Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

ten temat jest akurat związany tylko z oprawą wizualną, także sprawy programistyczne są tu poruszane szczątkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Hamster: Scenka w gospodzie wspaniała :)

 

Chyba nie wrzucałem, a zrobiłem ostatnio nowy wzór na koszulki:

SNYj3VM.png

 

Całość to spfotoszopowane mnóstwo różnych zdjęć w taki sposób że nie dojdzie się z których zdjęć korzystałem :D

http://www.redbubble.com/people/wzzx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojzax: epickie, przepraszam za ignorancje (że nie sprawdziłem kto jest dokładnie autorem), ale chyba Ty publikowałeś rok temu te grafiki złożone z sześciokątów foremnych (coś ala mapa do Osadników z Catany), wiecej detali ale czuć klimat. :D

 

@Ignatus: Heh, bardzo chciałbym byc, ale niestety nie jestem profesjonalnym twórca gier, mam tylko 21 lat i świadomość, że najwyższy czas, żeby coś zrobić ze sobą :D

 

@I am Vader oczywiście masz racje, wiadomo że cała ta akcja płynie na fali epickości Wiedźmina 3 i ja tylko jako pokorny fan oddaje tej grze hołd. Ale jesteśmy na forum o tworzeniu gier/indyków, więc mogę tylko powiedzieć, że równolegle rozwijam prototyp.

 

Można by wiele słów powiedzieć teraz na ten temat, ale moze lepiej byłoby posłuchać pewnej firmy produkującej obuwie i "JUST DO IT". Zdaje sobię sprawę, że jeśli chodzi o projekty itd. to jestem tu nowy, ale to nie zmienia faktu, że ten cały projekt jest do zrobienia i myślę, że możemy to zrobić, jeśli jesteście chętni!

 

Kto jest ZA!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W ostatnim roku jakieś biedne 400zł z czego większość na mapie świata, ale robię to na razie tylko dla przyjemności, na fejsie lubi mnie z 10 osób także jest progres xD

Zrobię niedługo jakieś ładne sesje zdjęciowe to może będzie większy fejm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojzax: epickie, przepraszam za ignorancje (że nie sprawdziłem kto jest dokładnie autorem), ale chyba Ty publikowałeś rok temu te grafiki złożone z sześciokątów foremnych (coś ala mapa do Osadników z Catany), wiecej detali ale czuć klimat. :D

 

@Ignatus: Heh, bardzo chciałbym byc, ale niestety nie jestem profesjonalnym twórca gier, mam tylko 21 lat i świadomość, że najwyższy czas, żeby coś zrobić ze sobą :D

 

@I am Vader oczywiście masz racje, wiadomo że cała ta akcja płynie na fali epickości Wiedźmina 3 i ja tylko jako pokorny fan oddaje tej grze hołd. Ale jesteśmy na forum o tworzeniu gier/indyków, więc mogę tylko powiedzieć, że równolegle rozwijam prototyp.

 

Można by wiele słów powiedzieć teraz na ten temat, ale moze lepiej byłoby posłuchać pewnej firmy produkującej obuwie i "JUST DO IT". Zdaje sobię sprawę, że jeśli chodzi o projekty itd. to jestem tu nowy, ale to nie zmienia faktu, że ten cały projekt jest do zrobienia i myślę, że możemy to zrobić, jeśli jesteście chętni!

 

Kto jest ZA!?

 

Załóż temat, tam o tym podyskutujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem absolutnie dupny z rysowania więc uważam to za ogromny sukces.

(Wiem, technicznie pasuje pod "nad czym obecnie pracujesz", ale chciałem całą kompozycję pokazać)

 

d17db6b1ec.png

 

(Also skalowanie gmclanu psuje :C )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

całkiem przyjemne, takie przaśne, ale słodkie. Kolorystyka miło przygaszona taka, ale textura wody średnio mi się tu widzi. Raczej bezpieczniej byłoby dać zwyczajne lazurowe tło z losowo generowanymi białymi zanikającymi prostokątami, co by dały złudzenie odbicia słońca i takiej spokojności tafli, a i mogłoby się lepiej komponować. Ew woda mogłaby jednak trochę w zieleń wpadać. Ale ogólnie dobre wrażenie. Mockup tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jestem absolutnie dupny z rysowania więc uważam to za ogromny sukces.

(Wiem, technicznie pasuje pod "nad czym obecnie pracujesz", ale chciałem całą kompozycję pokazać)

 

d17db6b1ec.png

 

(Also skalowanie gmclanu psuje :C )

przed gmclanowym skalowaniem mona lisa, a po skalowaniu paskudztwo z painta, znam ten ból :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
całkiem przyjemne, takie przaśne, ale słodkie. Kolorystyka miło przygaszona taka, ale textura wody średnio mi się tu widzi. Raczej bezpieczniej byłoby dać zwyczajne lazurowe tło z losowo generowanymi białymi zanikającymi prostokątami, co by dały złudzenie odbicia słońca i takiej spokojności tafli, a i mogłoby się lepiej komponować. Ew woda mogłaby jednak trochę w zieleń wpadać. Ale ogólnie dobre wrażenie. Mockup tylko?

Tak, mockup, ale namawiam Sausa.

Pomyślę nad tą wodą.

 

Czy to ładne?

mLYPhaD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ostatnio zainteresowałem się Pivotem, Polecam

 

Tak mnie program ten cieszy, (Nie jestem Chwalipiętą)

chcę się kiepsko zrobionym gifem pochwalić...

Pivot.gif

G_upek.gif

 

Może być? xD

Nawet fajne dałbym ci za to [̲̅$̲̅(̲̅2οο̲̅)̲̅$̲̅] :red_bandana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

az sobie poudaje ze to pivot.boo - w przerwie od animowania walk i parkurów popracuj nad eastingiem, zrób sobie kulkę spadającą najpierw 1 pixel na klatkę, później 2px/f, później 4px/f i zobacz sobie o ile fajniej to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...