Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

https://gmclan.org/uploader/8322/enemy.png

pierwotnie miało to tak wyglądać, ale stwierdziłem że ludzik jest wciąż za duży, chciałbym zeby miał ok 50 pikseli wysokości, ale jak się duży obrazek zmniejszy do tych rozmiarów wygląda już marnie :( więc pomyślałem żeby zmienić styl na taki pixelartowy bardziej. możecie mi udzielić jakiś praktycznych porad jak to zrobić? lepiej narysować większy obraz i potem go zmniejszyć i pracować na tym, czy od początku rysować malutki? i mam jeszcze problem z konturami, nie potrafie wyczuć czy dać w jakimś miejscu czarny kontur czy kolorowy, czy wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
https://gmclan.org/uploader/8322/enemy.png

pierwotnie miało to tak wyglądać, ale stwierdziłem że ludzik jest wciąż za duży, chciałbym zeby miał ok 50 pikseli wysokości, ale jak się duży obrazek zmniejszy do tych rozmiarów wygląda już marnie :( więc pomyślałem żeby zmienić styl na taki pixelartowy bardziej. możecie mi udzielić jakiś praktycznych porad jak to zrobić? lepiej narysować większy obraz i potem go zmniejszyć i pracować na tym, czy od początku rysować malutki? i mam jeszcze problem z konturami, nie potrafie wyczuć czy dać w jakimś miejscu czarny kontur czy kolorowy, czy wcale.

ja o tak rysuję pixelartowe postacie do mojej gry

 

tylko, że później jeszcze to trochę poprawiałem po pierwszej fali feedbacku i ostatecznie tak to wygląda

tumblr_inline_miscpj56Er1qz4rgp.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czasu kiedy cokolwiek graficzyłem. Ostatnio albo gram, albo uczę się do matury. Naszło mnie wczoraj wieczorem na coś takiego.

necro_showcase.jpg

Exigo, jesteś, kurde, no nie wiem, głupi? Od dłuższego czasu jak się patrzę na te prace co tu dajesz, to po prostu rozkurwiasz system. Powiedz mi, czemu Ty jeszcze nie trzepiesz grubego hajsiwa jako grafik? NO CZEMU TY DURNIU???!!!!

Chyba, że trzepiesz grube hajsiwo, to wtedy jestem dumien :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo graficy to najchętniej pieprzony w dupala zawód na świecie :D Dobrą grafikę każdy by chciał ale płacić nie ma komu :D

Ogólnie podpisuje sie pod postem nikasa, chociaż owa cytowana praca wyjątkowo kiepska jak Ciebie :) Inne rozpieprzały system a ta jest po prostu fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

odechciewa się czego? to już nie można negatywnej opinii tutaj wyrazić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodzi o całokrztałt nie jeden konkretny post. Nie pamiętam postu waxxa ani jednego który nie byłby rzucaniem kupskiem/hejtem bądź kopią Twojej opini ;) ale spoko keep it up, co kto lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...