczególnie część z miednicą i połączeniem tułowia z nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Penisogłowy bardzo w porządku, miednica rzeczywiście dziwna, chyba że byłby pochylony i brzuch ją przysłaniał, ale te nóżki by go raczej nie utrzymywały za bardzo.

Fajne światło i kolory, dobrze ci to wychodzi a jednocześnie można rozpoznać styl.

 

przecież to jest jakaś skrajnie inna wizja, chyba że masz zamiar wprowadzać do grafiki postaci zasady jak w greckich rzeźbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, trochę popracowałam nad konceptem, jeszcze duzo przede mną. Muszę poprawić miednicę, nogi, kolorystykę. Mięśnie rąk wolałabym zostawić, żeby zrobić mu takie za duże górne kończyny i pazury, muszę w takim razie trochę całą górną obręcz dopakować. Te nóżki faktycznie mogą go nie utrzymać. A co do pyska, to czy musi to być koń/krokodyl/jaszczurka itd, czy musze miec porównanie zawsze do konkretnego tworu który istnieje w naturze?

 

Tu kolejny WIP:

kiki3a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki tam wektorek który postanowiłem dokończyć :P

sznsi_concept_sheet_by_lionxdagger-db36wuv.png

 

 

 

Lubię te wektorki, schludne i słodkie. Trochę z profilu mam wrażenie ze głowa ucieka do przodu, jest osadzona na szyi na prawie samym końcu.. . W chibi shapeach, np tu, jest osadzone bardziej po sreodku.

Chociaż pewnie kewestia wlosów duzo zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię te wektorki, schludne i słodkie. Trochę z profilu mam wrażenie ze głowa ucieka do przodu, jest osadzona na szyi na prawie samym końcu.. . W chibi shapeach, np tu, jest osadzone bardziej po sreodku.

Chociaż pewnie kewestia wlosów duzo zmienia.

też mi się tak wydaje ale głowa za bardzo by zakrywała naszyjnik i przesunięta do tyłu wcale lepiej nie wygląda

bitmap_by_lionxdagger-db37afk.pngbitmawp_by_lionxdagger-db37cf1.pngbitrrmap_by_lionxdagger-db37don.png

graficzki do mojej strony projektu na indieDB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...